[Pisces - TD, Cancro - WCDMA]
 #90224  od tictacc
 před 9 lety
Zdravím mam problém že když někomu zavolám a mam jeho kontakt ve volaných a najedu si na něj zase přez kontakty tak se mi to vypne na hlavni obrazovku. Pomáhá jen když volaý kontakty vymažu což je dost nepraktický :-) A další věc ze mi telefon nechce zkopírovat kontakty do whatsapp prošel sem celý nastavení a nemůžu na nic přijít
 #90235  od Matt83
 před 9 lety
Ohledně toho Whatsappu, jdi do Optimalizace - Povolení - Správa povolení - WhatsApp - Přístup ke kontaktům POVOLIT
tictacc se to líbí
 #105435  od strasak
 před 9 lety
Nemůžu nikde najít ten WhatsApp.dekuji
 #105439  od dabyxxx
 před 9 lety
Víš co whatsapp je? Máš ho nainstalovaný ?
 #105440  od prokji
 před 9 lety
To je komunikační soft, který si můžeš instalovat z GP- podobně jako Skype,Viber,Hangouts, Facebook.... a jiné
 #105638  od strasak
 před 9 lety
Tak stále mi SIM karta hlásí ze je plna a kontakty se mi nezobrazí,píše to uvolnete místo.Mám je v telefonu skopirovany pres účet xiaomi.SIM stále nekomunikuje,nejde na ni nic uložit,prosím poradte co stín,vše co jsem tu našel tak jsem skusil a nic nezabralo,mám nejnovější aktualizaci na xiaomi mi3,problém jsem mel u všech aktualizaci,volat a SMS normálně funguje.
 #105651  od prokji
 před 9 lety
Zkus wipe cache, případně factory reset...
 #105701  od strasak
 před 9 lety
Nic se nestalo,kontakty stále na SIM nejsou.
 #105814  od prokji
 před 9 lety
Máš povolené jejich zobrazení? Zkontroluj nastavení zobrazení v menu kontaktů/do menu delším podrzenim levého senz.tlačítka/..
Ve verzi 4.10.17 je vše O.K.
 #105839  od prokji
 před 9 lety
Tak od začátku : jakou verzi ROM máš? /nastavení-o telefonu-miui verze../
 #105868  od strasak
 před 9 lety
4.10.17,kontakty se mi ne zobrazovali ani v miui5,žádné aktualizaci,píše to SIM je plna Uvolněte místo,je tam 80 kontaktu
 #105887  od strasak
 před 9 lety
V menu kontaktu dam zobrazit SIM a napíše mi to paměť nula z nuly uložené,když chci zkopírovat kontakty na SIM tak to zase píše Uvolněte místo SIM je plna.Takže se mi zobrazují jen kontakty ze zálohy xiaomi a google kterou sem udělal pres PC a stáhnul do telefonu.
 #105903  od prokji
 před 9 lety
Vadná SIM?Máš možnost vyzkoušet jinou? Protože problém SIM se vyskytoval zhruba před měsícem a byl vyřešen následující verzí.
P.S.Ještě mě napadá-vadná čtečka SIM?Obrázek
 #105946  od strasak
 před 9 lety
Zdarec,tak jsem skusil sim vložit do jiného tel.a tam funguje,dal jsem ji zpet do mýho xiaomi a tam mě to při importování na sim píše ze je vyčerpaná a je potřeba ji smazat,tak sem na ni vše smazal a hodil jsem na ni jeden kontakt a píše že je vyčerpaná,tak fakt už nevím.
 #105956  od mifakm
 před 9 lety
Podle mne reklamovat - bude vada v čtečce SIM.

Jak tu už kdosi psal, zkus tam strčit jinou než tu svoji a máš jistotu
 #106463  od strasak
 před 9 lety
Jo tak je vadna ctecka,ted záleží jestli ma cenu to poslat na reklamaci nebo to nechat sinchronizovany pres xiaomi,tak uvidim
 #106483  od mifakm
 před 9 lety
@strasak
Tak záleží kde jsi kupoval, jestli v Číně (u neověřeného obchodu) tak to může být problém. Jestli na Ibuygou, pošli to do Brna (adresu najdeš jak na ibuygou, tak i tady na foru), jestli v ČR u obchodníka, tak tam je volba jasná, jestli od soukromé osoby, tak to je tak na 50% ;)

Tak nebo tak, myslím že záruční servis Ibuygou (to je to Brno) zvládne i opravy, tak se zkus domluvit přímo s ním.
 #109189  od strasak
 před 9 lety
Sim karta nová a funguje, stará poškozená precvaknutim na Micro. Ale je z podivem že jsem zkoušel starší karty a ty taky nic, jen ta nová od t mobilu, jestli tento telefon nemá problémy jen s tímto operátorem, co jsem tu četl tak nefunguje jen t mobil, dal jsem si od borca starou Vodafone a ta vše zobrazuje.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat