[Nákup Xiaomi]
 #106289  od mifakm
 před 9 lety
@M1No
Myslíš na výdej/rozvoz v rámci ČR/SK? Nebo jestli ti zásilka bude putovat po světě do místa určení?
To první 100% ne, to druhé je možné že se zasekne někde po cestě při překládce.
 #106314  od schwarzmatej
 před 9 lety
zdravím měl prosbu.
Mám problém s ukončením platby přes Paypal v eshopu ibuygou, před tím než jsem si založil Paypal a udělal transakci přes Paypal jsem chtěl udělat platbu jako obvykle přes kartu ale to my psalo že přes moji kartu nejde provést platba, tak jsem se registroval na Paypal a vložil jsem si určitou částku která odpovídá objednávce přes ibuygou (Xiaomi mi4 a k tomu další příslušenství) po té co jsem byl skoro u konce u výběru způsobu platby jsem poté vložil své heslo abych ukončil platbu a nebo co by mě potom ještě čekalo kdyby mě to pustilo dál, stále se mi objevuje
(Je nám líto, ale nemůžeme poslat platbu hned Návrat k obchodníkovi a zkuste jiný způsob platby
Nejsme schopni zpracovat platbu pomocí PayPal účet v tomto okamžiku. Prosím, vraťte se na webové stránky obchodníka a zkuste použít jiný způsob platby (je-li k dispozici).)

připadá mi divné, že my to nechce schválit platbu přes Paypal a ani přes kreditní kartu

Prosím o radu, snad s tím někdo má větší zkušenosti než já.
děkuji za rady
 #106340  od M1No
 před 9 lety
mifakm píše:@M1No
Myslíš na výdej/rozvoz v rámci ČR/SK? Nebo jestli ti zásilka bude putovat po světě do místa určení?
To první 100% ne, to druhé je možné že se zasekne někde po cestě při překládce.
Myslim tak ze mi bude putovat po svete :) nemyslim dorucenie na moju adresu
 #106341  od M1No
 před 9 lety
Co sa tyka toho zaplatenia cez paypal :
Mas tam dostatok penazi aj po prepocitani kurzu paypalom ??
Dalsia moznost je ze maju nejaky vypadok skus zajtra ...
 #106366  od chevy.day14
 před 9 lety
Zdravím,
měl bych na vás prosbu o radu jak postupovat s nákupem na ibuygou.com.
Včera jsem si objednal xiaomi note 4g + mi band, dal jsem checkout with paypal při přesměrování ze stránek ibuygou na paypal to skončilo chybovou hláškou a na paypal jsem se nedostal, následně to ukazovalo nesmyslnou cenu na ibuygou a nešlo ani zvolit dopravu.
Vytvořil jsem tedy novou objednávku, úspěšně zaplatil přes paypal, od paypalu mi přišla zpráva o zaplacení dané částky, ale od ibuygou mi nepřišlo žádné potvrzení o obdržené platbě, jen mi v objednávkách visí ta první chybová objednávka se statusem pending. Tak se zeptám, zda je normální, že od ibuygou ihned nepřijde potvrzení o platbě a zaplacená objednávka neskočí do Orders? Na kartě mám blokaci přesné částky dané správné objednávky.
Díky za rady

Edit: zjištěno, že v hledání Track order je objednávka označena jako paid, avšak tato objednávka není v záložce Orders.
27.10. - vyřešeno vše s podporou ibuygou.com, teď už jen čekat než mobil odešlou :)
Naposledy upravil(a) chevy.day14 dne 27 Říj 2014, 21:11, celkem upraveno 2 x.
 #106370  od M1No
 před 9 lety
napis im na iBuygou email ze co sa stalo ... alebo skus na skype tam namna hned reagovali.. kontakt : Celline_ibuygou
Po nakupe by to malo byt hned v Orders aj ked nezaplatis ja tam mam jednu nezaplatenu a jednu zaplatenu :-\
Naposledy upravil(a) M1No dne 25 Říj 2014, 10:17, celkem upraveno 1 x.
 #106375  od chevy.day14
 před 9 lety
M1No: Na chybu to opravdu vypadá, dělal jsem to v přibližnou dobu jako kolega výše, avšak u mě byl rozdíl, že poprvé se nepodařilo přesměrovat na paypal a podruhé už to šlo. Když jsem psal na podporu ibuygou, tak mi vytvořili na service desku nový request avšak mají tam údržbu, tak uvidím jak to půjde dále... Ten skype účet, který jste mi poslal již neexistuje, zdá se, že teď mají jen "ibuygou"
 #106588  od fblack
 před 9 lety
LAXI mi4 349 USD a kolem 11. listopadu bude ještě lip...
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #106641  od Gusto1095
 před 9 lety
Nazdar
Mám na vás malú otázku. Objednal som si z Ibuygou Xiaomi MI4 a v utorok ho ibuygou odovzdal DHL-ke a pisali ze do 5 dni mi príde ale uz prešlo 6 dni a stale to je v Hong Kong-gu a pise to ze informacie o zasielke prijaté. Nestalo sa to už niekomu? Ďakujem ze odpoved.
 #106663  od pelegard
 před 9 lety
Ahoj, našel jsem na ebayi tuto nabídku:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Rád bych znal Váš názor.
Nemám s nákupy z takové dálky zkušenosti a říkám si, jestli není moc riskantní telefon kupovat z takové dálky.
Také bych rád věděl, jaké máte zkušenosti s tím obchodem ibuygou.com, co se týče spolehlivosti atd.
A nakonec bych se ještě chtěl zeptat - myslíte si, že po novém roce půjdou telefony Xiaomi v obchodech jako ibuygou s cenou dolů?

Děkuji.
Mireczech se to líbí
 #106680  od M1No
 před 9 lety
Gusto1095 píše:Nazdar
Mám na vás malú otázku. Objednal som si z Ibuygou Xiaomi MI4 a v utorok ho ibuygou odovzdal DHL-ke a pisali ze do 5 dni mi príde ale uz prešlo 6 dni a stale to je v Hong Kong-gu a pise to ze informacie o zasielke prijaté. Nestalo sa to už niekomu? Ďakujem ze odpoved.

jasne ja som cakal 4 dni ale to bol vikend :) ibuygou to dava nejakej spolocnosti aby to doviezla do dhl ...
ked budes mat v sledovani baliku 1 zásielka bola vyzdvihnutá DHL HONG KONG - HONG KONG tak uz to bude mat dhl v rukach ;)
 #106681  od M1No
 před 9 lety
pelegard píše:Ahoj, našel jsem na ebayi tuto nabídku:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Rád bych znal Váš názor.
Nemám s nákupy z takové dálky zkušenosti a říkám si, jestli není moc riskantní telefon kupovat z takové dálky.
Také bych rád věděl, jaké máte zkušenosti s tím obchodem ibuygou.com, co se týče spolehlivosti atd.
A nakonec bych se ještě chtěl zeptat - myslíte si, že po novém roce půjdou telefony Xiaomi v obchodech jako ibuygou s cenou dolů?

Děkuji.
samozrejme ze je to risk tak preto sa oplati viac kupovat priamo z internetoveho obchodu kde ti poskytne priamo predajca telefon cez ebay bz som do elektra nesiel .
a co sa tyka ibuygou tak je to vpohode shop len treba nanich sem tam potlacit a otravovat :)
 #106690  od peknyden
 před 9 lety
Prosimte... Sam pises, ze se v nakupu z ciziny nevyznas a hned vymslis nejvetsi pipik* a to koupit telefon z ebay od nejakehp neznameho prodejce. Do toho by nesel ani ostrileny nakupci.

Rada zni, vyser se na to a kdyz uz mas potrebu si telefon koupit z Ciny, vyber si pro zacatek normalni obchod a ne ebay.
 #106691  od Gusto1095
 před 9 lety
jasne ja som cakal 4 dni ale to bol vikend :) ibuygou to dava nejakej spolocnosti aby to doviezla do dhl ...
ked budes mat v sledovani baliku 1 zásielka bola vyzdvihnutá DHL HONG KONG - HONG KONG tak uz to bude mat dhl v rukach ;)[/quote]

Takze by mi to malo tento tyden dojst lebo o tyden idem do Prahy a chcel by som ho uz mat na fotenie .
  • 1
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 224

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat