[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #241085  od joz@nok
 před 7 lety
matata píše:Miband tools -
potřebuji nastavit oznámení pro sms od uživatele Manželka. Nastavil jsem inklusivní filtr. Vše OK. Problém ale je, že mám pak nastaveno oznámení pro SMS, kde nastaven filtr nemám.

Jak to mám udělat, aby se pri přijetí zprávy od manželky vykonalo pouze to oznameni s filtrem. A pouze pro všechny ostatní sms, které nebudou vyhovovat filtru Manželka se vykonalo to oznameni bez filtru.

V tuto chvili se vykonaji oznameni obe. A to nechci. :(

Lze to nejak prosím?
Je potreba pre "Manželku" nastaviť Inkluzívny filter = typ oznámenia iba pre ňu a potom v oznámení na SMS nastaviť Exkluzívny filter na Manželku (= odstráni ju z upozornení pre SMS)
Naposledy upravil(a) joz@nok dne 27 Čer 2016, 21:52, celkem upraveno 1 x.
 #241126  od ZikiCZ
 před 7 lety
Zdravím vás,

včera mi dorazil MiBand 1S a od té doby se jej snažím propojit s aplikací, stále se mi to nedaří, spárování bluetooth proběhne, ovšem oficiální aplikace z obchodu náramek nenajde, aplikace odsud také ne i když zde je aspoň nějaký posun a sice že při hledání náramku v aplikaci se rozsvítí jedna dioda, poté všechny, ale to je bohužel všechno, aplikace napíše výsledek náramek nenalezen, zkoušel jsem všelijaké restarty a rady zde, ale nic nepomáhá, napadá vás něco prosím? Děkuji předem za případné návrhy.

Náramek jsem nechal už po druhé nabít do maxima.
KeezlaB se to líbí
 #241353  od DanBlack
 před 7 lety
joz@nok píše:Je potreba ho pridať ako Bth zariadenie. Nie len pridať ho v Mi Fit apke.
Moje zkušenost je opačná - přidání MiBandu do Bt zařízení způsobí duplicitu při zprovoznění smartlocku... (jak jsem psal výše)
 #241446  od lubossad
 před 7 lety
Ahoj, nevíte někdo jak se dá nastavit rozzliseni kroku od běhání. Dokud jsem používal starou aplikací s mibend 1, tak tam bylo vidět sloupky a v detailech bylo vidět kroky celkem a ubehnuto. V té apce 2.1.7 je teď rozlišení barevnou postavičkou a počítá mi to nesmysly. Záznamy z minulosti s miband 1 to prepocitalo a nové aktivity které mám s miband 2 to uvádí divné. Včera jsem kopal na zahradě s krumpáčem a vecer si šel zaběhat. Aplikace mi napočítala zaběhnutých 12km za 3,5hodiny aod půl čtvrtý ( čas kdy jsem byl na zahradě) běhat jsem byl od sedme cca 9km za 50minut. Nemáte někdo zkušenost s jinou apkou která by spolehlivě fungovala s miband2 a odlišoval běh od chůze a správně to zaznamenávala, tak jak to bylo u těch starých aplikací, diky
 #241719  od Smolka Pavel
 před 7 lety
ahojte mám náramek Mi band 1S a jsem tak trochu nespokojený s tím že se vůbec nevyznám v aplikaci mifit, stažené z google play, (absolutně nikde nemůžu najít nějaké funkce snímání například k běhu a další) tak jsem si stáhl další aplikaci Mi Band Notify a Fitness se kterou jsem si asi půl hodiny hrál a zkoušel co umí jenže potom jsem zjistil že mi náramek měří tep asi každé dvě minuty tak jsem to zkoušel vypnout a když se mi ani to nepovedlo tak jsem aplikaci smazal, ale bohužel náramek to nepřestal dělat ( zkoušel jsem i odinstalovat a nainstalovat mi fit, odpojit a připojit k bluetooth ) ale přesto všechno nic mohl by mi s tím někdo poradit pokud se vám stalo něco podobného Děkuji moc
 #242198  od dudilek
 před 7 lety
1 prečo sa toto kua pýtaš v téme o aplikácii a nie v téme mi band 2?
2 výdrž batérie závisí od toho čo všetko používaš. keďže si nenapísal akým spôsobom náramok používaš, tak sa odpovedá ťažko. Iná výdrž bude, keď máš náramok iba ako krokomer a budík, iná výdrž bude, ak tam máš aj notifikácie na správy a hovory....
 #242391  od demooo
 před 7 lety
Zdarec, dnes jsem stahl 2.1.8 a je v češtině takže pohoda. No co je noveho jsem zatím nezjistil a changelog jsem nečetl.

Dále jsem napsal presr zpětnou vazbu v aplikaci o žádost za zprovoznění monitorování spánku přes den/po noční. Tímto bCh vás poprosil ať požádate taky. Víte jak čím víc lid, tím větší šance. Pozn. Poslat to anglicky ne česky, pro mene zdatne prelozit alespon pres google prekladac. Dík.
 #242693  od DanBlack
 před 7 lety
MiFit 2.1.8
...prý jen drobné opravy chyb a oprava editace spánku
Navíc je pěkně "čingliš". :)

Žádost o spánek po noční taky pošlu.
Ještě bych rád chytrý budík jako na původním MiBandu. :(
 #242710  od ingbrzy
 před 7 lety
Ja sa staram uz len o SK preklad MiFit..

~Tapatalk Mi5~
 #242793  od matata
 před 7 lety
Přátelé, měl jsem podezření na bug jako prase a ted se mi bohuzel potvrdil.

Pokud se telefon spoji s mibandem naposledy napr ve 22:00 (máte aktuálně 5000 krokuú a vy pote udelate jeste 1000 kroku bez telefonu. Tak pokud se telefon spoji s mibandem az po pulnoci, tak hodnota v historii zustane 5000 a do Mifit se stahne pouze udaj z aktualniho dne. Tzn od pulnoci do aktualniho casu.

To je jako celkem pruser.

Stalo se mi to jiz nekolikrat. Kdy mi miband zavibroval par desitek minut pred pulnoci ze jsem splnil denni cil a druhy den koukam ze v historii mam hodnotu pod timto cilem.

Mohl by to nekdo ozkouset nebo mi poradit v cem by mohl byt problem. Dekuji.

Jinak je to na vraceni. To je o nicem toto.
 #242964  od KeezlaB
 před 7 lety
Zdravím, tak po delší době jsem se rozhodl aktualizovat aplikaci. Používám stále první verzi klasického MiBandu.. Verze aplikace ještě, když nebyla na Google play.
Verze aplikace je: 1.8.511

Ma cenu nějakým způsobem aplikaci upgradovat?
Teď už se tedy oficiálně stahuje na GooglePlay?

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
 #242972  od dudilek
 před 7 lety
Rozhodol si sa na základe čoho?
Niečo ti nefunguje, chýba ti funkcia, alebo ti naopak vadí, že tam stále máš inteligentný budík?

Máš zlý pocit že si dlho nerobil aktualizáciu?
 #242993  od KeezlaB
 před 7 lety
Teď koukám že z aktualizace zmizel inteligentní budík.. Je to jen přeci doba, kdy jsem tady na fóru stahoval moji verzi a číst dalších 150 stránek příspěvků se mi opravdu nechtělo číst. Zajímali mě změny, ale nenašel jsem nějaký krátký článek co změnách.. Popř. nových funkcích..

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
 #243207  od ok1mlw
 před 7 lety
Pilně čtu tohle fórum, resp tenhle thread o Mifit a Miband. Děkuju za tipy všem kdo píšou.
Měl jsem Nexus 5 android 6.0.1 a verzi aplikace 2.1.5. MI1S. Vsechno jelo bez problémů, Doze jako kdyby nebylo, proste parada. Kroky, chytrý budík neresim, spaní beru jako srandu, po sichte spát nechodím, spím v práci a jednou za cas to je mimo moji rozlisovaci schopnost.
Mam novy telefon Nexus 5x android 6.0.1 a z obchodu verzi 2.1.6 nebo 2.1.7 a peklo... Jakmile se vzdalim od telefonu a vratim zpet, zavrni a tvari se jaky by se paroval. poklepu, zavrni a je to v poho. Vzdalim se, vratim, zas vrneni, zas poklep, zas v poho... No voser. Zkusil jsem v Baterii vypnout optimalizaci baterie, nepomohlo. Navic fakt sla-nesla synchronizace... Mam doma jeste jeden 1S, nahodou pro kamose novy. To samy, proste nepouzitelny.

Tak jsem nainstaloval aplikaci 2.1.5 a zas to maka, asi se neco posralo v tech novych verzich.

Treba to nekomu pomuze kdyby tapal ze to nejede jak ma.
  • 1
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • 184
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat