[Nákup Xiaomi]
 #226810  od xavi17
 před 8 lety
A niekto tu z vás má dajaké skúsenosti s nákupom z tochto e-shopu?
 #226913  od Victor
 před 8 lety
Přece nebude pročítat všech 41 stran tématu, kde se prakticky o ničem jiném nepíše. :D
jenicekk, xavi17, nob se to líbí
 #226917  od xavi17
 před 8 lety
Už som si to prezeral ale som sa najprv opýtal a až potom som si to celé čítal
 #227251  od Veduci09
 před 8 lety
Netusite niekto co sa deje v obchode XFS ? na facebooku pisu ze tam nastala nejaka revolucia nakonci aprila.
ja tam cakam na objednavky a podla stranky aj kopec inych ludi a vsetci su uz poriadne nasrany.

zacinam mat strach uz odtial nieco objednat .. komunikacia s nimi prebieha chaoticky .. odpovede my posielaju v 2-3 tyzdnovych intervaloch :(
 #228079  od sabakapx
 před 8 lety
Xiaomi redmi note 3 pro objednané 12/5/ o 9:05 - 13/5/ o 18:00 už bol v Bratislave. Dnes /pondelok 16/5/ kuriér doručil telefón o 12 hodine. Telefón bol skladom a platené cez PayPal.
Za mňa s kúpou a dodaním spokojnosť. A telefón má predinštalovaný český jazyk.
 #228471  od SYKYS
 před 8 lety
Nákup bez problému - v pondělí večer objednán Redmi Note 3 PRO. V úterý odpoledne přišlo na mail potvrzení o odeslání objednávky, večer smska od dopravce že ve středu mi budou doručovat balíček a dnes (středa) balíček odpoledne v pořádku doručen. Vše bez zádrhelu a objednáno na dobírku :)

Po zapnutí bylo mile potěšující, že telefon obsahuje češtinu i Gapss :)
 #228766  od Johny26
 před 8 lety
Potvrdzujem žiadny problém s objednávkami. Xiaomi redmi note 3 pro objednané Štvrtok 12/5/ o 01:09 Pondelok 16/5/ kuriér doručil telefón o 14 hodine. Telefón bol skladom a objednané na dobierku.
Za mňa s kúpou a dodaním spokojnosť. No v mojom prípade telefón nemal predinštalovaný slovenský/český jazyk :(
 #229075  od lukbe
 před 8 lety
Když si přítelkyně objednala na dobírku z X4S telefon, ale objednávku dokončila v eurech, tak jaký kurz bude použit pro převod do CZK při placení dobírky ? Popř. kde zjsití jaká bude cena při převzetí v CZK ?
 #229148  od pallinko
 před 8 lety
Maximálna spokojnosť. Objednaný Xiaomi Redmi 3 PRO čierny na dobierku. Nebol skladom. 9.5 objednaný 20.5 doručený.
rymoCZE se to líbí
 #229417  od rymoCZE
 před 8 lety
Ahoj, také jsem neodolal a objenal si Redmi Note 3 PRO, v pátek večer 20.5.2016 objednán a v úterý 24.5.2016 v dopoledních hodinách ho přivezl kurýr, tak rychle jsem to nečekal. Je pravda že balíček přišel odněkud z Pradubic (ComGate) plus flipové pouzdro a folie, vše naprosto v pořádku. Bylo to objednané na firmu takže se DPH neplatilo, jak to máte Vy jako na soukromou osobu? Telefon mě stál 5 648,-
 #229579  od jasix
 před 8 lety
DPH u XFS nedoplácí nikdo. Takže tady plátci DPH nejsou v žádné výhodě.
rymoCZE se to líbí
 #230127  od sabakapx
 před 8 lety
Johny26 píše:Potvrdzujem žiadny problém s objednávkami. Xiaomi redmi note 3 pro objednané Štvrtok 12/5/ o 01:09 Pondelok 16/5/ kuriér doručil telefón o 14 hodine. Telefón bol skladom a objednané na dobierku.
Za mňa s kúpou a dodaním spokojnosť. No v mojom prípade telefón nemal predinštalovaný slovenský/český jazyk :(



zaujímavé,rozdiel pár dní, v mojom predinštalovaná aj slovenčina.
 #230142  od flytt
 před 8 lety
Zdravím páni, chcel by som Vás poprosit o názor a to že ktorý z mobilov na tejto stránke okolo 200€ by ste si vybrali? Vopred dik


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
schimanski se to líbí
 #230338  od Satrej
 před 8 lety
Ahoj,
dnes mi přisel MIPAD 2 ale misto MIUI tam je windows. Musim ho vratit nebo tam jde dostat MIUI ?

Diky
 #230446  od Kademar
 před 8 lety
27.5. (piatok) som po par tyzdnoch vyckavania objavil, ze MI4C 32GB black, je konecne (skladem) :) tak rychlo vyplnil objednavku na dobierku, kde este pocas vypisovania ukazalo (skladem). Po potvrdeni uz pri telefone svieti (na ceste) a dnes 31.5. (utorok) zatial nic, ziadna info od dopravcu... ??? tak sa bude cakat ;D
 #230481  od Raspel
 před 8 lety
Tiez so ho mal objednany MI4c a po 2 tyzdnoch zrusil objednavku - vraj nevedia, kedy bude skladom, takze mozno aj nikdy :D
Takze za mna menim stajnu za LENOVO
 #231182  od kikadel
 před 8 lety
A co tablety ? Objednat z XFS, nebo třeba raději Aliexpress a modlit se ? :D
 #231260  od Honzys1983
 před 8 lety
Ahoj... Pokud potrebuju pripsat k obejdnavce poznamku.. Mam psat cesky nebo anglicky? Diky

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
smallhit se to líbí
 #231320  od Suffokate
 před 8 lety
cakal som kedy to pride a uz nechyba vela... To je tak ked si particka cechov zalozi schrankovu firmu v hongkongu a zaplati si marketing no nestihaju dovazat nezdaneny tovar do EU.... pekne ich tam hejtuju na tom facebooku. posledne prispevky nemaju zaiden pozitivny feedback... len aby ste neboli prekvapeny ze za pol roka tento obchod nacisto zmizne. Ale uznavam, vedia ako sa nabalit :D
 #231347  od jasix
 před 8 lety
Ty si nejak v obraze :) ...a myslis si ze particka cechu bude velkoobchodne dodavat pres alibabu do celeho sveta jako to dela provozovatel xfs?

Sent from my MI 3W using Tapatalk
 #231423  od Honzys1983
 před 7 lety
Akorat jsem vcera objednal cerny Mi Note, sluchatka a par blbustek.. U vseho pisou "skladem". Tak doufam, ze to dorazi nejak rozumne vcas :)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 53

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat