[HM2013022-TD, HM2013023-WCDMA]
 #131847  od Fridgy
 před 9 lety
Ahoj!! Dočkali jsme se ! a Redmi 1 už testuje MIUI 6!

Pokud chcete pomoct s vývojem MIUI 6 přihlašte se -> Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Přeji hodně štěstí! :) Zdravím z Redmi Beta Teamu! :D
 #132487  od Fridgy
 před 9 lety
JOFO píše:jj, konecne sa nieco zacalo diat.. i ked asi ma medzi beta testerov nevyberu, lebo mam malo kreditov.. ale mozno aj motyka vystreli :)
Musím říct že už ani není co testovat..bugů už není tolik :) a doufám že bude releasnuto už do 2 týdnů :)
 #132489  od Fridgy
 před 9 lety
JOFO píše:kazdy pise nieco ine :)
Sonic pisal zasa, ze je to zabugovane dost a od stable ma este daleko :)
no akože hej, ale myslím to tak že to není zas tak strašné a už se hodně bugů našlo víš? :)
Reagoval jsem spíš na to že je otevřen nábor a ještě tam ty lidi nejsou a už se našlo dost bugů..
Takže teď už to nebude moc na testerech ale spíš na těch kdo jí opraví to romku :D
 #132493  od Fridgy
 před 9 lety
JOFO píše:no to s tym messengerom sa zacalo tusim od v17.. na v16 to slapalo celkom svizne
Myslím si že to je spíš chyba Messengeru..přidávají tam víc a víc zbytečností :( ... 1GB Ram to asi prostě nestačí. ale přitom je RAM stále volná když to mám puštěné -_- nevím co s tím..
 #132495  od JOFO
 před 9 lety
neviem ci je to len chyba messengeru, lebo som skusal aj stary messenger na 26tke ale stale to sekalo.. na v16 islo sviznejsie aj s novym
tak teraz neviem, ci mam cakat na v6, alebo downgradnut na v26 - momentalne bezim na v29, ale vadi mi tam zopar veci... Skoda, ze vysledok sa dozviem az v utorok, uz by som to otestoval aj hned :) mozno ze by som nemusel downgradovat spat na v5 :)
 #135109  od Lester
 před 9 lety
Hurá, hurá :) dá se to někde stáhnout?
mám trochu problém, že jsem si fanaticky pořídil moto 360 a se 4.2 androidem prostě neběží.. takže stojím před problémem někde ulovit testovací romku, nebo pořídit redmi 2, páčto kdybych musel ještě měsíc nebo víc čekat na release, asi by ze mě zbyla jen neurotická kostra klikající na F5 v browseru .)
 #135115  od Sonic1SVK
 před 9 lety
@Lester Vsetko sa da len musis vediet hladat
Osobne si nemyslim ze ROMka bude ako Stable vypustena skor ako za mesiac. ROMka z Note co je menej zabugovana je v Bete uz druhy mesiac. V6 na REDMi je zatial jednym slovom odpad. No uvidime zajtra. Posledne dva nightly buildy stali za dve veci . Mimochodom kto sa dostal okrem @Fridgy do teamu? Nikoho ineho som nenasiel. Teda okrem Roota co ma dost specialne postavenie [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #135219  od JOFO
 před 9 lety
Snaha bola.. :) no kedze mam RedMi relativne kratko, tak som sa na miui komunite nejako neangazoval, az ked sa potvrdilo vydanie v6 aj pre RedMi.. takze som sa do betateamu nedostal.. no nevadi, svet sa kvoli tomu nezruti.. este si nejaky ten mesiac pockam :)
 #135382  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Uz mas QQ? Ak hej najdes ma tam pod rovnakym nickom. Uz ti prisla OTA na Cn ROMku?
 #135392  od JOFO
 před 9 lety
QQ je uz na ceste... :) Nick budem mat JOFO_SVK
Momentalne updatujem beta ROMku, ked telefon skonci s updatom, pokracujem dalej..

Update: QQ uz mam aktivne, dnesna OTA ROMka nahodena.. takze uz ostava len skusat a testovat :)
 #136379  od Sonic1SVK
 před 9 lety
No kazdy den nam chodia nightly buildy. Bohuzial z bugov zatial opravili jeden. No pozitivne je ze niekto si uz stiahol moj logcat. Ono nie je problem najst bugy, no dost ma stve ze po dvoch tyzdnoch opravili 1. Sice mali v CN Novy rok ale nebolo to prvy krat co bug report ignoruju
 #136517  od JOFO
 před 9 lety
Presne ako pise Sonic, kazdy den je novy build, ale vela sa toho zatial neopravilo. Dnesny build myslim dokonca neriesil nic. Bugov je tam zatial potvrdenych viac, takze na stable to este nejaku dobu nevidim pri sucasnom tempe developerov.. Ale aspon mi uz bezi Mi Band :)
 #136520  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Zatial vam to zhrniem asi takto
1. Nie su prehodene uloziska. Takze ako si pamatnici pamataju Stable 5 zapisuje hry do vstavanej pamate a nie na kartu - dalsia neskutocna kravina. Upraveny vold je uz na forach
2. Na SD kartu neide priamo zapisovat. KK limit, resp. Xiaomi asi nevie ze nieco take aj je. Hoci na fore je na to navod ako to obist. Toto som fakt nepochopil. Tazke upravit platform.xml a pridat tam jeden riadok.
3. Doslova mizerny RAM managment
4. Browser zasekne cely telefon
5. Random rebooty
6. Neide restartovat do recovery - prazdna obrazovka. Neskutocne nechutny bug. Kedze zatial nie je unbrick pack cez Sp flash dost to naserie ked na to zabudnete. Mozte si flashnut znova Recovery. Este vacsia sranda je ked sa brickne pocas aktualizacie. je to nastavene tak ze furt chce instalovat OTA a stale sa zasekne. Hlavne ze s TWRP funguje . No pri tempe ze mi chodi kazdy den OTA je uplne zbytocne kazdy den flashovat TWRP tak isto ako X Posed
7. Radio bez RDS a neide nahravat
8. Neukladaju sa GPS koordinaty do fotiek
9. Slaba vydrz baterie
10. Nefunguje Ctrl C a Ctrl V - copy and paste
11. Fotak stale uklada do vstavanej pamate
12. Galeria trochu laguje

Tych bugov je tam viacej toto su take hlavne co ma napadli. Inac tie daily -nightly buildy su pre nas ako BETA testerov takmer uplne zbytocne. Oni opravia nejaky bug co ma REDMI tak nahodou, resp. ak to Xiaomi globalne opravuje. Dnesny build opravoval no ze by som bol z toho nejako nadseny kedze skor opravuju ine veci a podstatne bugy na REDMI alebo Note ako su tie co som pisal neopravia.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat