[HM2013022-TD, HM2013023-WCDMA]

Páči sa Vám nová ROMka?

1. Áno. Len pokračuj
55
96%
2. Chcelo by to ešte zapracovať
Žádná hlasování
0%
3. Používam radšej Stock ROmku alebo alternatívnu
1
2%
4. Nie odpad. Predaj alebo rozbi telefón a venuj sa radšej niečomu inému
1
2%
 #206913  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Nie. Cez MIUI to pojde.
 #206959  od ONDRAAA
 před 8 lety
Ahoj, jak to vidíš do budoucna s aktualizováním tvojí ROM?
A jak by dopadla, kdybys jí srovnával s ROMkou DanOs z needromu?

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #206965  od Sonic1SVK
 před 8 lety
ROM bude vychadzat dovtedy pokym neodvarim telefon alebo Xiaomi nebude uz vydavat nove ROM.
Rucne vytahovat preklady z Note 3G sa mi fakt nechce.
Porovnat MIUI a AOSP ROM fakt nemozem kedze primarne pouzivam THL. Okrem toho by to asi nebolo fer kedze MIUI a AOSP su uplne rozdielne.
 #206966  od honzyn25
 před 8 lety
Z vlastní zkušenosti vím, že ty alternativní porty jsou ze začátku skvělé, ale časem se z nějakého divného důvodu začnou kakat*.

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #207016  od Sonic1SVK
 před 8 lety
RED KAT som postol na
en.miui.com Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi.eu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #207437  od dskoupil
 před 8 lety
Ahoj chtěl jsem nainstalovat tvou ROMku, ale nejde mi tam dostat TWRP. Dělám to dle návodu instalace začne jde to do 5% pak skok na 99% napíše instalace proběhla ale je tam ten původní . tel mám REDMI 1 WCDMA - HM 2013023 a instalují z tohoto odkazu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #207490  od Klaca
 před 8 lety
Ahoj,
Sonicu velké díky! Už mě dost štvala hláška "Nedostatek místa v úložišti" a při každém update přehazovat oddíly. Náhodné restarty telefonu a zasekaný systém. Odhodlal jsem se nainstalovat tvoji ROM a je to velká paráda! Mám ji zatím 1 den, ale telefon se zdá být v pohodě.

Po instalaci se mi Xperia klávesnice při překlikávání velkých písmen a čísel sekala, Google klávesnice také, ale SwiftKey šlape jak má.

Jen na co si nemůžu zvyknout je notifikační lišta. Byl jsem zvyklý mít hodiny nalevo a tím mít víc místa na ikonky aplikací, teď se mi tam vejdou jen 2 ikonky (když mám zobrazené logo operátora a přenosovou rychlost), nešlo by to nějak upravit?

Ještě jednou velké díky za ty tvoje kouzla s tím! :))
 #207493  od honzyn25
 před 8 lety
Stáhni si z obchodu play Mobile Uncle tools, rozbal z toho zipu s TWRP soubor .img a ten dej na sd kartu. Spusť Mobile Uncle a povol práva root. Najeď na položku Recovery Update, potvrď a nahoře se objeví ten tvůj .img. Dej ho nainstalovat a pak restart do Recovery.

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #207526  od Sonic1SVK
 před 8 lety
@Klaca Pozri sem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Stock MIUI system UI

Kedze zvacsena systemova particia neide upravil som cez Scatter file velkost datovej particie a tym by sa mal zvacsit aj systemovy oddiel.
Trochu matematiky Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Uvidime ci to aj pojde. Musim unbrick a mozem skusat ;)
@ dskoupil Alebo premenuj TWRP na update.zip a uloz do 855 MB oddielu. Flashni cez Updater a vypni telefon. Vyber bateriu na 2 minuty a vloz spat

Po forach ma RED KAT 2 minimalnu spatnu vazbu. Teraz neviem ci je to pozitivne alebo negativne :-
Bud vsetko funguje ako ma alebo to flashlo len minimum ludi. Co ma dost zaraza ze zatial na 4pda.ru zatial nie je o nom ani zmienka. Ono je vykradam ich forum a oni zase sa inspirovali zrejme mojim Kernelom
Uvidime casom ...

Napisal som Rusakom ako sa opravuje BT .To so zvedavy [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Klaca se to líbí
 #207571  od dskoupil
 před 8 lety
@ dskoupil Alebo premenuj TWRP na update.zip a uloz do 855 MB oddielu. Flashni cez Updater a vypni telefon. Vyber bateriu na 2 minuty a vloz spat

Tak jsem to zkoušel taky a nic
 #207572  od honzyn25
 před 8 lety
@dskoupil Udělej to přes ten mobile Uncle. Taky mi to jinak nešlo.

@Sonic1SVK ať si neodvaříš telefon. To by jsme pak všichni mohli Redmi vyhodit, protože by bylo na hovno.
I když je pravda, že se MTK nedá lehce zabít.

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #207575  od Ayakicz
 před 8 lety
Sonic1SVK jsem moc spokojený s tvou ROMkou. Mám to jednu chybu, seká se mi prohlížeč, buď dlouho načítá nebo úplně zamrzne, pak musím vypnout telefon. Zkoušel jsem vymazat data v nastavení, ale nepomohlo to. Nemáš nejakou radu? Dik

Xiaomi Redmi
 #207647  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Mne prehliadac ide v pohode. Nik sa zatial nestazoval. Nemrazil si nieco? Skus ci to bude robit aj v chrome. S priehliadacom som nic nerobil. Mrzne ti iba pri Wifi ci aj pri 3G?
 #207649  od honzyn25
 před 8 lety
Já osobně vestavěný prohlížeč nijak nepoužívám, používám přednostně chrome, ale párkrát jsem jej použil a nebyl žádný problém.

Jinak hlásím, že ROM je celkem svižná, neseká se, aplikace nepadají. Systém jsem zvětšil na 2,77 gb a funguje dobře.

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #207708  od Ayakicz
 před 8 lety
Sonic1SVK píše:Mne prehliadac ide v pohode. Nik sa zatial nestazoval. Nemrazil si nieco? Skus ci to bude robit aj v chrome. S priehliadacom som nic nerobil. Mrzne ti iba pri Wifi ci aj pri 3G?
Mrzne mi to jak na WiFi tak v 3G a ještě jsem vypozoroval, že se to stává když zapnu prohlížeč, telefon na výšku a pak ho dám na šířku. Jinak jsem nic nemrazil. Je to divný, byl jsem zvyklý na miui prohlížeč a nechtěl bych měnit, ani nevím který je dobrý.

Xiaomi Redmi
 #207734  od jjiri
 před 8 lety
Ahoj
chci přejit na red kat2 ,mam sable 26 a potřebují nějakou verzi v6 zkoušel jsem to stáhnout tady ze stránek ale odkazy jsou ded pomůže mi někdo dík

Jura
 #207766  od Sonic1SVK
 před 8 lety
To uz nepotrebujes. MIUI V6 a V7 maju rovnake particie. Staci nainstalovat stare TWRP 2.5(factory reset) , flashnut RED KAT 2. Telefon nerestartujes ale rovno z TWRP 2.5.0.0 flashnes nove TWRP 2.8.4.0
@Ayakicz Otestujeme. Fakt toto pocujem prvy krat
 #207815  od dskoupil
 před 8 lety
honzyn25 píše:Stáhni si z obchodu play Mobile Uncle tools, rozbal z toho zipu s TWRP soubor .img a ten dej na sd kartu. Spusť Mobile Uncle a povol práva root. Najeď na položku Recovery Update, potvrď a nahoře se objeví ten tvůj .img. Dej ho nainstalovat a pak restart do Recovery.

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
Dík už to jde :) :) :)
 #207825  od jjiri
 před 8 lety
Sonic1SVK píše:To uz nepotrebujes. MIUI V6 a V7 maju rovnake particie. Staci nainstalovat stare TWRP 2.5(factory reset) , flashnut RED KAT 2. Telefon nerestartujes ale rovno z TWRP 2.5.0.0 flashnes nove TWRP 2.8.4.0
@Ayakicz Otestujeme. Fakt toto pocujem prvy krat
dik moc uz na to jdu
 #207835  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Na 4pda rozoberaju moju ROmku. Dokonca mi dali 2 body do karmy [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Konecne sme v niecom lepsi ako rusky DEVovia
 #207879  od Matyáš Haas
 před 8 lety
MIUI trdýlko zdraví všechny. Jen takový skromný dotaz. Můžu ze své nynější ROM STABLE 26.0.0 přejít dle návodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť na jinou ROM nebo musím nahrát nějakou týdenní min 5.4... verzi ( to jsem vyčetl na jiném vlákně ) a pak nejnovější? Třeba mám teď připravenou zdejší RED_KAT_HM2013023_5.6.25_v6-4.4. Jen podotýkám, že se tu pachtím již min 14 dní, zatím jsem zvládl nahrát onu STABLE 26.0.0 přes původní, čínská lekce byla výtečná. Dnes jsem zvládl TWRP 2.5.0.0.
Děkuji za shovívavou odpověď ;)
Přílohy
Screenshot_2016-02-10-19-04-31.png
screen
Screenshot_2016-02-10-19-04-31.png (94 KiB) Zobrazeno 1464 x
 #207965  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Ta verzia min 5.4 plati pre 1s a novsie. Tu ti staci ist podla navodu co som pisal na tejto strane. Stary RED KAT nepouzivaj , nepojde ti BT v aute
 #208044  od CuPe
 před 8 lety
Tvá ROM vypadá dobře.
Jelikož jsme zoufali, a nemám k tomu důvod, tak jsme si z původní nahrál tvou ROM.
a to vše kvůli mi band 1S
A bohužel ani v tvé to nefunguje.
při skenu BT to náramek nenajde.

Nápad nebo ...

díky
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat