[HM2013022-TD, HM2013023-WCDMA]
 #148828  od Sonic1SVK
 před 9 lety
A čo ste čakali. Jediné čo snáď opravili je nahrávanie Fm. Preto som napísal že ju neodporúčam
RoSi se to líbí
 #148881  od RoSi
 před 9 lety
@clovicek0 : hore o tom pisem, takze nie. ale existuje na to patch, hladaj vyssie v tomto vlakne. Ten patch je funkcny aj na 5.4.17
 #148885  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Uz vydrzte. Ak sa mi bude zajtra chciet spravim prvu Alfa versiu so vsetkym co sa da opravit. Nebude to dokonale ale lepsie ako kazdy tyzden instalovat to iste dokoloa. Upraveny Kernel, patche atd. Inac tuto tyzdennu verziu som dal v hlasovani ze ju neodporucam. Takze ak ma kicknu budete aspon vediet preco. Ale aspon mozem spat s kludnym svedomim ze som spravil vsetko co je v mojich silach aby som vam spolu s REDMI BETA teamom priniesol takmer bezchybnu Stock ROM. Bohuzial to by to najprv muselo Xiaomi opravit. Ja neviem ci tam maju jedneho ci dvoch DEV pre MTK( co je v CN najrozssirenejsia platforma, kedze je to ich vlastny navrh) no trva im ako lacnemu ... To mate vidiet ako si na QQ doberame kazdu novu verziu. Nevieme ci sa mame smiat ci plakat. Opravia jeden bug, (vsetci v BETA teame dufame ze nasprvia dalsi ako ten s mikrofonom) co nebol problem ani tak nas ako Xiaomi. V noci na DEv verzii vsetko slo, rano pustili vraj DEV pre verejnost. Kto mohol pre boha tusit ze tam pokazia NVRAM a bez toho ze by nam to dali otestovat? Ani si neviete predstavit ako sme boli nastvaty. Zase o nas bez nas.
Aby ste mali aspon predstavu ako to "ne''funguje. Takze verte ze cely BETA team robi vsetko co moze, no vela krat je to bez nas. V teame uz ostali iba profesionali a s viacerymi sa poznam uz dlhsie.
MirecPB, RoSi, Pista_Rene se to líbí
 #148888  od Soptiiiik
 před 9 lety
RoSi píše:5.4.17 neopravila ukazovanie mien v Call log, taktiez synchronizacia SMS a Call log s Xiaomi uctom nejde.
Tak tohle vše mi bez problémů funguje.
 #148889  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Treba si dat znova reindex kontaktov...

STK nahlaseny a odoslany

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Ja im nedam pokoj pokym to nezacnu opravovat. Ak ma aj kicknu a nahodou ten moj DEV crep nepredam (aj ked co mi zdaju za to co 30 EUR) budem ich obtazovat mojou pritomnostou a neustale ich bombardovat bug reportami.
Vcera som si pisal s mojim ex team leaderom. Ta konverzacia fakt stala za to [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] Dufam, ze neloguju QQ a necitaju
Naposledy upravil(a) Sonic1SVK dne 17 Dub 2015, 23:05, celkem upraveno 1 x.
RoSi se to líbí
 #148890  od Soptiiiik
 před 9 lety
To: Sonic
Je obdivuhodné ze ještě mate chuť něco dělat. Zároveň si troufnu říct za nás za všechny - pokračujte. Protože kde by jsme my obyčejní uživatelé bez vás byly.
PS: už se moc těším na RedKat :)
Damdam se to líbí
 #148893  od RoSi
 před 9 lety
@Sonic1SVK : Dakujem Ti.
 #148896  od Soptiiiik
 před 9 lety
Sonic1SVK píše: Ja im nedam pokoj pokym to nezacnu opravovat. Ak ma aj kicknu a nahodou ten moj DEV crep nepredam (aj ked co mi zdaju za to co 30 EUR) budem ich obtazovat mojou pritomnostou a neustale ich bombardovat bug reportami.
Vcera som si pisal s mojim ex team leaderom. Ta konverzacia fakt stala za to [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] Dufam, ze neloguju QQ a necitaju

Tak jestli je chceš popichovat, měl bych další téma....nefunkční BT zvuk na HF ( už jsem to tu psal minulý týden) [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #148900  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Potrebujem krok po kroku. Napis presne aky mas model HF, ci neide vobec, praska zvuk alebo ta nepucuje druha strana. DO SZ. Ono BT v aute je vecna tema aj na Note 3G No klasicke HF by mali ist.
 #148961  od strucky
 před 9 lety
Nějak se mi poslední aktualizace sekla na "Instalace aktualizace systému" se zeleným robotkem a už se asi půl hodiny nic neděje. Asi to budu muset přerušit. Myslíte, že se nic moc nepo*ere? Max. že budu muset zpátky do Číny?

edit: Aha. tak power button to vrátil zpět do recovery. Tak uvidím, jestli to někam nabootuje.
 #148983  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Ehm najnovsie bugy uz nie su bugy ale vlastnost. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Xiaomi si z nas robi asi srandu. Nechce sa im ani opravit dva fonty.
Na QQ sa dohadujeme ci posleme peticiu Hugovi. Sice mala sanca ale aspon nieco. Xiaomi si z nas robi debilov.

Tak este bude sranda
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ideme reportovat bug ze v Nastaveniach je zmienka o open sources.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak nieco pre pobavenie.
Přílohy
2015-04-18 15-32-03 Screenshot.png
2015-04-18 15-32-03 Screenshot.png (537.05 KiB) Zobrazeno 2248 x
 #149134  od shamann22
 před 9 lety
dnes sa mi stalo ze ked som dal restartovat fon, tak sa nerestartoval a vypol a nesiel zapnut...pomohlo az vybratie baterky, potom som to odskusal este raz a to iste...... rano na naramok vybrovanim zobudil, ale ked pridem do prace tak bol nepripojeny...a nie a nie ho pripojit , tablet ho najde cez bt ale mobil ani tuk...
 #149247  od Naked_Man
 před 9 lety
Kluci, trochu off topic, ale nemáte někdo tip na nějakou FUNKČNÍ alternativní romku na náš úžasný stroj? Díky
Chosse se to líbí
 #149276  od kollaru
 před 9 lety
Vyskúšal som asi vsetky :-) a naj je podľa mňa táto: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Okrem sonicovej ROM experience 4.3.2 samozrejme ;-)
 #149329  od Naked_Man
 před 9 lety
kollaru píše:Vyskúšal som asi vsetky :-) a naj je podľa mňa táto: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Okrem sonicovej ROM experience 4.3.2 samozrejme ;-)

Diky za tip, předpokládám, že tam bude kromě italštiny i english?
A jede to na 4.2.2 nebo na kitkatu? V názvu to má něco jako "4.4.4 like" což mě trocha mate
 #149332  od Chtorr
 před 9 lety
Mám Redmi cca rok a po celou dobu bedlivě dobu sleduji práci a nasazení lidí zapojených do poskytování rad, ladění, oprav atp. : ingbrzy, sonicsvk a další.
A přestože to tady již zaznělo mnohokrát, nelze než opakovat: díky, pánové, za váš čas, chuť a nasazení.
Sám dělám mnohá léta pro neziskovou organizaci, takže si myslím, že do velké míry rozumím, co to obnáší, a máte můj velký obdiv. Snad vám váš entuziasmus vydrží.
ingbrzy, BigBurys, Nojsty se to líbí
 #149344  od kollaru
 před 9 lety
Pre: "Naked_Man"
Je tam cz aj sk
OS Version: 4.2.x Jelly Bean
 #149359  od Naked_Man
 před 9 lety
kollaru píše:Pre: "Naked_Man"
Je tam cz aj sk
OS Version: 4.2.x Jelly Bean
OK díky za info.
 #149360  od Naked_Man
 před 9 lety
Chtorr píše:Mám Redmi cca rok a po celou dobu bedlivě dobu sleduji práci a nasazení lidí zapojených do poskytování rad, ladění, oprav atp. : ingbrzy, sonicsvk a další.
A přestože to tady již zaznělo mnohokrát, nelze než opakovat: díky, pánové, za váš čas, chuť a nasazení.
Sám dělám mnohá léta pro neziskovou organizaci, takže si myslím, že do velké míry rozumím, co to obnáší, a máte můj velký obdiv. Snad vám váš entuziasmus vydrží.
Tak pod tohle se podepisuju taky...
Díky jste borci O0, fungování komunity byl jeden z důvodů, proč jsem do xiaomi šel a nelituju!
Keep going
 #149398  od honzyn25
 před 9 lety
Jj, souhlas. Taky se pod to podepisuji. Přesně k vůli komunitě jsem šel do Xiaomi, jen jsem si měl pořídit jiný model.
xyzero se to líbí
 #149402  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Mozte hlasovat a pridajte komentar nech zverejnia na 17 mesiacov stary HW zdrojaky Kernelu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
RoSi se to líbí
 #149656  od Chtorr
 před 9 lety
Od pátečního updatu (ale samozřejmě nemusí spolu souviset) se mi objevila nová "funkcionalitka" - výpadky tlačítka on/off (takže volba přepnutí mezi režimy + restart a samozřejmě vypnutí displeje + zamčení telefonu). Restart ale podržení tlačítka iniciovalo, takže hardware závada to podle mě nebude. Po vynuceném restartu chvilku OK, ale pak po čase opět. Nikdy se mi dříve nic podobného nestalo. Takže buď nový bug, anebo možná nějaký konflikt? Nezaznamenal někdo týž problém, případně zmínku o podobném problému někde jinde?
 #149687  od RoSi
 před 9 lety
Ja som si zase vsimol, ze mam problem s ukoncenim hovoru (5.4.17). Ked polozim ja, tak telefon niekedy, ale nie vzdy vytuhne.
Ale zmizla chyba s klavesnicou, kde SHIFTu trvalo kolkokrat aj 3 sekundy, kym zareagoval.
Momentalne telefon stale hodnotim ako nepouzitelny a citim sa ako beta tester.

@Sonic1SVK : Ako je to prosim Ta s tym Tvojim kernelom? Ked ho nahram teraz na 5.4.17, budem musiet dat tovarne predpokladam, a ako to bude pri novej vezii? Tam sa updatuje aj kernel? (Pri dalsej ROM 5.4.24)
 #149756  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Nemusis Iba flashnes stock Kernel a recovery. ROMka je robena ako full a nie OTA. Takze to preflashuje vratane Kernelu a Recovery. Potom mozes znova aplikovat Kernel.
Konecne v poslednej DEV 5.4.22 opravili dva bugy.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat