[Xiaomi zariadenia]
 #183942  od ico666
 před 8 lety
Nazdar chlapi , mám takýto problém s mojou MI2S. Použil som Miflash aby som sa dostal na verziu 5.7.26 a ono mi to spojilo celú pamäť. Teraz by som sa chcel dostať na nižšiu verziu androidu ale aj po preflashovaní mi nevytvorí externé úložisko a furt mi vypisuje pripojte sd kartu. Dík za pomoc
 #185859  od andy88
 před 8 lety
pre XIAOMI REDMI NOTE 4G. Toto mi stale vyhadzuje a nechce sa absolutne pohnut dalej pls pomoc. vsetky drivery su nainstalovane dodrzal som kazdy krok z navodu. pred flash-om som daval aj v recovery wipe all data a stale nic. kde moze byt problem
Přílohy
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (82.79 KiB) Zobrazeno 3425 x
 #188042  od VMach3
 před 8 lety
Redmi Note 3G (mtk) se neflashuje v MiFlash, ale v SP Flash Tools
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #188097  od kumu
 před 8 lety
ahoj všem,
koupil jsem Redmi 2A viz. obrázek. Můžete mi někdo poslat odkaz na postup pro flešnutí? Četl jsem tu, že pro Redmi 2A je jiný miflash. díky všem
Přílohy
mi.jpg
mi.jpg (210.65 KiB) Zobrazeno 3526 x
 #188128  od supmaty
 před 8 lety
Tak sem to po dlouhém boji rozjel s touto verziJHCCNBH45.0_4.3_cn, ale za boha do toho nemůžu dostat českou vokalizaci. Ať zkouším cokoliv falsh proběhne za 0s.
Nevíte co s tím
Přílohy
flash.PNG
flash.PNG (12.76 KiB) Zobrazeno 3438 x
 #188129  od VMach3
 před 8 lety
ROM kterou se pokoušíš flashnout v MiFlash je určená pro aktualizaci v telefonu. Není to fastboot package. A je hodně stará.
Pokud si chtěl MIUI 7, nainstaluj v MiFlash tuto MIUI 6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a z ní můžeš v telefonu v aplikaci Updater nainstalovat zdejší MIUI 7
 #188131  od VMach3
 před 8 lety
Nainstaluj v MiFlash co jsem ti odkazoval, poté stáhni a nainstaluj v telefonu aktuální verzi MIUI 7
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Model armani
 #188133  od supmaty
 před 8 lety
VMach3 píše:Nainstaluj v MiFlash co jsem ti odkazoval, poté stáhni a nainstaluj v telefonu aktuální verzi MIUI 7
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Model armani
Tak jsme to zkusil, ale zase to bylo hotové za 0s. Tak zkouším telefon dát do továrního nastavení
 #188136  od VMach3
 před 8 lety
Stáhnul si ten fastboot package z odkazu na MEGA, rozbalil a nastavil v MiFlash k němu cestu včetně scriptu flash_all_except_storage.bat?
 #188145  od VMach3
 před 8 lety
Co kde shaníš, odkaz na MIUI 6 pro MiFlash jsem ti dal v příspěvku výše

konkrétně tento:
VMach3 píše:ROM kterou se pokoušíš flashnout v MiFlash je určená pro aktualizaci v telefonu. Není to fastboot package. A je hodně stará.
Pokud si chtěl MIUI 7, nainstaluj v MiFlash tuto MIUI 6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a z ní můžeš v telefonu v aplikaci Updater nainstalovat zdejší MIUI 7
supmaty se to líbí
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 56

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat