[HM2013022-TD, HM2013023-WCDMA]
 #165851  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Vraj Huawei Cam nahrava vo VGA kvalite. Skusali ste to niekto na mojom porte? Nejako sa mi to nezda.
Edit Odskusane. Je to bug
 #165951  od ax1qwer
 před 8 lety
Mě teda na B261 nahrává v pohodě, na výběr je VGA až FHD
 #165953  od honzyn25
 před 8 lety
No jo, ale ty máš origo ROM a camera je na to stavěná. Taky jsem měl koupit honora 3C, ale objevil se až po té, co jsem si pořídil hongmi. A skoro za stejnou cenu.
 #165955  od haro
 před 8 lety
Sonic1SVK píše:Vraj Huawei Cam nahrava vo VGA kvalite. Skusali ste to niekto na mojom porte? Nejako sa mi to nezda.
Edit Odskusane. Je to bug
Ano potvrdzujem rozlisenie iba VGA 640:480 a nejake MMS 176x144 na vyber v nastaveniach...


Odoslané z iPad pomocou Tapatalk
clovicek0 se to líbí
 #166512  od mmirousek
 před 8 lety
Řeším jeden malý problémek s EMUI:
Nezobrazuje se mi obrázek kontaktu při volání a už i vím proč.
Pokud mám stejný kontakt uložen i na SIM kartě tak se obrázek
kontaktu neobjeví ale primárně volá kontak z karty SIM a je jedno jak je pojmenován.
Bere to si podle tel. čísla. V nastavení kontaktů mám zobrazování kontaktů na kartách SIM
vypnuté , ale nemá to žádný vliv.
A druhá věc , pokud už se obrázek kontaktu objeví, je strašně malý , to se sice dá vyřešit jinou app na volání
ale jen jestli není chyba jen u mě - má někdo podobný problémek ?
 #166728  od clovicek0
 před 8 lety
Je možné nějak vyřešit to nahrávání videa? Emui je jinak super rom a v mnohém předčí i Miui , ale toto mi docela vadí.

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #166920  od honzyn25
 před 8 lety
Jj, určitě cinema fv -5, používám ji už nějaký ten rok a totální spokojenost.
 #168793  od ax1qwer
 před 8 lety
Včera vyšla finální ROM pro EU verze Honoru 3C, najdete ji na hihonor.com

Pokud někdo udělá port tak už budete mít vše funkční - včetně témat, atd.
 #169756  od honzyn25
 před 8 lety
Mám malý problém s Edyrosovou EMUI. Při hraní trochu náročnější hry, když mi někdo volá, tak vyskočí hláška com.androidphone proces byl ukončen. A obě karty v tu chvíli nevykazují žádný signál.
Dělá to též někomu nebo má někdo nějaké kloudné řešení?
 #170297  od demooo
 před 8 lety
Když jsem to flashnul přes twrp tak se to na boot logu stale jako vypinalo a zapinalo. CHápu spravne ze se to tam ma flashnout pres to normlani recovery ? (emui 3)
 #170298  od mmirousek
 před 8 lety
Pres twrp 2840 jsem neměl problém , ale asi je nutné aspoň jednou flashnout miuiv6 , někde to tu bylo popsané
 #170306  od demooo
 před 8 lety
Aha takže stejný postup jak na red kat akorat misto red katu pak hodim Emui ok dik.
 #170983  od demooo
 před 8 lety
Tak já už ne nevím zkoušel jsem
Vše. Může mi někdo popsat jak nahodit tu honor c rom? Postup po stocku dík.
 #170986  od clovicek0
 před 8 lety
Musíš tam nejdřív dát nějakou miui 6. Emui jede na androidu 4.4.2. Dej tam tedy nějakou dev. a pak nebude problém...

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #171644  od tomak
 před 8 lety
jak je to s GPU u EMIU 3? nainstaloval jsem si ji, jede v pohodě, ale když ani po půl hodině nedokázala najít mou polohu.. tak je ta ROM pak k ničemu. nějaké rady?
 #171696  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Vybehni von a cca 7 minút trvá prvý fix. Pokiaľ to chceš urýchliť android gps test z obchodu play. Stiahne si agps pozicie satelitov. Samozrejme že aplikácia musí mať povolenú polohu
Edit: GPs si povol v nastaveni a zapni v hornej liste v prepinacoch. Pokial ma pamat neklame ja som tam skusal GPS a fixlo to normalne. Mas tam moju verziu alebo od Eddyho Rossa?
Naposledy upravil(a) Sonic1SVK dne 04 Aug 2015, 22:23, celkem upraveno 1 x.
 #171761  od ax1qwer
 před 8 lety
tomak píše:jak je to s GPU u EMIU 3? nainstaloval jsem si ji, jede v pohodě, ale když ani po půl hodině nedokázala najít mou polohu.. tak je ta ROM pak k ničemu. nějaké rady?
Spise bych to videl na HW zalezitost. Me na Honoru 3c maka GPS na stejne romce skvele a absolutne bez problemu, bez odskoku atd.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat