[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #118763  od dudilek
 před 9 lety
apoman píše:Tak že, asi takhle:
- máš sebou "naprogramovanej" náramek a mobil s deaktivovaným budíkem
- náramek začne vibrovat, (oznamuje ti "VSTÁVAT !!!! ")
- ty, ještě rozchrápanej, nevyspalej, línej, si řekneš, ještě ne, a dotkneš se kovový části náramku.
- náramek to špatně vyhodnotí, (zrychlený tep, adekvátně k tomu dýchání, (žeby ranní rozcvička ?)), a přejde do defaultního módu. :)
- po nějaké době se vzbudíš, při pohledu na hodiny prokleješ jak náramek, tak mobil, a vůbec celej XIAOMI MIUI, a v nejlepším případě napíšeš sem na Fórum do sekce problém s Miband s aktualizací x.xxx.xx :)
keď vypneš budík v náramku (aj omylom), ostane ešte aktívny budík v mobile...

Čiže keď si nastavíš budík v náramku aj mobile na 7:00 a náramok ťa inteligentne zobudí v ľahšej fáze spánku o 6:50, ty vstaneš a musíš ručne deaktivovať budík v mobile, lebo by ťa o 7 zobudil....
Naposledy upravil(a) dudilek dne 18 Pro 2014, 17:35, celkem upraveno 1 x.
 #118764  od Ambriel
 před 9 lety
apoman píše:Tak že, asi takhle:
- máš sebou "naprogramovanej" náramek a mobil s deaktivovaným budíkem
- náramek začne vibrovat, (oznamuje ti "VSTÁVAT !!!! ")
- ty, ještě rozchrápanej, nevyspalej, línej, si řekneš, ještě ne, a dotkneš se kovový části náramku.
- náramek to špatně vyhodnotí, (zrychlený tep, adekvátně k tomu dýchání, (žeby ranní rozcvička ?)), a přejde do defaultního módu. :)
- po nějaké době se vzbudíš, při pohledu na hodiny prokleješ jak náramek, tak mobil, a vůbec celej XIAOMI MIUI, a v nejlepším případě napíšeš sem na Fórum do sekce problém s Miband s aktualizací x.xxx.xx :)
Pokud mi naramek zacne budik a chci si prispat tak na nej proste nesaham a on zacne za 10 minut vibrovat znova.
 #118775  od apoman
 před 9 lety
:)
Abysme to nějak rozumně tuhle debatu ukončili:
- mám 3 ks. Miband
- jeden má brácha s Mi2s, dva mám já ( Mi2S a Mi4)
pokorně se omlouvám, asi sem zakoupil fejky :) (2 x iBuygou a 1 x Aliexpres)
 #119095  od lukbe
 před 9 lety
Nevíte proč mě miband ne upozorňuje na příchozí sms? Přístup k oznámení mám povolen a v nastavení miband mám také povoleny zprávy ale stejně když přijde sms tak nic.. Na hovor, email, Hangouts a jiné věci upozorňuje bez problému,jen sms ne.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #119104  od KeezlaB
 před 9 lety
Zdravím,

dají se nějaké dny ze statistik nějak vymazat? Třeba když zrovna nepoužívám náramek, tak abych tam neměl 0 kroků apod.?
 #119121  od KeezlaB
 před 9 lety
Jasný.. :D Prostě se mi tam ta nula nelíbí. :D

Ještě dotaz ohledně splněného denního limitu kroků. Dá se nějak zjistit pouze z náramku? Nechci pouštět aplikaci.
 #119128  od Ambriel
 před 9 lety
KeezlaB píše:Jasný.. :D Prostě se mi tam ta nula nelíbí. :D

Ještě dotaz ohledně splněného denního limitu kroků. Dá se nějak zjistit pouze z náramku? Nechci pouštět aplikaci.
Jj dá. Když máš ruku podél těla tak se na náramek koukni jako na hodinky. Podle splněných procent ti budou svítit diodky.
 #119142  od pospech11
 před 9 lety
Ještě jednou se ptám. Půjde MiBand spárovat s Prestigio 7500, bez nějakých problémů ? Chci si ho koupit, ale pokud by nešel spárovat, znamenalo by to že bych měl akorát hezkou okrasu zápěstí. Díky za odpověď
 #119144  od ingbrzy
 před 9 lety
pospech11 píše:Ještě jednou se ptám. Půjde MiBand spárovat s Prestigio 7500, bez nějakých problémů ? Chci si ho koupit, ale pokud by nešel spárovat, znamenalo by to že bych měl akorát hezkou okrasu zápěstí. Díky za odpověď
Android 4.3+
 #119147  od KeezlaB
 před 9 lety
ingbrzy píše:
pospech11 píše:Ještě jednou se ptám. Půjde MiBand spárovat s Prestigio 7500, bez nějakých problémů ? Chci si ho koupit, ale pokud by nešel spárovat, znamenalo by to že bych měl akorát hezkou okrasu zápěstí. Díky za odpověď
Android 4.3+
Já myslel že musí být Android 4.4+
Samozřejmě také Bluetooth 4.0
 #119148  od ingbrzy
 před 9 lety
Na 4.3 funguje vsetko okrem odomykania...
 #119192  od pospech11
 před 9 lety
ingbrzy píše:
pospech11 píše:Ještě jednou se ptám. Půjde MiBand spárovat s Prestigio 7500, bez nějakých problémů ? Chci si ho koupit, ale pokud by nešel spárovat, znamenalo by to že bych měl akorát hezkou okrasu zápěstí. Díky za odpověď
Android 4.3+
Díky, takže mám smůlu bo ten čínsko-kyperský šmejd 4.3+ mít 100% nikdy nebude.
 #119227  od sranda_rs
 před 9 lety
ahoj rád bych se zeptal jestli máte někdo zkušenost jak mi band funguje na lolipop 5.0.1 .
mám staženo verzi ap 1.2.171 notify ale bohužel mi nefungují žádné notifikace. jinak kroky počítá budík taky funguje i to odemykání je v pohodě. jen ty notyfikace :( . myslíte že mám nějakou šanci že to někdy bude funkční? náramek jsem koupil na xiaomimobile.cz . Díky za odpovědi
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat