[Pisces - TD, Cancro - WCDMA]
 #106154  od Gregorian
 před 9 lety
Ahoj, uvažuji o koupi Xiaomi Mi3, ale nikde na youtube jsem nenašel video, kde by ukazovali kvalitu zvuku z reproduktoru mi3. Dočetl jsem se v různých recenzích, že zvuk je relativně silné hlasitosti, ale kvalita je horší. Novou aktualizaci v6 se to třeba nezlepšilo? Jak to tedy prosím je? Děkuji za odpovědi.
 #106190  od towil
 před 9 lety
Úplně v pohodě... Ale nevím co čekáš od mobilu.. :D Výhodou Mi3 je spíš zvukový čip Cirrus Logic CS42L73 DAC díky kterému je kvalita zvuku vynikající a řekl bych, že díky jemu je Mi3 jeden z nejlepších telefonu na poslech hudby. Ovšem jde o to jaké máš sluchátka a v jaké kvalitě je samotná hudba... Musím říct, že na mých Yamaha HPH-MT220 jsem byl dost překvapený... Ale pokud posloucháš nějaký Rapík tak to moc nepoznáš no :D
... Takže repráček je hlasitý a zvukově příjemně plochý a zvukový čip je mezi smartfouny špička...
 #106191  od Gregorian
 před 9 lety
Rapík neposlouchám. :) takže reproduktor jako takový je hlasitý říkáš a co kvalita? Nešumí nebo tak? Měl jsem předtím sony xperii z a reproduktor děs.
 #106367  od towil
 před 9 lety
Hraje dost hlasitě a čistě. Ale je to prostě maly repraček takže na koncerty to není. [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Rozhodně nešumi apod... Parkrat jsem si z neho poustel pisnicky doma a i pri nejvyšší hlasitosti nějak nerezonuje apod... Na to jak je prtavej je lepsi nez u vetsiny mobilů...
 #106535  od Gregorian
 před 9 lety
Super. Díky za odpověď. A je lepší černá nebo stříbrná verze? Mám na mysli, co se týče otisků prstů.
 #106544  od aldabubo
 před 9 lety
Je to tvoje vlákno, ale založils ho s dotazem na zvuk. Tak se drž trochu tématu.
Černá barva je super, hlavně proto, že není úplně černá, spíše tmavě šedá. Záleží na vkusu. Stejně na to hodíš nějaký obal, dost to klouže v ruce a po stole tuplem.
 #106659  od towil
 před 9 lety
Černá vypadá dobře ale zase jde na ní víc vidět když se poškrábe atd... ale to stejně řešíš první měsíc používání a potom už je ti to tak jedno ..
 #106744  od Gregorian
 před 9 lety
Super. Díky moc za všechny odpovědi. Objednal jsem černou variantu a už se moc těším na telefon i na prostředí MIUI. Můžete zamknout kdyžtak. :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat