[Pisces - TD, Cancro - WCDMA]
 #235280  od Skolpik
 před 7 lety
Dostal jsem se do situace, ve které nemůžu s telefonem vůbec nic dělat. Snad se tady najde taková vzdělaná a dobrá duše, která bude vědět co s tím:
Chtěl jsem si updatovat telefon (MI 3) pomocí Mi Recovery. Zapl jsem to a podle návodu jsem smazal všechna data a dal update pomocí zip souboru. Bohužel jsem ho předem zapomněl přejmenovat na update.zip. Znovu jsem telefon tedy zapl a vyskočila na mě nabídka průvodcem telefonu (google acc, xiaomi, wifi,...). Všecno jsem přeskočil a chtěl jsem jen najít ten soubor a přejmenovat ho. To se mi následně povedo. Problém nastává teď.

Po znovuvypnutí a najetí do Mi Recovery na mě vyskočila hláška: Aktivovat toto zařízení. Toto zařízení je zřejmě propojeno jiným Xiaomi účtem. Přihlašte se pro aktivaci tohoto zařízení. Po zadání hesla mě bohužel čekala špatná zpráva - Nelze ověřit Xiaomi účet. Nelze se připojit k síti. Vymazal jsem všechny uložené wifi sítě a nejsem přihlášen na SIM kartě a nejdou mi data. Telefon nereaguje na zkratky - & power, + & power... pokaždé mi vyskočí stejné ověření.

Setkal se s tím už někdo?
 #235380  od Skolpik
 před 7 lety
Tak nakonec se mi z toho povedlo vybruslit... I když jsem měl při všech způsobech zapnutí tu samou ověřovací obrazovku, naštěstí se šlo kabelem připojit k PC. Tam jsem promazal asi polovinu systémových souborů (všechno co v názvu mělo miui) a zkusil restartovat. A hle, asi na 5. pokus se mi to povedlo :)

Priorita byla se připojit na wifi a podle očekávání pár sekund na to naskočila hláška s ověřením Xiaomi účtu. Naštěstí už vše proběhlo hladce :)
 #235408  od Skolpik
 před 7 lety
Prostě při jakékoliv kombinaci zapnutí telefonu (flash, recovery,...) mi jako první vyskočilo okno s požadavkem na ověření xiaomi účtu. Ale po zadání hesla nebylo možné účet ověřit, protože jsem nebyl na wi-fi, ani datech. Takže jsem promazal systémové soubory a hláška na mě po restartu chvilku nevyskočila. Tak jsem se rychle přihlásil na wifi.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat