[Všeobecný pokec o všetkom]
 #56688  od Victor
 před 10 lety
Cubot GT99, který má skoro stejná střeva, jen jen trochu menší je stále ještě za $138. Nemá cenu se bavit, kolik by měl stát ;D Ale za ty peníze ho fakt nikde jinde nekoupíš.
 #113280  od lukbe
 před 9 lety
Jen taková otázka dnes jsem narazil na inew L1 4G LTE Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť bude u nás fungovat LTE, když je tam napsáno : 4G: TD-LTE 1900/2300/2600 MHz,FDD-LTE 800/1800/2600 MHz
Já si myslím že by mělo bez problémů ne když T-Mob jede na 800 Mhz a 1800 MHz, je to tak ?

A pokud by to mělo jít tak fakt nechápu Xiaomi že má problém to udelat, když značka inew není naky hi-end a v pohodě to tam mít může.
 #113318  od davfiala
 před 9 lety
dkalina píše:Taky pridam jeden kousek, pekna kopie mi4. Na obrazku vypada mozna i lip nez original.

http://www.*obchod******porusuje*nasu*licenciu.com/Elephone-P4000-Smartphone-Android-OS-4-4-OS-MTK6592-Octa-Core-5-0-Inch-1280-720pixels-8-0MP-16-0MP-Dual-Camera-Bluetooth-GPS-2GB-16GB_g.html

Edit : tak nic, no, je to Elephone p4000 :)

Mi4 MIUI v.6
To není kopie, vždyť je i černý :-D
dkalina se to líbí
 #113329  od dkalina
 před 9 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Až mě trochu svrběj prsty ho odkliknout, 219 včetně DHL. Kdyby teď tak neprudili celníci, tak ho vezmu na vyzkoušení. Za 5K bych pro něj asi našel uplatnění, ale s DPH a poplatkem je to už 6300
 #113334  od strom
 před 9 lety
Jojo, tak recenzi tohodle mobilu jsem si před pár dny s chutí přečetl na gizchina. Občas mám totiž chuť vyzkoušet AMOLED displej, protože mě (podle nálady :) ) dost otravuje večerní sledování IPSka, kde pře stažení jasu na minimum odejdou kontrast, barvy, jelikož tomu ruší prosvítající podsvícení.

Podle recenzenta telefon dost trpí na dětské a asi i nedětské nemoci. Problémy s detekcí SIM a paměťovek, slabší signál WIFI, horší GPS, podprůměrný výstup do sluchátek... Foťák se mi vcelku líbil, upřednostňuje ponechání šumu před jeho rozpatláním. Fotky mi hodně připomínají výstupy Mi2S 32GB, takže bych to určitě přežil. Ale kvůli tomu zbytku asi raději ne. Ale jako stroj na telefonování (pokud má člověk štěstí se SIM), surfování (při dobrém signálu) a i focení je asi dobrý :)
 #113336  od dkalina
 před 9 lety
Ideální pro moji ségru, jak jsem ti psal. U velikosti už se smířila s 5" a foťák za ty peníze bude super. Takže možná bude v rodině, ale o 1000km jinde, takže ho uvidím nejdřív na jaře :(
 #113338  od lukbe
 před 9 lety
Právě na to umi zero narazila moje přítelkyně že se jí celkem líbil tak jsem sem dával ten odkaz na geekbuying tam vychází s DHL nejlíp. Ale otázka jestli nebude trpět nakymi problémy.

Jinak treba je taky fajn Cubot x6 za 170 USD na banggood z EU skladu, ale tam je jen 1gb ram ale zato GPS a stížnost systému je super.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #113344  od strom
 před 9 lety
dkalina píše:Ideální pro moji ségru, jak jsem ti psal. U velikosti už se smířila s 5" a foťák za ty peníze bude super. Takže možná bude v rodině, ale o 1000km jinde, takže ho uvidím nejdřív na jaře :(
Jojo, už chápu :) Naživo je ten telefon údajně hodně elegantní. Osobně bych i ten AMOLED displej přivítal, alespoň na zkoušku. Zvlášť pokud je to pro ženu, tak si myslím, že i sytější barvičky displeje potěší :) Pokud nebude mít nějaké otravné problémy se SIM, případně kartami, tak za ty peníze dobrej tip ;)
 #113916  od Jatsa
 před 9 lety
Příliš mnoho obskurních značek nejasné HW/SW kvality, bez podpory, komunity a custom rom. Velmi atraktivně se jeví IUNI U2 (odnož Gionee), využívající vlastní OS IUNI ("vyčištěná" imitace MIUI, teď vyšly romka i na Mi2s a další telefony, někdo může otestovat, samotnému mi vyhovuje MIUI, experimentovat nechci).

Na trhu jsou dvě verze, 2GB/16GB a 3GB/32GB, přičemž specifikace 32GB verze je následující:

Dimensions: 65 x 136.9 x 10.2 mm
Weight: 145 g
SoC: Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974
CPU: Krait 400, 2200 MHz, Cores: 4
GPU: Qualcomm Adreno 330, 450 MHz, Cores: 4
RAM: 2 GB, 3 GB, 800 MHz
Storage: 16 GB, 32 GB
Display: 4.7 in, IPS, 1080 x 1920 pixels, 24 bit
Battery: 2200 mAh, Li-Polymer
OS: IUNI (Android 4.3 Jelly Bean)
Camera: 4608 x 3456 pixels, 1920 x 1080 pixels, 60 fps
SIM card: Micro-SIM
Wi-Fi: b, g, n, ac, Wi-Fi Hotspot
USB: 2.0, Micro USB
Bluetooth: 4.0
Positioning: GPS, A-GPS

Za cenu kolem 220 - 260 USD toto představuje bezkonkurenční poměr cena/výkon, nicméně skutečnost, že takto výkonný mobil nezaplavuje trh a nepíší i o něm v žádném periodiku leccos vypovídá. Jednolité tiskovky a kusé zkušenosti uživatelů z fór se omezují na "very good", ale o tom, jak je systém odladěný, o kvalitě a dalších atributech už se člověk nic nedočte.

Pokud někdo má nebo se chystá zakoupit, určitě bych ocenil reference nebo nějakou malou recenzi, neboť mě to zajímá.
 #113985  od Jatsa
 před 9 lety
dkalina píše:@Jatsa
Urcite papirove hodne zajimavej kousek, da se koupit i pod 200. Me ale odpuzuje vzhledem, hranaty telefony moc nemusim a ta brutalne vystoupla cocka fotaku je silena.

Mi4 MIUI v.6
Ano, lichotivými křivkami se chlubit nemůže, to při rozhodování dělá hodně. Pod těch 200 USD jsem viděl jen 16GB verzi. Další problém je i s výdrží baterie - Etotalk nabízí tentýž model s 1700mAh, čili rozdílnou kapacitu oproti oficiálně deklarovaným 2200mAh, což bych z pozice zákazníka vnímal jako další varovný signál (ani ne tak fejk jako diletantská obchodní politika výrobce). Přiznám se, že mě nejvíc zajímá ten OS, ale nepředpokládám, že by se kvalitou MIUI byť jen přibližoval.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat