[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #252836  od andyph
 před 7 lety
Zdravim, MiBand použivam už dlho ale doterauz len z MT HTC desire 816 s tym som nemal nikdy žiaden problem.

v piatok mi konečne prišiel moj nový MI 4s a hned som sama komplikacia .

telefon z naramkom je sparovany ale :

Aplikacie v MT sa po zhasnutí obrazovka datavaju do režimu spanku( vypne všetko okrem budika) a preto mi nechodia žiadne notifikacie. A ked nie su notifikacie nekomunikuje ani naramok.

Vedel by niekto mne LAME vysvetlit ako to šecko ponastavovať?
 #252843  od štír
 před 7 lety
Xiaomi nasadilo v poslední době brutální šetření baterie a vše co potřebuješ aby fungovalo musí dostat zvlášť oprávnění :-(
 #252955  od DanielS
 před 7 lety
Ahoj,
vlastním Xiaomi Mi Band 2. mám problém s připojením náramku k mému tlefonu (Xiaom Redmi Note 3). Někdy se spárování propojí okamžitě jindy vubec, a nebo to trvá hrozně dlouho. upozornění aplikací (WatsApp, Viber, Gmail) fungují ale jen chvilku a pouze po restartu zařízení. máte někdo stejný problém ?
 #253110  od Pastovic
 před 7 lety
Tak MiBand 1s se mi vrátil z reklamace. No a normálně funguje. Protože za těch 14dni se vybil a tak vlastně restartoval. Hoši z istage.cz by to zjistili dřív že nefunguje, kdyby ho nenechali ležet týden na poště (=týden ležel doma než jsem ho poslal, a týden na poště). Takže jestli se někomu kousne, tak ho nechte 14dni ležet než se vybije sám, a pak bude fakčit.
 #255198  od fosiczka
 před 7 lety
kde seženu nejnovější verzi (2.2.1)? Na GP je jen 2.1.9, proč není aktuální v prvním příspěvku? ::)
 #255200  od Ja_som
 před 7 lety
fosiczka 2.2.1 je z Mi Store, nájdeš ju aj tu
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Od kedy je preklad oficiálne v aplikácii, v prvom prísevku už nie je...
 #255201  od fosiczka
 před 7 lety
Supr díky, už sem dlouho neměl miband tak se zas musim rozkoukat [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Odesláno z mého ONE E1003 pomocí Tapatalk
 #255372  od mano
 před 7 lety
som zvedavy ci to uz konecne bude vsetko korektne
 #255580  od wentink
 před 7 lety
Samozřejmě to poznáme za pár dnů :D Jelikož byly dny, kdy to přenášelo v pořádku. Ale jelikož autor věděl, v čem je problém, tak to určo opravil.
matata se to líbí
 #255643  od afilip
 před 7 lety
Kroky se přepisují správně. Ale když mám nastavený budík na 7:30 každý den, a zaškrtnu "Nezobrazovat následující alarm" tak se mi stejně zobrazuje :-(
 #255660  od wentink
 před 7 lety
Afilip: No já mám sice nastaveno, ať se mi nezobrazuje, ale vyzkoušel jsem zobrazení zapnout a funguje mi to.
Leda jestli máš povoleno zobrazováno upozornění....
 #255672  od RaPon
 před 7 lety
Mám 1S Pulse a začíná zlobit při nabíjení. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Musím s ním v nabíjecí vaničce "vexlovat" půl hodiny, než se chytne. A dneska z notebooku už nejde vůbec :( Je teda fakt, že tentokrát je vybitý 101%
 #255676  od mrpedro
 před 7 lety
Mas zatlacene konektory v nabijecce.
Dělalo mi to také, vyměnil jsem "vanicku" a už to jede.

Odeslano z Note4G
 #255691  od RaPon
 před 7 lety
mrpedro píše:Mas zatlacene konektory v nabijecce.
Dělalo mi to také, vyměnil jsem "vanicku" a už to jede.
Odeslano z Note4G
Pokusím se je vytáhnout a uvidíme. Kde se dá vyměnit ta vanička? Je u 2S stejná? Díky za radu.
 #255693  od afilip
 před 7 lety
wentink píše:Afilip: No já mám sice nastaveno, ať se mi nezobrazuje, ale vyzkoušel jsem zobrazení zapnout a funguje mi to.
Leda jestli máš povoleno zobrazováno upozornění....
Zkouším všechno možné, a po aktualizaci na poslední verzi mi to stále ukazuje "následující alarm". Nahoře ikonu budíku, a v hodinách budík zítra v 7:00. Když vypnu zobrazováno upozornění, tak mi to přestalo ukazovat, že mám slabou baterku, ale následující alarm je tam stále. Jedině že bych to zkusil odinstalovat a nainstaloval znovu.
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat