[Pisces - TD, Cancro - WCDMA]
 #225202  od kuny
 před 8 lety
Ahoj,
kamarád se na mě obrátil s opravou jeho MI3, sám ji také vlastním. Jde o problém toho, že funguje pouze FASTBOOT a neustále nabíhá pouze logo MI (pouze to první, bez spodního android) - takže soudím, že to není bootloop. Zkusil jsem udělat přes MIFlash flash, který proběhne v pořádku. Po flash se telefon opět restartuje - zase jen loho MI a funkční fastboot.

Nemáte někdo řešení nebo nějaký typ co zkusit?
Díky
veco14 se to líbí
 #225203  od mirotaso
 před 8 lety
toto som este nevidel aby po miflash tel nenabehol... je dost mozne ze je to HW problem... skus tam cez fastboot nahrat TWRP, urobit factory reset a flashnut rom odznova...
 #225204  od kuny
 před 8 lety
To jsem zkusil, zase začne blikat MI, ale prý po úplném vybití šel nabít a i chvilku jel, takže netuším co se s tím děje.
 #225206  od kuny
 před 8 lety
Ani nejde vypnout, stále bliká MI, nebo jde akorát do fastbootu. Taky mě napadla baterie, ale ten telefon je v záruce a nechci ho rozebírat (mám tu svoji MI3, která už rozdělaná byla..)
 #225207  od mirotaso
 před 8 lety
drz volume hoere /+/ a power az kym nenabehne TWRP, malo by to ist z kazdeho stavu tel, s fastboot urcite... nie som si isty ci v TWRP nabija, ale urcite ukazuje stav baterky...
 #225209  od mirotaso
 před 8 lety
...no lebo tam ziadne TWRP nemas, urob to co som ti napisal v prvom mojom prispevku... stiahni do toolkit Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť prepni tel do fastboot pripoj k pc a spust start...
 #225210  od kuny
 před 8 lety
Stale nic, zkousel jsem i fasboot toolkit, nekolik zpusobu tam nazvat TWRP, .. vzdy me vyhodi hlasky o prenosu a HOTOVO, pote potvrdim restart do TWRP a zacne zase jen blikat MI logo... zkusil jsem uz opravdu skoro vse..
 #237017  od ce3peo
 před 7 lety
Caute,potreboval by som malu konzultaciu. Mal som mi3 pod oknom v aute pustenu navigaciu asi 20 min samozrejme pekne sa prehrial , potom sa vypol a zapnut ide len niekedy aj to len ked je na kabli a ked naskoci tak po odpojeni kabla sa do 10 minut vypne a stale len logo MI a dookola .ked je na nabijacke tak vsetko funguje. otazka znie , je baterka KO?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat