[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #259870  od DanielS
 před 7 lety
Tak jsem tu znovu [SMILING FACE WITH SMILING EYES] bohužel můj band 2 s mým RedmiNote 3 stále nepracuje tak jak bych očekával.( už jsem zde psal). Aktualizace aplikace nepomohla. Provedl jsem tovární nastavení telefonu. Testuji již druhý den a pořád stejný problém. Ráno po obnovení do mého režimu kdy se automaticky zapne bluetooth wifi data zvuky atd atd.... dojde ke spárování s náramkem. Funguje však jen upozornění na volání a sms, na jakékoliv další nastavené aplikace mě telefon upozorní jen a pouze po restartu telefonu. WTF ? takže ani tovární natavení nic nevyřešilo. Sakra už nevím co s tím >:(
 #259942  od romco4444
 před 7 lety
Neviem mozno mi budete vediet pomoct. po aktualizacii mi nereaguje niekedy na tlacitko miband, akoze hodinky sa zapnu vzdy ale ked sa chcem dostat dalej je to tazky boj :D skusam to silno stlacit, slabo ,ale dalej sa dostanem az na par pokusov. Keby bola chyba v tlacitku tak mi hned neukaze kolko je hodin problem je s tym dostat sa dalej

Odoslané z 2014811 pomocou Tapatalku
 #260073  od gonzo
 před 7 lety
Jarafak píše:Ahoj všichni. Prosím vás, nevíte někdo, jak vypnout zálohování fotek a videí na Mi Cloud? Moc by mi to pomohlo děkuju.
I kdyz to sem nepatří tak v zálohování fotek a videi vypnes v micloud

~Redmi Note 3 Pro~
 #260283  od pepa112
 před 7 lety
romco4444 píše:Neviem mozno mi budete vediet pomoct. po aktualizacii mi nereaguje niekedy na tlacitko miband, akoze hodinky sa zapnu vzdy ale ked sa chcem dostat dalej je to tazky boj :D skusam to silno stlacit, slabo ,ale dalej sa dostanem az na par pokusov. Keby bola chyba v tlacitku tak mi hned neukaze kolko je hodin problem je s tym dostat sa dalej

Odoslané z 2014811 pomocou Tapatalku

Take,,, u me pomuze kdyz necham chvili cas a pak tukat,,, je to boj,, ale proc ???
 #260284  od pepa112
 před 7 lety
No a jinak,,, MI Band spustil poplach v Lidlu,,,tak dlouho mi prohrabavali obleceni a jine,,nez pomohlo sundat hodinky :-) A chyba uz nekolikaty den u spanku,,kdyz jdu spat treba v 23.00 ukaze mi to ze jsem sel spat v 2.00,, Da se s tim neco delat ?? Takove neduveryhodne .... :-)
 #260312  od snoop69
 před 7 lety
Začínám mít problém s řemínkem. Na horní straně mám velkou mezeru mezi řemínkem a modulem a když sem modul vyndal koukám , že po obvodu řemínku je plast , který v horní části nedrží k řemínku.
 #260324  od fosiczka
 před 7 lety
V Mifit vlevo nahoře

Odesláno z mého OnePlus X
 #260330  od mano
 před 7 lety
ja mam z obchodu play .. a da sa mi prepnut ;-)
 #260405  od romco4444
 před 7 lety
vsimol som si ze ked mi pride nieco na facebook na mibandoch mi ukaze normalne ikonu facebooku miesto ikony app, ale pri messengeri mi ukazuje stale app,neda sa to nejak nastavit??

Odoslané z 2014811 pomocou Tapatalku
 #260435  od pepa112
 před 7 lety
Blbne vam taky prepinani primo na MI Band ??? Jak vam funguje monitorovani spanku? Me vzdy s nejakym zpozdenim,,usnu v 22.00 ukaze mi, ze spim od 1.00, chjoooo
 #260468  od j.jusko
 před 7 lety
pepa112 píše:Blbne vam taky prepinani primo na MI Band ??? Jak vam funguje monitorovani spanku? Me vzdy s nejakym zpozdenim,,usnu v 22.00 ukaze mi, ze spim od 1.00, chjoooo
Prepinanie mi tiez strajkuje hodiny ukaze na 1krat ale prepnúť nechce. Spanok som si nevsimol aby blbol.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #260527  od fosiczka
 před 7 lety
Se mi nějak pan Mifit zbláznil Obrázek Obrázek

Odesláno z mého OnePlus X
 #260623  od Dwori
 před 7 lety
Ja_som píše:mano, tak som nainštaloval verziu z Obchodu Play a beh tam nemám, je aj na screenshotoch v Obchode, ale u mňa nie...
Právě že to tam taky nemám. Vyplatí se koupit tu aplikací miband Tools?
fosiczka píše:Se mi nějak pan Mifit zbláznil Obrázek Obrázek

Odesláno z mého OnePlus X

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #260631  od štír
 před 7 lety
MiFit oznámení mám vypnuté a používám je z MiBand Tools a spokojenost... Navíc i sledování tepu není k zahození
 #260700  od pepa112
 před 7 lety
S MI Band tools mam problemy,,ztraci povoleni a porad je chce obnovit, navic ztarti a pripojeni s naramkem a uz ho neobnovi,,, Mam app zaplou aby bezela na pozadi, bez uspory baterie, autostart,, vic uz nejd eudelat,,,Premyslim ze ji maznu,,,Jedine co mi prinesla jsou chytre budiky, co funguji i bez telefonu,,to je prinos,,oznameni,,no to by mi stacilo i to z MI Fit,,,Jinak behani taky nemam, ono zalezi jaka je verze myslim,, ta z Google by mela mit Google Fit a cinska z z cineskeho serveru behani... Je v tom trosku chaos,,, Navic ted prepinani infa na naramku,,nevite nekdo jestli to resi, jestli se chysta nove fw ???
 #260717  od tron02
 před 7 lety
Konečně jsem přišel na to jak zprovoznit miband 2 a runtastic na androidu. Určitě udělám video, zatím tu napíšu jednoduchý návod, nejdříve se musí spustit aplikace mi fit pro běhání, stáhněte z obchodu quick short cut maker najdete mi fit a udělejte zkratku z running , pak spuťte run, potom zapněte runtastic, nastavení , měřič tepu vyhledejte snímač je to hned první položka mělo by se zobrazit mi 2 tapněte a můžete běžet. :-)
  • 1
  • 196
  • 197
  • 198
  • 199
  • 200
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat