[Xiaomi zariadenia]
 #120768  od ingbrzy
 před 9 lety
TomHC83 píše:Jede Vám Fastboot Package na Xiaomi Redmi Note 4G LTE - MIUI 6??? Mě to přesměruje na nějakou čínskou stránku.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
TomHC83 se to líbí
 #127733  od Perk1
 před 9 lety
Zdravím.
Chtěl bych vás poprosit o radu. Měl jsem naistalovanou SE MIUI V6 na MI2S a dnes jsem si chtěl nahrát zpět V5 přes Mi-Flash. Flashnutí CN ROM proběhlo v pořádku (se scripet flash all), ale když jsem přes Updater instalovat CZ ROM 4.7.4, tak mi po nabootování ROM padaly procesy, například com.android, google play apod. Pokud jsem chtěl ROM nahrát podruhé do druhé particie, tak už to ani nešlo. Pouze se zobrazilo reboot to newest version. Přímo v CN ROMce procesy nepadjí.
Vážně nevím, co se mohlo pokazit. Postup přes Mi-Flash plus Updater už jsem praktikoval tucetkrát a žádný problém se nevyskt...až nyní.
Zkoušel jsem i nainstalovat CWM přes Upader...instalace neproběhla.
Vážně nevím, jak telefon zprovoznit.
Předem velice děkuji za cenné rady, aby Xiaomi zase šlapalo :)
 #127741  od VMach3
 před 9 lety
V Mi Recovery proveď Wipe User Data, a pak restaruj do oddílu kde máš CZ/SK rom

Odesláno z MEIZU MX4 pomocí Tapatalk
Perk1 se to líbí
 #127762  od Perk1
 před 9 lety
Velice děkuji.
Já v Mi-Recovery toto zkoušel, ale zarazilo mě, že se nabootovala CN ROM, asi jsem nabootoval druhou particii.
Každopádně pro dnešek jsem nahodil zpět V6 SE a bez problémů, potřebuji, aby zítra telefon byl v práci použitelný.
Zítra to budu zkoušet dál.
V6 mi k srdci moc nepřirostla, jak rychlostí, tak grafikou a nepřehledném nastavení...o katastrofálním hudebním přehrávači, co neumí řadit skladby ani nemluvě...
Doufejme, že budu moct napsat příspěvek o úspěchu :)
 #134043  od Luboš
 před 9 lety
Ahoj, jakmile to flashnu a rebootuju tak mi tam naskočí unfortunately, the process com.android.phone has stopped a do žádnej aktualizace se nedostanu ani bohovi. Když dám OK nebo report MIUI tak nereaguje. Co mám dělat???
 #141104  od nav0065
 před 9 lety
Čaute, mám Mi2S, měl jsem V6 a rozhodl jsem se pro downgrade na V5, postupoval jsem dle tohoto návodu, flash proběhl úspěšně, telefon se vypnul, při zapínání se zobrazí logo xiaomi a u toho to zůstane, čekal jsem hodinu a nic... zkusil jsem to natvrdo vypnou (baterka ven), flashnout znova a vše se opakovalo, poví mi někdo, prosím, co je špatně?
 #143205  od TH9923
 před 9 lety
Zdravím

nebootuje mi MI3 a chtěl bych zkusit Flash, ale nefunguje mi ani jeden odkaz na stažení, prosím o radu.

OK vše staženo ani nevím jak, ale mám další problém, telefon je ve fast boot ale miflash jej nevidí. :(

Achjo, problém byl v mém notebooku, nevím proč ale nenainstaloval se driver, na jiném to jde.
Ok když mi po úspešném Flashi na telefonu vyskakovala hláška proces com.android.phone stopped (nebo tak neco) a nešlo s tim nic dělat, zvolil jsem možnost flash all, po dlouhem čekání se v porádku nabootoval, nainstaloval jsem českou ROM a jsem opravdu rád že to funguje i když telefon je prázdný.
 #147598  od Miro1978
 před 9 lety
Možete mi prosím poradiť.
Chcel som prejst spat z V6 na V5.
Mám Redmi 1 S WDCMA kupene z ibuygou.com.
Urobil som vsetko podla navodu co tu pisete. Vsetko prebehlo v poriadku no telefon sa mi nechce nastartovat !
Zasvietia mi len uvodne animacie loga a dost. Telefon nenabehne do normalneho stavu.
Robil som to uz opakovane. Precital som uz dva krat vsetkych 17 stran co sa tu o tom pise a neviem si rady.
Na youtube su videa kde to tiez ukazuju, urobim to podla toho a stale nic.
Uz som pre istotu preinstaloval aj cely windows.
Som v koncoch, prosim Vas o radu.
Ake su moznosti? Viem ten telefon zachranit?

Dakujem

Obrázek

Obrázek

Obrázek
------------------------------------------------------------------------------------

Vyriešené:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 56

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat