[Všeobecný pokec o všetkom]
 #107594  od palo26
 před 9 lety
Dobrý den včera jsem koupil LED televizi Philips 55PFS6609/12 v malu jenže když ji zapnu na tv jde vidět černý flek dole uprostřed:( čím to může být? zkoušel jsem i tovární nastavení a nepomohlo:(
Přikládám obrázek
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Díky za rady
 #107596  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Pozri ci to nie je nejake elektromagneticke rusenie. No bohuzial to vyzera tak ze ti odchadza podsvietenie.
 #107602  od palo26
 před 9 lety
Sonic1SVK píše:Pozri ci to nie je nejake elektromagneticke rusenie. No bohuzial to vyzera tak ze ti odchadza podsvietenie.
aha:( a myslíš že je to opravitelná vada nebo dostanu nový kus?
 #107620  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Nafot to a posli im to. Skus este iny zdroj signalu. Pusti tam z USB film. Netusim ake reklamacne podmienky ma e - shop no myslim si ze kedze mat TV 1-2 dni si v 7 dnovej lehote na vratenie tovaru pri nakupe cez NET . Mali by ti ho vymenit za iny kus , vyzera to na vadu TV. Pre vylucenie rusenia pusti tam nieco z USB ci cez HDMI. Taketo veci ako TV sa uz neopravuju ako kedysi no menia sa cele diely.
Bolo to original zabalene? Mimochodom nie je Philips ako Philips. Mas to stastie ze je to vyssi model a nekupil si si 4rkovu radu . Ta je vyrobena na linke PT Vision a s Philipsom to ma spolocne iba logo ;) Philips like zistis podla toho ze TV sa zapina od zadu na boku a ma to uplne ine menu. Je to crep . Predavam v jednom elektrodome uz par rokov okrem ineho aj TV

Stary model to nie je. Ma to novy podstavec.
 #107622  od lukbe
 před 9 lety
Tak když jsi jí koupil včera tak jim jí dojdi vrátit, máš na to 14 dní, nebo se pletu ? A neztrácel bych nak čas řeším čím a proč ....
 #107637  od landov
 před 9 lety
Okamžite vymen za nový ks. Žiadna oprava,ani sa s nimi o tom nebav !

Odoslane z Hongmi pomocou Tapatalk
 #107646  od Joss
 před 9 lety
Tak, tak. Moc bych ani nešpekuloval, jestli se to dá opravit nebo ne a kontaktoval bych prodejce.
Je nová, tak má být bezchybná. Hotovo dvacet.
Shodou okolností jsem jednu TV v Mallu reklamoval asi před dvěma lety. nebyla schopna naladit určuté pásmo.
Peníze mi vrátli, koupili jsme pak pro jistotu jinou. Jednání z jejich strany perfektní.
 #107653  od pacicka1
 před 9 lety
mám taky takovou v garáži, tam mi ten flek nevadí,
je to vada displeje, kdy při montáži se pokrčila podkladní fólie displeje a ta tlačí na displej a způsobuje tento flek.
Televize je na výměnu, oprava vyjde na více než nová.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat