[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #183955  od melimelimeli
 před 8 lety
Taktéž se mi miband odpojoval stále a nechtělo se mu ani připojit, třeba až na desátý pokus ( měl jsem verzi MiFit_1.3.312_375 ) , tu jsem odinstaloval a nainstaloval MiFit_1.6.352 ... Po nainstalování nové verze se mi stáhnul nový firmware náramku.
Mám honor 6 a od té doby vše zatím funguje jak má, i odemykání pomocí mibandu, akorát jsem si všimnul, že měření spánku se zhoršilo rozdíl třeba 20 minut, ale to je detail.
X-sat se to líbí
 #183962  od X-sat
 před 8 lety
melimelimeli píše:Taktéž se mi miband odpojoval stále a nechtělo se mu ani připojit, třeba až na desátý pokus ( měl jsem verzi MiFit_1.3.312_375 ) , tu jsem odinstaloval a nainstaloval MiFit_1.6.352 ... Po nainstalování nové verze se mi stáhnul nový firmware náramku.
Mám honor 6 a od té doby vše zatím funguje jak má, i odemykání pomocí mibandu, akorát jsem si všimnul, že měření spánku se zhoršilo rozdíl třeba 20 minut, ale to je detail.
Jakou verzi firmware MiBandu máš? Já koukal, že mám 5.15.8.21. A aktualizace proběhla automaticky nebo jsi ji nějak sám vynutil? díky
 #184074  od Ja_som
 před 8 lety
Len ak by bol niekto taký šikovný ako ja a podarilo sa mu po aktualizovaní na nový Android (aj s kompletným vymazaním dát) obnoviť cez Titanium Backup starú apku aj so starými štatistikami (máj), tak sa stačí v aplikácii odhlásiť a znovu prihlásiť. Štatistiky sa načítajú zo servera, teda za predpokladu, že ste raz za čas údaje synchronizovali...

;)
 #184379  od belmondo 77
 před 8 lety
Ja_som píše:V popise Mi Band Tools v Obchode Play je napísané toto:
Bracelet LEDs only displaying white color? This is caused by a fake (non-genuine Xiaomi) bracelet that is sold as "new version" on several websites. This fake bracelet is capable of displaying only white color and it's not an issue of this application. I recommend you to issue a refund with your bracelet seller.
Z toho by som usúdil, že biele LEDky by mali svietiť, ale len na bielo, nie že by nemali vôbec...
Obrázek

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #184771  od frozy82
 před 8 lety
Ja_som píše:Len ak by bol niekto taký šikovný ako ja a podarilo sa mu po aktualizovaní na nový Android (aj s kompletným vymazaním dát) obnoviť cez Titanium Backup starú apku aj so starými štatistikami (máj), tak sa stačí v aplikácii odhlásiť a znovu prihlásiť. Štatistiky sa načítajú zo servera, teda za predpokladu, že ste raz za čas údaje synchronizovali...

;)

nesynchronizuje sa to same? asi som slepy len ale nikde som nenasiel tlacidlo na synchro :)
 #184775  od Ja_som
 před 8 lety
Synchronizuje, pokiaľ si pripojený na net. Keď som ale obnovil starú apku tak od mája do oktôbra som mal všade nachodené 0. Nezosynchronizovalo sa to, musel som sa odhlásiť a znovu prihlásiť...
 #185791  od Gorole
 před 8 lety
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
http://en.miui.com/thread-110066-1-1.html
:)
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat