[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #129080  od dudilek
 před 9 lety
Mám tie náramky 3 a som spokojný. Viem že to nie je originál, ale nie je to ani fake. Fake by to bol, keby tam dávali aj xiaomi nápis zvnútra náramku ako to má originál.
 #129111  od Raelag
 před 9 lety
Tak po reinstalaci aplikaci a zkousce obou verzi mi nefunguje oznamovani zprav.. hovor funguje a muzu mit i vypnuta oznameni ve spravci oznameni.. ale zpravy proste nejdou... na te verzu 6.. to chodilo, ale najednou ne.. na 811 to take nechodi.. jediny cim si to vysvetluju je posledni upgr. firmware, jinak uz fakt nevim..
 #129118  od purmenskyv
 před 9 lety
Pokud někomu nefunguje upozorňování zpráv tak zprávu odklikněte - zrušte upozornění, najeďte do ní a dejte uložit. Takto jsem to řešil já, když upozornění po nové instalaci nešlo
 #129152  od Zdenpok
 před 9 lety
ingbrzy píše:FAQ nepomaha.. Ludia su lenivi si ho citat... Su lenivi si aspon vyhladat na webe nejake info o tom co si kupuju... A mnoho z nich ani nevie aky model Xiaomi maju... To by si mal vidiet tie komentáre u nas na FB... Su schopni si pytat odkaz na stiahnutie rom pod prispevkom o novej verzii rom... Su lenivi aspon kliknut na odkaz... Neskutocne..

Lahsie pre nich je vrazit na toto forum, polozit otazku a cakat na odpoved... Aj ked odpoved je hned nad ich prispevkom.. Nevazia si čas inych...

~Tapatalk~
To je mi jasný, ale aspoň by šlo ty lenochy poslat někam s tím, že to mají na první straně a případně ty spamy promazat. Takhle už je to tady zaplevelený a asi se tu fakt těžko něco hledá.

Odesláno z mého A0001 pomocí Tapatalk
 #129281  od vavraCZe
 před 9 lety
Zdenpok píše:
ingbrzy píše:FAQ nepomaha.. Ludia su lenivi si ho citat... Su lenivi si aspon vyhladat na webe nejake info o tom co si kupuju... A mnoho z nich ani nevie aky model Xiaomi maju... To by si mal vidiet tie komentáre u nas na FB... Su schopni si pytat odkaz na stiahnutie rom pod prispevkom o novej verzii rom... Su lenivi aspon kliknut na odkaz... Neskutocne..

Lahsie pre nich je vrazit na toto forum, polozit otazku a cakat na odpoved... Aj ked odpoved je hned nad ich prispevkom.. Nevazia si čas inych...

~Tapatalk~
To je mi jasný, ale aspoň by šlo ty lenochy poslat někam s tím, že to mají na první straně a případně ty spamy promazat. Takhle už je to tady zaplevelený a asi se tu fakt těžko něco hledá.

Odesláno z mého A0001 pomocí Tapatalk
Ted nedavno pod nejakym prispevkem na trivialni vec, poslali autora dotazu na faq a navody miui a misto podekovani za odpoved, se dockali akorat poslani do *** :)
 #129353  od Raelag
 před 9 lety
Upozorneni mi v siucasne dobe funguje jen na hovor.. zprav zkratka nic.. navic aplikace drive bezela nonstop na pozadi a nedala se vypnout a te se vypnout da.. navic aplikace prestala ukazovat spanek a take detaily o jednotlivych krocich.. sice mam na konci dne skore treba 15000 kroku, ale dneska pri pohledu do starych statistik mam jen 1240 za vcera a podobne jsou na tom i dalsi dny..k tomu se mi obcas zblaznil BT, ze jsem ho vypnul, ale on se sam mi bandem zase zapnul a pritom nesel sparovat a tak se BT stale jednou za pul minuty vypnul a zapnul samovolne. . to se snad vyresilo tim, ze jsem ho odebral a znovu sparoval.. ale zkratka ted je to v podstate nefunkcni... cely to vzniklo tim, ze jsem chtel na par dni upozorneni vypnout, abych zjistil, jestli funguji notifikace...

EDIT: Tak nakonec to zase chodi.. on se proste ty oznameni musi zapnout na nekolika mistech :( ale problem se spatnym zaznamem kroku a aktivit stale trva.. zatim mam pocit, ze pokud clovem synchronizuje casto, tak ma vsechny jednotlive pohybove aktivity zaznamenanen, ale pokud aktualizuju az treba vecer, tak mi tam ty podrobnosti nedoplni..
 #129529  od Diea
 před 9 lety
Je škoda, že se v aplikaci nedá nastavit automatická synchronizace. Něco jako naplánovaná úloha.....
 #129559  od urys
 před 9 lety
dudilek píše:A aký by to malo zmysel?
Třeba takový, že by se nemuselo myslet na to, aby se jednou za čas, dokud nedojde místo v náramku, ta data stáhla sama?
purmenskyv se to líbí
 #129637  od Raelag
 před 9 lety
Muzete mi nekdo vysvetlit, proc miband ukazuje aktualni pocet ujitych kroku treba 11000 ted zrovna, ale v podrobnych statistikach za te to den mam najednou jen 2000 kroku? Deje se to na obou zde dostupnych verzich aplikace.. naramek mi uprostred dne zavibroval, ze jsem dosahl denniho limitu, ale celkove statistiky za den tomu neodpovidaji, stejne jako za predesle.dny, kdy tam sviti smesne mala cisla..

A samozrejme spanek nesleduje vubec..
 #129643  od dudilek
 před 9 lety
Páni, ak vás tak zaujímajú vaše kroky, kúpte si KROKOMER.
Na tomto náramku je to najmenej dôležitá funkcia a maximálne nepresná čo sa týka celodennej aktivity.

Urys - teba naozaj zaujíma, koľko krokov si urobil pred 2 týždňami? Len v takom súhrnnom prehľade? Nepoviem keby sa aj spätne dala zobraziť podobná štatistika ako v aktuálnom dni, ale takto? Nechápem. Napríklad také endomondo má v sebe krokom a v ňom si vieš pozrieť štatistiku aj rok dozadu...

Raelag - v oboch štatistikách mám rovnaké čísla krokov, spánok zaznamenáva, dokonca budí...
 #129647  od petrkri
 před 9 lety
tomik10345 píše:Takovej blbej dotaz nejsou v tom silikonu nějaký phtalaty nebo bůh ví co blbej dotaz já vím
Je to zdravotne nezavadny material s certifikaci na vyrobu dudliku, pisou to na svych strankach.
 #129656  od Raelag
 před 9 lety
Me ty statistiky nefungujou ani na oficialni aplikaci.. takze ted nevim, jestli neni chyba nekde v ramci aplikace a synchronizace na server...

Primarne to jako krokomer nemam, ale to neznamena, ze to musi ukazovat uplny blbosti :) a zaznam spanku je zajimavej..
marek9336 se to líbí
 #129684  od Raelag
 před 9 lety
Kupovanej na czc.. navic to chodilo jeste minuly tyden uplne v pohode.. pak upgrade firmwaru a k tomu nova aplikace a najednou to blbne.. kdyz po updatu na 811 aplikace padala, dal jsem reinstal a od ty doby to nefunguje tak, jak ma...
 #129690  od urys
 před 9 lety
@dudilek tady ani tak nejde o to, jestli mě to zajímá nebo ne, byl to příklad ;)
Takové Endomondo, Runtastic apod. musíš ale zapnout, aby ty kroky sledovali, navíc žerou baterku, musíš mít u sebe telefon, atd.
Krokoměr beru jako přidanou hodnotu, primárně využívám upozornění a sledování spánku.
 #129745  od hacin1
 před 9 lety
Tak máme novou verzi, s novým firmware a opravami chyb notifikací, uvidíme:
1.2.911 and 1.2.911 Notify
Retail:
- Added "Daily Activity Statistic" that comes up every day at 9:30PM in your daily chart. Click it to see information.
- Fixed various UI items.
- Fixed various bugs.
- Updated bracelet firmware to 1.0.9.0 (changes unknown).

Custom:
- Added sharing menu to Daily Activity page, works same as tweaked menu.
- Updated notification algorithm to work with new version.
 #129761  od ingbrzy
 před 9 lety
No som este v praci.. takze az ked budem mat vecer nejaky volny cas tak prelozim...
purmenskyv, j.jusko, Ja_som a 3 ostatní se to líbí
 #129772  od perator
 před 9 lety
supr uz se tesim.....treba mi zase pujde upozorneni na hovor-v tehle verzi jen po prve od restartu a pak nic-vsechny ostatni veci funkcni(sms,notyfikace,budik,i barevne spravne mi blikaji led diody) i kdyz je mozne ze neco mam spatne nastavene-mam ho tepr 2 dny [SMILING FACE WITH SMILING EYES] ale upozorneni mam po 3s a spustene to mam i v zabezpeceni a sparovane s BT i nepretrzite apk bezi,tak nevim
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat