[Nákup Xiaomi]
 #224026  od jfilip47
 před 8 lety
Já objednal na XFS mi5 už 15.4 a zatím se nic neděje .

Odesláno z mého MI PAD pomocí Tapatalk
 #224091  od taxik
 před 8 lety
no já furt čekám až mi pošlou peníze. Prostě lháři, napíšou že je poslali, přitom na účet nic nedorazilo a teď mi zase ignorujou zprávy už týden :)
 #224638  od rusttaf
 před 8 lety
Já jim 10. poslal peníze na MiPAD 64GB MIUI, měl být do 14 dnů...
Když jsem se jich zeptal, kdy dorazí, tak se zeptali na č. objednávky, které měli ve zprávě už napsané a od té doby nic... Na maily nereagují.
Trochu mě to zklamalo, když se tu všude na fóru zobrazují jejich bannery...
Přemýšlím, jestli by byla nějaká možnost z nich peníze dostat zpět, když jsem to platil přes GoPay
 #224841  od Radek75
 před 8 lety
Hmmm, tak bohužel se musím přidat, už jsem tam bral sice tak 10telefonů, ale teď na mě od 23.3. ,kdy jsem zaplatil za Mi4C 32GB hážou bobek a i když je už poněkolikáté skladem, tak žádné reakce ... tak nevím co si myslet, dřív jsem s nimi problém neměl :(
 #224851  od Georghe
 před 8 lety
Ja cekam 11 dni, to sice neni nejak dlouho, ale telefon (Redmi 3) maji skladem a na emaily/PM na FB neregauji.
 #224861  od nob
 před 8 lety
Máte být podle Jenickka v klidu, Jenicekk přece psal, že ještě nikdy nikoho neokradli...
 #224877  od jenicekk
 před 8 lety
Nebude v klidu dle me, osobne je me to dost jedno, ale je tady vubec nekdo kdo by byl okraden? pokud by byl vim dost jiste ze by se sakra hlasite ozyval... na to zdejdsi forum je.
 #224896  od nob
 před 8 lety
No, zastáváš se jich fakt dost nekriticky. Nevím nakolik funguje spolupráce, kdo ten obchod vůbec provozuje, jestli jen ve svém volném čase nebo co .. Jestli ti stačí argumenty o tom, že nikoho neokradli, tak si ještě jednou projdi vlákno a pak koukni na Facebook. Fakt nic ve zlém (mít mi5 LTE, tak bych ji tam taky zkusil asi vzít, ceny super) ale to je počteníčko.

pozn. ne všichni nakupující jsou tady na fóru, předpokládám, že min. ne ti zahraniční
 #224903  od jenicekk
 před 8 lety
Ja rikam pouze fakta, ty tomu rikas zastavani, kdo chce at si precte tohle vlakno a udela si nazor na ten shop sam ne? Nic tady nemazeme, veskere stiznosti jsou zde na ocich vsech, kdo usoudi ze jsou to pojaseni diletanti at koupi jinde, tim koncim debatu s tebou.

ps jedno je jasny, xfs se momentalne podili jako jediny na sponzoringu vyvoje rom pro vas, osoatni tak maximalne tezi.
 #224914  od nob
 před 8 lety
Ale jo, beru, asi jsem postižený z práce, mě by holt neprošlo týdny nereagovat klientovi.
 #224915  od Comby
 před 8 lety
Len štyri fakty, čo sa dá vyčítať z tejto témy:
1. zatiaľ nikoho neokradli, aj keď podľa niektorých vrátenie peňazí trvá dlho
2. nekupovať tam veci, čo nie sú skladom v ČR, inak dodanie trvá aj mesiac
3. zlá komunikácia
4. dávajú telefóny (a možno aj niečo inšie) MIUI.CZ tímu
nob, midolek se to líbí
 #224918  od jasix
 před 8 lety
jenicekk píše:Ja rikam pouze fakta, ty tomu rikas zastavani, kdo chce at si precte tohle vlakno a udela si nazor na ten shop sam ne? Nic tady nemazeme, veskere stiznosti jsou zde na ocich vsech, kdo usoudi ze jsou to pojaseni diletanti at koupi jinde, tim koncim debatu s tebou.

ps jedno je jasny, xfs se momentalne podili jako jediny na sponzoringu vyvoje rom pro vas, osoatni tak maximalne tezi.
A STARK DISTRIBUTION ne? Měl jsem za to, že při nákupech z jejich distribuce - stejně jako od XFS - je užívání zdejší CZ rom ok a že Vás taky podporujou. (jestli ta podpora teda stojí za řeč aspoň :)

XFS

 #224930  od jasix
 před 8 lety
Který jiný čínský eshop Vám zboží skladem doručí cca do dvou dnů? Nebo například znáte nějaký jiný čínský eshop, který Vám pošle zboží na dobírku? Silně pochybuji! Servisní místo v ČR (MiPoint) už je taková třešnička na dortu. Celkem běžně lidi z celého světa nakupují z číny, platí předem a čekaj měsíc i dva na dodání. Pořád dokola se tu píše, že kdo spěchá ať kupuje jen co je skladem a ideálně na dobírku. Informace že zboží je na cestě a dojde do 14 dnů je prostě jen plošná informace = nemáme skladem, ale mít budeme. Když spěchám koupím jinde, ne? Počty pozitivních vs negativních komentářů vypovídá jasně ve prospěch XFS, protože téměř 100% nespokojených se o to neváhá podělit. Za to pozitivní koment nechá jen minimum byť spokojených zákazníků. A že i těch pozitivních je dost! ;)
jenicekk, Poky14G, Miso122 se to líbí
 #225019  od Makro
 před 8 lety
Ahoj,

v stredu objednane 11:14 - Mi4c 32gb + Note 3
Smska 15:13 ze mi bude na druhy den doruceny balik.
V stvrtok prisiel kurier a doniesol telefony.
Platil som kartou vopred.
Takze za mna absolutna spokojnost!
Mi4c som menil za 1+1 lebo som potreboval slot na dve sim karty.
A nastastie good guys spravili port CM na Mi4c, takze som maximalne spokojny.

HAWK.
 #225172  od hosan7777
 před 8 lety
Nevím co mate objednal jsem redmi 3 a do5 dnu byl doma a na dobirku,obchod je super,ted budu objednavat mi4s...
 #225552  od taxik
 před 8 lety
Tak dneska je to 2 měsíce naprosté ignorance, amatérské komunikace a světe div se, peníze konečně poslali. Nicméně bohužel jsem si již obrázek udělal a XFS se příště vyhnu obloukem...
 #225943  od mildyXX
 před 8 lety
Čítal som tu ohľadom tohoto obchodu rôzne veci, tak som sa u nich obával nakupovať. Napokon som to ale skúsil, využil som možnosť platby na dobierku (menšie riziko pri nákupe). 27.4 som objednal Mi5 64Gb mali ju práve skladom a 2.5. mi bola doručená. Takže osobne mám s týmto obchodom dobrú skúsenosť. Odporučil by som ale radšej ľudom, čo sa im nechce čakať na dodanie tovaru, nech kúpia tovar taký čo majú skladom... myslím, že potom by nemal mať nikto problém. A aby si bol človek istý, tak pre istotu platba dobierkou. Taká je moja skúsenosť a postrehy :)
 #226032  od hosan7777
 před 8 lety
Ahoj ja objednaval uz 3x ted naposledy mi4s,vše na dobírku a třetí den od objednání přivezl kurýr,zaplaceno a v pohodě.
 #226091  od energy100
 před 8 lety
V nedeľu večer objednaná Redmi 3, platba predom, lebo sa stotožňujem s názorom ktorý je v prvom príspevku.
V stredu doručené a to na SR. Takže za mňa veľká spokojnosť. :)
 #226241  od Kademar
 před 8 lety
Štvrtok 5.5. objednané "skladem" a dnes 6.5. prišiel email od kurierskej spoločnosti in time logistics s číslom zásielky. Objednané 3 položky, tak snáď všetko príde to, čo som chcel [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] podľa sledovania zásielky je to dnes v Bratislave.
 #226294  od Radek75
 před 8 lety
Tak jsem se dočkal, zaplaceno 23.3. a teď 5.5. konečně doručeno...rada zní, neobjednávat zboží co není skladem, Mi4C tak mám doma a jsem velmi spokojený, je to skvělý telefon ;)
 #226314  od Victor
 před 8 lety
Zatím jsem udělal tři objednávky. Co bylo skladem, do čtyř dnů doma. Na ostatní jsem čekal 10 dnů. Vše platba dobírkou. Pro jistotu, kdyby se objednávka začala neúměrně natahovat. Zajímavé je, že ti, co platí dobírkou, většinou žádný problém nemají. ;) Mobilům dokonce nezapomněli přibalit evropské 2A nabíječky. :D Za mě zatím spokojenost.
JIRDA01 se to líbí
 #226679  od Jeremi
 před 8 lety
V piatok som objednal Redmi Note 3 pro 32 GB verziu za 229 EUR a dnes ho zlacneli na 209 EUR mate niekto skusenost kedze ho este nemam doma ci mi budu ochodny vratit rozdiel v sumach?
 #226800  od palo26
 před 8 lety
když koupím redmi 3 pro bude tam již nahraná cz rom?
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 53

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat