[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #148884  od mano
 před 9 lety
Boli pridane funkcie ako:

Av výstup
Záloha v prípade núdze (ako funguje)
Nahrávanie slučky

Vie niekto vysvetlit co je na co a ako to sluzi ? viac to opisat ..
 #149835  od toprr
 před 9 lety
Zdravím. V první řadě děkuji za překlad aplikace. Je parádní. Měl bych dotaz, jak to bude se samospouští. Teď mi to píše, že mám aktualizovat, ale verzi mám aktuální. Děkuji za odpověď.
 #149980  od micheal
 před 9 lety
Ahoj, mam problem s aplikaci.Nainstaloval jsem a kameru najde, ale nechce se s ni spojit. S aplikaci v anglictine (a cinstine) jsem ten problem nemel. Telefon mam Zopo 998. Prosim moc o radu.
 #150039  od MKey
 před 9 lety
Měl jsem podobný problém, pomohlo odstranit WiFi záznam kamery a znovu se připojit.

Já mám problém, že když chci natočit ve funkci klip, tak se telefon okamžitě restartuje.

Odesláno z mého A0001 pomocí Tapatalk
 #150852  od linhapetr65
 před 9 lety
Ahoj,
takže mám tuto kamerku. Co k ní říct. Uváděná aplikace je super. Obraz je dobrý, oproti sj4OOO jsou barvy přirozenější. Co mne překvapilo je, že když ovládám kameru přes telefon, dochází při nahrávání k degradaci zvuku kovým způsobem, že je to nepoužitelné. Ve zvuku jsou různé ruchy, skřety a nevím, jak bych to nazval. Při vypnuté wifi a nahrávání pouze stisknutím tlačítka na kameře je vše v pořádku. Zřejmě to bude nějaká kolize softwaru. Doufám, že bude nějak opravena. Má někdo stejnou zkušenost popřípadě ví jak to vyřešit ?
 #151001  od tata73
 před 9 lety
Toto pozoruji i Já když ovládám kameru mobilem jsou ve zvuku videa zvláštní pazvuky !
Pokud zapnu nahrávání přímo na kameře tak je to vždy OK .
Někdy ale hlavně pokud je video v plné kvalitě je zvuk OK i když je video zapnuto telefonem .... tak nevím ??
 #151174  od MiDavid
 před 9 lety
Mam problém dnes z ničoho nič sa nejde pripojiť ku kamere skúšal som odinštalovať aplikáciu a nič nepomáha
Edit : tak pripojiť sa viem ale s aplikáciou sa nedá nič robiť
@lg g2 d802
 #151561  od ingbrzy
 před 9 lety
odpoved bola: prepni si na SK jazyk....
 #152042  od ingbrzy
 před 9 lety
aha.. pan ma iPhone... :) nie, pre iPhone ju neprekladame...
 #152267  od thorroid
 před 9 lety
Nevíte prosím co by mohlo způsobovat problém, že se aplikace verze 1.4 připojí ke kameře, je vidět živý obraz, stav baterie, dá se nahrávat video i pořizovat fotky (na kartu se vše řádně ukládá), ale jakmile chci v aplikaci prohlížet záznamy nebo kliknu na ikonu nastavení, tak asi na půl vteřiny problikne nové okno a následně se kamera odpojí. Aplikace ani kamera se při tom nezasekne, jde okamžitě navázat spojení, ale problém zůstává.

Zkoušel jsem i starší verzi aplikace, aktualizovat firmware na nejnovější 1.0.9 a je to stále stejné.
Stahování by mi tak moc nechybělo,ale nastavování kamery je dost zásadní.

Přístroj mám Samsung Galaxy Trend+, Android 4.2.2

předem díky
 #152977  od ingbrzy
 před 9 lety
Xiaomi Yi Sport Camera 1.5 CZ SK

CHANGELOG
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Perfect support of the firmware version of the firmware upgrade 
- fix bugs
DOWNLOAD
- prvý príspevok
 #156178  od zafin
 před 9 lety
ahojte, mozno len blba otazka ale aky typ karty yi camera dokaze precitat?
rozmyslam nad MicroSDXC ale neviem ci podporuje tento typ... je mi jasne ze MicroSDHC nebude mat problem precitat len ked uz idem kupovat kartu za 40 € tak by som rad vedel či ju dokáže yiCamera precitat kedze ide o trochu vyssiu radu karty a nikde som sa to nedocital.
Dakujem za info.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat