[Xiaomi zariadenia]
 #156986  od macun
 před 9 lety
mam mensi problém při vlashi mi to napise nespecikovana chyba nejake cisla potom eror cannot load jinak jsem to delal presne podle videa i mi flash jsem preinstaloval a nic nepomohlo mam Windows 7 skousel jsem to i na druhem pocitaci s Windows 8.1 ale tam se telefon ani nepripojil
 #157008  od macun
 před 9 lety
A kde najdu ten log?Nesu zadny odbornikJedine co mi funguje je miPC suite který mam nainstalovany ten je funkcni i na Windows 8.1.Kdyz mam telefon ve fastbootu tak po pripojeni k pocitaci mi hned nabidne flash telefonu na vyber mam stable 52 a potom ještě nejaka Beta verze chtěl jsem si do telefonu nahrat tu novou verzi v6 ale nejak se nedari.Mam nahrat tu beta verzi?a nebo jak donutim ten program abych tam vlozil tu original verzi v6 DEKUJI
 #157028  od macun
 před 9 lety
chtěl jsem se ještě zeptat ta vase verze rom je jenom preklad nebo cela rom ,musí original cinska verze souhlasit s vasim prekladem ,když jsem prechazel z jedne verze na druhou tak telefon uz nenajel DEKUJI
 #157032  od ingbrzy
 před 9 lety
Cela rom.. Po instalacii urob factory reset v Recovery...

~Tapatalk~
 #157161  od macun
 před 9 lety
ingbrzy píše:Cela rom.. Po instalacii urob factory reset v Recovery...

~Tapatalk~
Ještě mam takovy dotaz jiz jste psal ze telefon ma 2partition jak se muzu prepnout do funkcni partition při padu systemu(prepinani mezi první a druhou partition)DEKUJI
 #157202  od rrrromek
 před 9 lety
Dobrý den, prosím tímto o radu. Vlastním MI2s, Android 5.0.2, poslední verze MIUI 5.5.15. Po nedobrých zkušenostech s touto verzí Androidu by jsem se chtěl vrátit zpět na 4.4.4 . Nejsem si ale jistý, jak na to. Musím celý telefon přehrát dle videa - Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ? Nebo to jde nějak snadněji? Nejsem v tom moc zběhlý. Děkuji mockrát za rady. S pozdravem Roman.
 #157557  od bjogo
 před 9 lety
zdravim, mam xiaomi 1S, mal som tam V6 a chcel som prejist spat na V5. Pustil som MiFlash a postupoval podla navodu, dal som tam armani_images_JHCCNBH45.0_4.3_cn. Bezi uz 6500 sekunda, Progress je tak v 1/3 a dole je stale, ze Device is busy... a tiez bar tak v 1/3. co spravit? cakat?, nahrava sa tam system.img podla infomacie v statuse.
 #160280  od JohanCZ
 před 9 lety
kaspy píše:
JohanCZ píše:Zdravím a zároveň Vás velice prosím o radu. Včera konečně dorazil Xiaomi Mi2s pro mou dceru k narozeninám. Hned po vybalení jsem flashnul českou rom dle návodu zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Vše je plně funkční až na jednu podstatnou věc a to, že dcera při hovoru není slyšet ani ona ve sluchátku nic neslyší. Při nainstalování aplikace přes internetové volání jako je např. VIBER je vše funkční.
Ještě jednou prosím o radu.
Předem děkuji
Skus flashnut pomocou tohto navodu
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Potom FR v MIRecovery a dvakrat instal cz/sk verzie.
Pozor! Layout particii bude zneneny(ak uz nie je...teda ak si robil vsetko spravne uz by aj mal byt...)
Ak to nepojde ani potom tak ti ostava flash V5 a potom reklamacia.
Tak bohužel ani po této zdlouhavé flashi stále není v sluchátku nic slyšet. Bohužel mi nejde spustit ani test kdy namačkám * # * # 64663 # * # * tak se nic nestane.
Prosím o radu již nevím co stím.
Děkuji
 #166812  od Shaman
 před 8 lety
Prosím o radu, zkoušl jsem to už milionkrát a neustále mi to háže chybu:

Nespecifikovaná chyba 0x80004005: Failed (remote: size too large)

Už jednou se mi podařilo telefon obnovit, a tentokráte jsem v kyblu. MI4, romka správná.

díky
 #167410  od CrocodilusCZ
 před 8 lety
Ahoj,
rád bych poprosil o radu. Hloupě jsem si provedl aktualizaci mého Redmi 1S na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť v domění, že na to je i česká verze Miui V6, postupoval jsem podle návodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť kdy jsem tak nějak předpokládal, že bude i čeština. Bohužel, tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť není pro Redmi 1S balík, takže nemůžu updatovat dál na českou verzi.

Skonči jsem tak s telefonem, kde je většina věcí anglicky a zbytek rozsypaným čajem.

Dá se mi pomoct?

Díky
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 56

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat