[Všeobecný pokec o všetkom]
 #49875  od strom
 před 10 lety
Skutečně nemá nikdo zájem o cube u39gt? Dodání by bylo do dvou dnů a bez voseru na celnici (musím říct, že už nemám zájem absolvovat). Valí se mi ve skříni, ale asi ho postoupim rodině, pokud se nikdo brzy neozve. Stále nepoužívaný, bez vady. Přikládám foto z benchmarku. No, formule 1 to samozřejmě není, ale za tu funguje velmi dobře. Nabídka platí do neděle, pak ho nadobro začleníme do rodiny ;-)
Obrázek
 #51340  od prof0021
 před 10 lety
j.jusko píše:Aký model si si vybral?Spokojnosť,vydrž baterie?

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Vybral jsem pipo m6 pro, 32GB verzi. Zatím jej mám 2 dny, takže nechci soudit. Ale je určitě pomalejší než má Mi2s. Mam tamRiley Rom, Jelly Beam. Časem tam chci dát Kitkat. Ta je pry rychlejší. Tak uvidím.

Odesláno z mého M6pro pomocí Tapatalk
 #71475  od lukbe
 před 9 lety
Máte někdo zkušenosti s tímto tabletem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Jeto pipo p1.. Děkuji za info ;-)

Aha tak on nemá slot na sim... Tak naky podobný a i se slotem na sim by jste mi doporučili...?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #92355  od strom
 před 9 lety
Po tomhle tabletu jsem pokukoval taky, ale v recenzích jsem četl, že systém není moc dobře odladěný. Na druhou stranu tablet používám převážně na čtení a na to mi stačí Cube u39gt, se kterým jsem spokojený.
 #111083  od smetanon
 před 9 lety
Ahoj, potřeboval bych pomoc s výběrem nějakého levného tabletu do rodiny pro děti (3.,1. třída). Poradíte mi někdo nějaký? Rozpočet nejlíp pod 2000 Kč, ale je otázka jestli má cenu kupovat tablet za tuhle cenu. Uhlopricku bych viděl tak 8 palců a víc. Nuže, nějaká rada? [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #111224  od dalid
 před 9 lety
čo tak toto: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ale má to iba 7". Kúpili sme to malému k 6. narodeninám. Má to výrazne menší rám okolo displeja, teda celý tablet menší v porovnaní s Lenovom A7, ktorý doma máme dávnejšie. Má ale iba 3000mAh batériu. Na druhej strane to pri dieťati môže byť brané ako výhoda. Keď sa mu skôr vybije, tak tablet ide do zástrčky a my povieme, že už hral dosť, veď už aj tablet vybil [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] , tak nech ide robiť niečo iné (samozrejme nie na PC.. :) )
 #111313  od Victor
 před 9 lety
Zprostředkovával jsem koupi tabletu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Neměl jsem moc času ho testovat, ale je to pěkně zpracovaný a bytelný kus hliníku (nebo nějaké slitiny) s 10Ah baterií. Displej opravdu parádní pokoukání, všechno jede pěkně svižně. Kdybych někdy uvažoval o tabletu, asi by byl horký kandidát.
 #184538  od energy100
 před 8 lety
Ja som hľadal nečo podobné ako ste písali vyššie, tj. uhlopriečka do 8 palcov a vybral som Chuwi Vi8, veľa kladnách recenzií, aktívne fóra a pod.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
som spokojný, akurát som zistil že by sa mi hodila väčšie uhlopriečka (9,7) a tak som si vybral Teclast X98 Air 3G.
Ak by ste o Chuwi mali niekto záujem, tak sa ozvite, dal by som ho za rovnakú cenu ako je vyššie v linku, zarábať na tom nechcem.
Ak máte nejaké otázky ohľadom spracovania, funkcií a pod. tak sa kľudne pýtajte :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 3 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat