[Nákup Xiaomi]
 #105576  od strom
 před 9 lety
Hádat se s tebou nebudu, protože oba o tom víme asi stejně. Myslel jsem např. to, že ibg posílá přes HK . Nevím, zda se to dá nějak řešit i dohodnutou cenou za poštovné. Jsou čínské obchody, které posílají telefon přes DHL za 10$. Co jsem tak sledoval, tak tam se DPH zpravidla v nějaké "nastřelené" výši doplácela. Některý obchod si může troufnout psát na krabici od bot s dvěma telefony hodnotu 20$, jiný obchod si to netroufne ani u jednoho telefonu, protože by to od něj DHL nepřevzalo. Tohle jsem měl na mysli... ;)
 #105692  od boandgo
 před 9 lety
hojte,

nacpal jsem si věci do košíku na ibuygou. celková cena 331 dolarů a při přepočtu při platbě přes paypal mi vyhouplo přes 7.700kč.. Nevíte, kde je zakopanej pes? tohle mi přijde poměrně na pikachu kurs... díky
 #105694  od VMach3
 před 9 lety
Takovej je kurz PayPalu, v nastavení paypalu si můžeš změnit přepočet měny na banku místo paypalu pokud máš účet provázaný s tvojí platebkou, banky mají kurz výhodnější.

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
 #105698  od boandgo
 před 9 lety
VMach3 píše:Takovej je kurz PayPalu, v nastavení paypalu si můžeš změnit přepočet měny na banku místo paypalu pokud máš účet provázaný s tvojí platebkou, banky mají kurz výhodnější.

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
Díky za rychlou odezvu. Účet právě provázanej mám. tohle mi teda nabídla moje fantastická česká spořitelna? nějaká jiná varianta nákupu? vždyť je to snad 500kč přirážka to jsem mírnej..
 #105704  od boandgo
 před 9 lety
Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

To jest ono? tam sice je celková cena uvedená v dolarech, ale počítám, že mi banka strhne rozumnou částku..
 #105707  od VMach3
 před 9 lety
Přesně tak, když nastavíš kurz na banku tak si PayPal vezme dolary (či měnu kterou máš nastavenou v obchodu při platbě) , proto vydíš cenu v dolarech a né v korunách, a převod měny ti započítá banka. Kolik budeš platit si můžeš spočítat podle ceny prodeje dolaru u tvé banky.

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
 #105713  od mifakm
 před 9 lety
Kde se to dá nastavit?
Nikdy jsem nic nenastavoval. Někdy mám platbu zobrazenou v CZK, jindy zase se mi zobrazí platba v USD...
Můžete hodit screen?

Obrázek
 #105718  od mmm273
 před 9 lety
Slováci s Eurom toto musia tiež riešiť ? Či stačí v IbuyGou prepnúť na Euro, a nebude nič strhávať ?

Taká zvláštnosť - cena v dolaroch je 265, s kurzom mojej banky na euro (0.7847) to vychádza na 207€... ale ak IBG prepnem na Euro, ukáže mi cenu 211€ :D :D
 #105763  od VMach3
 před 9 lety
Jestliže máš účet vedený v EUR a u prodejce nastavíš platbu v EUR tak přece k převodu měny nedojde.
Samozřejmě můžeš využít i nákupu v USD pokud je kurz tvé banky výhodnější než kurz podle kterého přepočítává USD na EUR prodejce.

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
 #105815  od Mafa
 před 9 lety
Ahoj,
šel vám někomu balík z Německa do Bratislavy a pak až teprve do Česka (Brno) ??? ? To už mi asi nestihne přijít dnes, co? [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

14 Zpracováno v BRATISLAVA - SLOVAKIA BRATISLAVA - SLOVAKIA 06:03
13 je předpokládán příjezd zásilky na třídící centrum BRATISLAVA - SLOVAKIA 05:54
12 Odesláno z areálu v LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:41
Středa, říjen 22, 2014 Místo Čas Kus
11 Zpracováno v LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:30
10 je předpokládán příjezd zásilky na třídící centrum LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 19:05
9 Odesláno z areálu v HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:51
Úterý, říjen 21, 2014 Místo Čas Kus
8 zásilka byla uvolněna z celního řízení HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 23:54
7 Zpracováno v HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 23:54
6 je předpokládán příjezd zásilky na třídící centrum HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 20:02
5 Aktualizace průběhu clení HONG KONG - HONG KONG 18:41
4 je předpokládán příjezd zásilky na třídící centrum SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 16:29
3 Odesláno z areálu v SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 15:46
2 Zpracováno v SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 14:33
1 zásilka byla vyzvednuta DHL SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 13:27
 #105822  od dkalina
 před 9 lety
@Mafa
najdi si příspěvek od Victora (asi o 20 zpátky), taky mu to šlo přes Bratislavu.
27 Doručeno - Podepsán/a: ;<= NAPAJEDLA 11:4 1 Kus
26 zásilka je na doručení s kurýrem DHL BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 09:44 1 Kus
25 zásilka byla uvolněna z celního řízení BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 07:33 1 Kus
24 je předpokládán příjezd zásilky na třídící centrum BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 7:07 1 Kus
23 Aktualizace průběhu clení BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 06:06
22 Odesláno z areálu v BRATISLAVA -SLOVAKIABRATISLAVA - SLOVAKIA 04:58 1 Kus
21 Zpracováno v BRATISLAVA - SLOVAKIA BRATISLAVA - SLOVAKIA 03:59 1 Kus
20 je předpokládán příjezd zásilky na třídící centrum BRATISLAVA - SLOVAKIA BRATISLAVA - SLOVAKIA 03:48 1 Kus
19 Odesláno z areálu v LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 02:23 1 Kus
 #105835  od mifakm
 před 9 lety
JIžní Morava chodí přes Bratislavu standardně. Z HK to letí do Lipska, z Lipska do Bratislavy a z Bratislavy autem do Brna na třídičku a celnici a pak už se to rozváží po Moravě. Nakládka v Brně na rozvoz je něco kolem 7:30 - 8:30. Cesta z Bratislavy do Brna je tak 1:20, takže teoreticky, pokud se to nezastaví na celnici, by jsi to dnes mít mohl.
 #105848  od Mafa
 před 9 lety
Pardon,
ale jelikož má tohle vlákno už 183 stran, nevšiml jsem si toho, že už to sem někdo psal. Jinak pokud je to s tou nakládkou tak, jak říkáš, nejspíš jsem to o fous nestihl :-\

19 Zpracováno v BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 09:12
18 zásilka byla uvolněna z celního řízení BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 08:57
 #106125  od Sladge
 před 9 lety
Ahoj, mám problém, že se mi v profilu na ibuygou nedaří uložit shipping address, máte s tím někdo zkušenosti, jak a co s tím? Rád bych si objednal MI 4ku...
 #106127  od strom
 před 9 lety
Sladge:
Ukládání adresy v profilu Ibuygou moc nefunguje, respektive její následné zobrazení. Napiš jí tam, ulož, jen pro potřeby profilu a víc se tím nezabývej bez ohledu na to, jestli se ti zobrazuje nebo ne. Ona se ta adresa v profilu pak k ničemu nepoužívá. Ibuygou bere jako doručovací adresu tu, kterou si zvolíš v PayPalu při platbě (pokud jich máš v Paypalu uložených více).
 #106145  od mmm273
 před 9 lety
Inac dalsie problemy s dlhymi dodaniami by nemali byt, viď. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Dear iBuygou customers,

Due to serious customs clearance situation in Shenzhen there has been some delay for express delivery times on some orders in the past few days. Please accept our sincere apologies for the inconvenience this may be causing.

The problem has now been resolved, express delivery times are back to normal but it may take a futher 4 to 5 days to get the parcel now after the order is shipped out.

Please also be aware; some orders placed on 14th & 15th Oct are still under clearance currently from Shenzhen. These orders are expected to be delivered within 2 to 3 days after the clearance is completed.

We are sorry again for the inconvenience and appreciate your patience and understanding while we work with our couriers to make the delivery efficiency better for our customers experience on Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Thanks,
  • 1
  • 181
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 224

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat