[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #37597  od McVitas
 před 10 lety
Zdravím, pořídil jsem si svůj první Android telefon (mi2s), tak jestli se vám chce tak mi napište co bych si podle vás měl určitě nainstalovat za aplikace. Nějaké co se vám buď extra líbí anebo jsou prostě praktické nebo "must have" :)
Hádám určitě google drive, skydrive, něco na MHD, youtube aplikaci co bude umět hd přes mobilní signál atd... Díky
 #37604  od Yarda
 před 10 lety
Hlavne musis vedet co od tlf chces, kazdy mame jine potreby - ja napr.Skydrive nepouzivam a na Youtube na tlf nekoukam...
- WSM + Mi-Tools - doladeni vzhledu a funkci MIUI
- Airdroid - pro kopirovani souboru mezi PC a tlf po WiFI
- Aladin a Meteoradar - podrobne CZ pocasi
- Esfileexpolorer ci Totalcommander - spravce souboru
- Tapatalk
- Camera FV-5 - lepe nastavitelny fotak
- Office suite nebo jinou aplku pro cteni Wordu, pdf apod.
- chronus či Zooper - widgety na plochu
berczo se to líbí
 #37617  od FlashySlash
 před 10 lety
McVitas píše:Díky. Jo a kdysi na windows mobile jsem měl hru hledání rozdílů mezi obrázky. Viděli jste todle na android?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Tu som niečo našiel :-).
A to poďakovanie omylom :-D.

Odoslané z Hongmi.
McVitas se to líbí
 #94175  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Resuscituji toto vlákno. Vzhledem k opakujícím se dotazům ve vláknech, navrhuji tři aplikace, které nebudou v telefonu zabírat marně místo (nepoužíváte-li lepší alternativu):

1) Total commander - souborový správce s velmi dobrým hledáním, můžete pomocí něj odebírat i defaultní aplikace, editovat konfiguráky etc.
2) Wakelock detector - v momentě, kdy máte pocit, že baterie nějak žere, mrkněte sem. Velmi užitečné.
3) App quarantine - defaultní správa aplikací umí hodně, ale neumožňuje uspat všechny nepotřebné aplikace, a to zvládá třeba tato. Před spuštěním povolíte v Povolení root a po provedení změn, root zase vypnete. Aplikace nežere a nemusí mít žádná práva.

Všechny tři aplikace jsou v Play grátis, žádná nepotřebuje důvěru, ani automatický start, natož přístup do internetu.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat