[Nákup Xiaomi]
 #113684  od evens
 před 9 lety
iQual píše:Ahojte,
tak objednal som si nakoniec Xiaomi mi3 64gb z ib...
-ale akosi som pri objednavke pozabudol na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť :-\
- takze objednal som tento kusok: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , a akosi z tych specifikacii pod produktom neviem vyjst... pise sa tam aj o wcdma verzii a rovnako o hardware: CPU: Qualcomm Snapdragon 800 8974AB /Tegra4, je to spravna verzia pre nase konciny ?
áno objednal si správnu verziu :)
WCDMA Version :

GPU : Adreno 330
Network type : WCDMA/GSM
CPU Frequency : Quad core, 2.3GHz
Data service : GPRS/EDGE/DC-HSPA+(42Mbps)
CPU Model : WCDMA 8274AB, Ps : CDMA2000 (8674AB), 4G LTE (8974AB), the hardware performance of these 3 versions works totally the same, the only thing is that they are individually named after different supported network type.
Network Frequency : 2G GSM 850/900/1800/1900MHz, 3G WCDMA 850/900/1900/2100MHz
iQual se to líbí
 #113805  od VMach3
 před 9 lety
Za DHL se obecně platí vždy. Zdarma bývá obyčejné poštovné prostřednictvím některých asijských pošt. IBuyGou poštou zdarma telefony nezasílá, pouze příslušenství.

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
 #113855  od strom
 před 9 lety
dkalina píše:Ach jo, @strom se na ni tak tesil :(

Mi4 MIUI v.6
Honzys1983 píše:Mozna, ze Celline uz byla to posledni co Stroma u Xiaomi drzelo :D
Hm :'( Už mám alespoň provizorně nového přítele. Jmenuje se Yoyo.

A Lana? Uvidíme... Ještě se neznáme. Pokud si s ní začnu psát a první mail od ní bude s oslovením "dear friend", tak to zvážím. Mně dělá problémy se seznamovat, vždycky musí začít ten druhý no a Číňani to na mě umí.

Celline je škoda. Byla fajn, dalo se s ní dobře domluvit.
 #113858  od vanek.cz
 před 9 lety
Ahoj, dnes jsem objednal tel přes ibuygou a platil jsem přes paypal. Berou si doručovací adresu z Paypal účtu ? protože nikde jsem neuváděl adresu doručení, a když se přihlásim na ibuygou vlezu do účtu a chci přidat adresu , tak mi to napíše chybu a adresa se nepřidá. Dík za odpověď
 #113905  od mano
 před 9 lety
Ja som siprvy krat myslel ze som vyhodil peniaze do luftu, tyzden strachu a potom mi doplo ze adresu mam na paypali :)

Pisem z mobilu berte ohlad...
 #113981  od strom
 před 9 lety
Vole :)
Jo, až budu zase jednou mlád a nezadán bez dětí, tak to k vám určitě rád zajedu probrat. Tedy doufám, že se v příštím životě nenarodím jako sumerianovo kocour :)

Momentálně mi stačí jen seriózní jednání s obchodníky na čínské straně. Jinak včera jsem se podíval asi po roce na televizi a viděl jsem Vicu Kerekes ve filmu Muži v naději. Sorry, ale tady musí asiatky stranou ;)
 #114024  od kami
 před 9 lety
Mám dotaz ohledně vložení doručovací adresy di ibuygou. Vše vyplním a po odeslání se adresa nikdy neuloží a z formuláře mě to vyhodí.
Zkoušel jsem to v Chrome a IE bez výsledku. Kde dělám chybu? Díky.
 #114050  od iQual
 před 9 lety
ahojte, tak zaplatil som v sobotu 22 novembra za xiaomi mi3 cez IB, ale pomocou svojho uctu na ich stranke nevidim ziadny status mojej platby medzi objednavkami, akurat na paypal-e mam doklad ze som zaplatil a kedy a komu... funguje im vobec na stranke online "status objednavky" ? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- na ich stranke mi v sekcii order ukazuje objednavku ktoru je potrebne zaplatit a ma aj iny datum, takze predpokladam ze to je este moje vlozenie do kosika este predtym ... Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- na skype ich chytit je zazrak.... sorry za spam, ale tak ocakaval som konecne rychle vybavenie, ale cina mna nikdy nesklame :)
 #114237  od albru123
 před 9 lety
Zdravím, asi nebudu první kdo se ptá, ale jak je nejlepší nakoupit na iBuyGou mobil (konkrétně Mi3) aby to bylo bez DPH na naší celnici?

Jako dopravu nejspíš DHL a do poznámky (a potom i do chatu) napsat, ať označí balíček jako 20USD Gift, správně? Dále by mě zajímalo jestli je dobré objednávat příslušenství jako kryty, fólie společně s telefonem. Někde jsem tady četl, že je pak pravděpodobnější že si toho celníci všimnou.
 #114240  od peknyden
 před 9 lety
U DHL musi byt u zasilky faktura s jasnym popisem zbozi. Gift neni popis zbozi. A je uplne jedno, jakou kravinu ti na fakturu napisi. Vse jsou nahodne kontroly, takze zapomen na to, ze takovy srandovni popis s podhodnocenim zasilky bude znamenat automaticky vyhnuti dane (kraceni DPH;-)
 #114248  od albru123
 před 9 lety
peknyden píše:U DHL musi byt u zasilky faktura s jasnym popisem zbozi. Gift neni popis zbozi. A je uplne jedno, jakou kravinu ti na fakturu napisi. Vse jsou nahodne kontroly, takze zapomen na to, ze takovy srandovni popis s podhodnocenim zasilky bude znamenat automaticky vyhnuti dane (kraceni DPH;-)
Díky za vysvětlení, když nad tím tak přemýšlím, tak zboží mimo EU mělo u sebe vždycky mělo list z celnice s popisem. Ale to byly firemní vzorky zdarma, tak jsem nevěděl jestli to platí i u mobilů.

Shrnutí, netřeba nic psát, jenom objednat?
  • 1
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 224

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat