[HM2013022-TD, HM2013023-WCDMA]

Ako sa ma vyvoj uberat?

1. RED KAT 2 na DEV verzii
5
15%
2. RED KAT 2 s cakanim na V7 Stable
29
85%
 #192147  od Soptiiiik
 před 8 lety
Už se těším... :) Dáš to ke stáhnutí na testování, nebo až po nějakém čase kdy si to odzkoušíš?
 #192370  od Naked_Man
 před 8 lety
Paráda, už se těším. Dřív jsem red kat vůbec nepoužíval, ale do tohodle určitě půjdu....hlavně pokud se ti podaří úspěšně vyřešit BT. Z toho jsem nepříčetný, každou chvíli parkuju někde ve škarpě, jenom abych mohl volat...
díky za skvělou práci a vůbec ochotu něco dělat pro ostatní
N_M
 #192989  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Ešte skúsiť opraviť Bt. Prvý pokus zlyhal

Odesláno z mého 5000 pomocí Tapatalk
 #193598  od pavota
 před 8 lety
Proč když jsem si nainastavoval nejnovější verzi ROM 5.6.25 mám aplikace hudba a video "stock" miui a ne Xperia? Přitom třeba fotoaparát je nový...
 #193651  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Je to normálna aplikácia, môžeš to odinstalovat. Asi si nespravil full wipe

Odesláno z mého 5000 pomocí Tapatalk
 #193673  od PoolWolker
 před 8 lety
Ahoj nechtel by jsi zverejnit RedKat 2 zatim i bez funkcniho BT? Jsem nejakej nedockavej :-)

PW

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #193674  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Cez víkend. Ešte stále je co opravovať. Však na poznáte že to vydam až po dôslednom teste

Odesláno z mého 5000 pomocí Tapatalk
PoolWolker, Damdam, xyzero se to líbí
 #193906  od xyzero
 před 8 lety
Ahoj všem. Už dlouhou dobu řeším po přechodu na tuto rom, proč mi nejde mobilní internet rychleji než by mohl. Většinou mám jen E a když se náhodou stane, že je ve 3g, tak velmi brzy spadne na H+ a pak zase na E. Koukal jsem na nastavení a to je v pořádku. Nemáte prosím nějakou radu co s tím? Na tuto rom jsem přecházel dle návodu z první strany, takže bez full wipe a factory reset. Nemůže být problém tady? Díky za pomoc

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #193924  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Skús prehodiť Sim karty
Rom to nie je. Je to stock miui takže stabilita 3g je vecou miui

Odesláno z mého 5000 pomocí Tapatalk
 #193927  od xyzero
 před 8 lety
Sonic1SVK píše:Skús prehodiť Sim karty
Rom to nie je. Je to stock miui takže stabilita 3g je vecou miui

Odesláno z mého 5000 pomocí Tapatalk
Simku mám jen jednu ve slotu 1.


Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #194177  od xyzero
 před 8 lety
xyzero píše:
Sonic1SVK píše:Skús prehodiť Sim karty
Rom to nie je. Je to stock miui takže stabilita 3g je vecou miui

Odesláno z mého 5000 pomocí Tapatalk
Simku mám jen jednu ve slotu 1.


Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
Karta prehozena, žádná změna. Škoda že nejde zapnout v profilu jen 3g. To šlape normálně, ale byl bych bez signálu až budu v doma. Koukám, že problém ke jen u mě. Tak co mám blbě?

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #195459  od PoolWolker
 před 8 lety
Taky uz se se nemuzu dockat potrebu wipe all tak jsem chel pockat na RED Kat 2.

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #196098  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Trávim veľa času práci. Zrejme medzi sviatkami. Ja viem že to stále posuvam, no som chorí a voľný čas sa liecim

Odoslané z thl 5000 pomocou Tapatalku
 #197093  od xyzero
 před 8 lety
Ahoj, dotaz. Telefon půjde ke kamarádovi a chci mu dát cistej telefon (bez osobních dat, kontaktů atd.). Stačí tedy dát obnovení továrního nastavení a bude tam mít tuto rom čistou?

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #197942  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Takze dokopal som romku do funkcneho stavu:
1. Zmenil minimalny jas v Xylon UI system animation mod na hodnotu 6. Lepsie citanie
2. Upravil som build.prop tak aby sa hlasila ako stabilna ROMka. To znamena ziadne OTA.

Chcete uploadnut tuto verziu 5.11.12 alebo pockate na 5.12.24?
 #197966  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Nie. BT je tak bugnuty ze to opravit neide - zabil som stym asi pol dna.Skusim to zajtra rano aktualizovat.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat