[Xiaomi zariadenia]
 #224176  od rasto9966
 před 8 lety
VMach3 píše:Mně stahování pro HM2014813 funguje.
Je to neaka divocina, ja som zacal stahovat vcera vecer a skoncilo to neuspesnym stahovanim tak som vsetko vymazala zacal dnes od znovu skoncilo to najskor hlaskou ktoru som pridal, potom som obcas skusal obnovyt stahovanie a bud bolo neuspesne alebo sa rozbehlo a po par minutach zlyhalo a odhadovany cas pisal 16 dni, teraz som skusal tak zatial po 5 minutach bezi ale cas stupa z 1 hodiny a uz ukazuje 11hodin, strasne to lieta a to mam opticke pripojenie... Zjavne je chyba na servere.... to som zas vymakol teda... :D
Edit: 21.44 akurat dostahovane to bola rychlost... :D
 #226770  od spopop
 před 8 lety
Dobrý den,
potreboval bych prosim helpnout.
Mam mobil xiaomi mi2s a chtel jsem si dat novejsi android. Cetl jsem navod jak na to. Delal jsem krok po kroku co jsem tu precetl ( jestli jsem nahodou neco nevynechal ...:) ) Mobil jsem hodil do fastboot. Zapl jsem miflash,nasel soubor flash all, nechal nacist mobil v notebooku a dal refresh a hned flash. Nabihalo to vsechno v cajku ze zacatku ale po par vterinach mi to hodilo chybu. Napsalo to: Nespecifikovana chyba (0x80004005:FAILED (remote: data to large)). Mobil v tuhle chvily se ani nenacte,jen se to hodi hned do fastboot. Nevite prosim co s tim? Kde jsem udelal chybu,jak mam pokracovat? Jsem amater,delam to poprvi.
Diky za kazdou radu.
 #228070  od jege
 před 8 lety
Tohle už je lepší, ale stejně tam chybí nejpotřebnější script Flash all except storage a u ostatních to dává: Nespecifikovaná chyba (0x80004005: FAILED (remote: failed to write partition)). Co to znamená? Vnitřní paměť v čudu?

Edit: Tak mám dojem, že mám něco podobného, ale nikde jsem nenašel, jak z toho ven: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
 #228082  od jege
 před 8 lety
Četl jsi ten odkaz? Tohle nebude kabelem nebo portem, to se vyskytlo více lidem, ale nikde jsem nenašel, jak z toho ven.

Edit: Nechápu, proč na spuštění scriptu k smazání paměti musím stahovat cca 1GB soubor, který po rozbalení má kolem 2.5 GB. Při mých 3-5 GB volného místa na disku to je celkem zdržující a omezující věc.
 #228242  od BEGYcz
 před 8 lety
nj ale upřímě už netuším co stáhnout. Z první stránky jsem zkusil(Xiaomi Redmi 2 4G LTE "1GB RAM) - MIUI 6 (HM2014811)" a i jiný. Výsledek stále stejný.
Telefon mě zamrzá při bootu - zkončí na logu. Do fastbootu se deostanu, ale ten je tady úplně bezzubej. Chtěl bych zkusit factory reset, ale jak se to u Xiaomi dělá (když nenaběhne systém) jsem zatím nezjistil. Tedy tohle je fakt dementní filozofie... ::)
 #228245  od VMach3
 před 8 lety
Factory reset se dělá při flashy v MiFlash zvolením scriptu flash_all_except_storage.bat
nebo v recovery, vstup do recovery je stiskem tlačítka hlasitosti nahoru při zapnutí telefonu, následně z boot menu zvolíš Recovery.
 #228393  od jege
 před 8 lety
BEGYcz píše:Kombinaci VOL UP + POWER jsem zkoušel už dřív, ale jen naběhne logo a tím to zkončí.
U mě, nevím proč, to také funguje divně:
Vol Up + Power = logo MIUI
Vol Up+Down + Power = TWRP
Vol Down + Power = Fastboot

Zkus držet Vol Up i Down současně při zapínání, jestli Ti také nenaběhne TWRP.
 #228728  od ZVARKO
 před 8 lety
Čaute,
vedeli by ste mi prosím poradiť? Kúpil som Mi4 LTE 16 GB. Momentálne tam je MIUI 66.44.444.0(KXDCNCB) Stable. Ako tam dostanem CZ/SK verziu? Je mi jedno či bude s root alebo bez root.
Skúšal som tam cez Miflash nahrať čínsku stock ROM ale vždy to skončilo chybou 0xffffffff.
Dik
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 56

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat