[Pisces - TD, Cancro - WCDMA]
 #169072  od Tom Mengelin
 před 8 lety
Ahoj,

od prvního dne mě na Xiaomi MI3 zlobí čas na widgetech. Jednoduše se neaktualizuje a přes noc třeba čas zamrzne. Na starém Samsug galaxy S3 se mi to nikdy nestalo.

Viz. screen.
Screen.jpg
Screen.jpg (26.28 KiB) Zobrazeno 1344 x
 #169074  od ingbrzy
 před 8 lety
Povol autostart pre tu aplikaciu..

Viac na miuios.cz/faq

~Tapatalk~
Tom Mengelin se to líbí
 #170839  od lerak
 před 8 lety
Nepíšeš co jsi udělal že ti to šlo a opět nejde, domývám se že jsi program uzamkl v Ramce po týdnu jsi to aktualizoval nebo vypul telefon a začalo ti to dělat znovu, podiv se do ramky jestli ten program je tam zamknutý.
Tom Mengelin se to líbí
 #170897  od Tom Mengelin
 před 8 lety
Udělal sem následující: Optimalizace - Povolení - Správa auto. spuštění - a povolil sem aplikaci.

Jak sem psal výše, zpočátku vše OK, pak návrat k původnímu neaktuálnímu času.

Bohužel nevím, jak to v ramce zkontrolovat, když tak mi napiš postup. Díky
 #170959  od skorky
 před 8 lety
Některým ze tří spodních tlačítek vyvolej menu naposledy spuštěných aplikací,pokud je nějaká aplikace zamčená v paměti má v pravém horním rožku zámeček,když chceš apl.zamknout nebo odemknout,potáhneš ji směrem dolů ;)
Tom Mengelin se to líbí
 #171063  od lerak
 před 8 lety
Podle toho nastavení jak píšeš tak by to mělo fungovat? Měl jsem ten sám problém a to to mi to vyřešilo a jede mi to stále i když to upgraduji nebo restartuji.Tak že do ramky se nemusíš dívat když si tomu dal auto start. Nebo zkontroluj jestli se to nevyplo. Nebo napiš a můžeme se sejít.
 #172638  od Tom Mengelin
 před 8 lety
Tak už je to vyřešené. Funguje. Bohužel dlouho trvalo, než se mi zobrazila aplikace v naposledy spuštěných :-) Ne a ne se tam objevit :D Díky všem za rady.
 #172666  od brona
 před 8 lety
Ikona aplikace se v naposledy spuštěných aplikacích nezobrazí v okamžiku, když do této nabídky vstoupíš právě z této aplikace. Pokud sem vstoupíš z domovské stránky, uvidíš všechny.
 #222271  od Tom Mengelin
 před 8 lety
Tak už to zase nefunguje :-( Přestalo správně fungovat více aplikací, tak sem provedl restart telefonu do továrního nastavení. |Pár dnů běželo vše jak má a teď je to ještě horší.

Nejde počasí, z aplikace Email nechodí info o nových emailech, z messengeru nechodí zprávy a když si uložím nový kontakt (synchronizace s Googlem) tak se mi za pár minut ztratí a je tam opět jen číslo. V detailu volání je sice uvedeno, že byl vytvořen nový kontakt, ale mám jen číslo bez jména.

Poradí mi ěnkdo co s tím???

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat