[Aplikace s zkušenosti s nimi]
#89477 od ingbrzy
02 zář 2014, 19:25
Xiaomi MiBand Aplikácia CZ SK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

MiBand FAQ Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
Pred inštaláciou novej verzie odinštalujte starú verziu (data ostanu ulozene)

- Chcete aby váš MiBand vibroval aj pri upozorneniach iných aplikácií..?
- Nainstalujte si aplikáciu Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
Obrázek

Ak chcete upozornenia na vašom MiBand aj z iných aplikácií, odporúčam app Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť. alebo Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.

DOWNLOAD
Aplikácia MiFit v Google Play (s podporou Google Fit)
Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.

Aplikácia v Mi Market (s podporou behania)
Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť. (oranzove tlacidlo)

Staršie verzie MiFit CZ SK v prílohe
Přílohy
(17.29 MiB) 20968 krát
#89506 od ingbrzy
02 zář 2014, 20:10
klikni na to a uvidis... :)
#89513 od qayl
02 zář 2014, 20:18
Díky! Ta neprelozitelná čínština je tedy brána ze serveru? Já mám telefon v AJ tedy i MiBand a je to komplet anglicky, nešlo by to tedy nějak, aby se to tvářilo jako AJ pro server? Lepší alespoň ta angličtina, než ty klikihaky. A ještě pojmenování Inteligentní budík, jak to chápu ve skutečnosti není vůbec nijak inteligentní, i v aj je jen Alarms. Celkově z té app moc nadšený nejsem, minimem možností zabíjí zajímavý produkt. Chtěl bych nastavitelné notifikace na vše, opravdu inteligentní budík, volby sportů atd.
#89514 od ingbrzy
02 zář 2014, 20:21
zial neprisiel som na to ako to oklamat.. snazil som sa 4 tyzdne a nic.. :) ak na to prides, daj vediet..

Inteligentny budik znamena, ze ta zobudi v zavislosti na stadiu tvojho spanku v rozpati 30min od nastaveneho casu... skratka, zobudi ta skor ako mas nastaveny budik, no vo faze lahkeho spanku aby tvoje prebudenie bolo setrnejsie... :)
#89531 od qayl
02 zář 2014, 20:45
Dobře, ale bojím se, že to asi nerozlousknu;-) Ten budík v aplikaci inteligentně nevypadal ani jsem se to nikde nedočetl. Takže super jestli to funguje jak píšeš, tak jsem to i očekával.
#89538 od ingbrzy
02 zář 2014, 20:52
Originál preklad
Kód: Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.    <string name="smart_wake_up_info">"Please wake me up 30 minutes before set time.
I would like to get up when my body is awake."</string>
#91505 od palco
08 zář 2014, 18:17
Ingbrzy....dnes jsem stahnul novou verzi na MiBand....bude i v cestine???
Vypada to, ze cinsky znaky tam uz nejsou.....a je to v anglictine.... (ta neprelozena cinctina)
Diky
#91510 od sohun
08 zář 2014, 18:31
Odkud sosas nejnovejsi verzi? dik

edit.: uz to mam Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
#91614 od ingbrzy
09 zář 2014, 09:18
palco píše:Ingbrzy....dnes jsem stahnul novou verzi na MiBand....bude i v cestine???
Vypada to, ze cinsky znaky tam uz nejsou.....a je to v anglictine.... (ta neprelozena cinctina)
Diky

Nova verzia prelozena... aj ten cinsky text... :)
#92463 od qayl
11 zář 2014, 12:50
MiBand nemám, ale bohužel jestli to dobře chápu z app, upozorní na probíhající příchozí hovor, který během prvních 20 sekund vyzvánění nezvedneš a žádné jiné připomínání čehokoli se nekoná.
#92651 od jenicekk
11 zář 2014, 20:26
Přesně už jsme na to během dne taky přišli, což je škoda. Mohlo to mít notifikaci na neprijaty hovor.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk 4
#92659 od sohun
11 zář 2014, 21:03
Jojo to je skoda, i sms notifikace to mohlo ukazovat, kazdopadne treba to jednou bude :P

#92663 od ingbrzy
11 zář 2014, 21:08
kedze FW MiBandu dostava update kazdy piatok myslim, ze funkcie budu pribudat.. :)
#92874 od palco
12 zář 2014, 16:42
Z me strany zatim s MiBand maximalni spokojenost....pracuje jak ma.....libi se mi inteligentni budik (ted jsem marod..tak mi aspon zavibruje, kdy si mam vzit prasek :) ), ale na celkovy buzeni to zatim neni...teda aspon me to nevzbudi....notifikace pri volani funguji....takze vse ok...a myslim, ze casem pribudou i smsky a treba kalendar...

Jedine, co zatim nejde je nastaveni led na Miband....mam nastavenou cervenou...ale sviti modre....
#92878 od sohun
12 zář 2014, 16:55
Taky spokojenost jen ty notifikace zatim teda nic moc upozorni te jednou a to jen behem toho jak ti dotycny vola a nezvednes to do 20sec. :P Jinak te na zmeskany hovor neupozorni :)
#92913 od Zdenpok
12 zář 2014, 18:36
A není to účel? Náramek má člověk pořád u sebe, tak vibrace ucítí. Notifikace by zbytečně vyvíjeli baterku...

@telefon
#93523 od ingbrzy
15 zář 2014, 07:24
Nová verzia MiBand aplikácie v prvom príspevku.. :)

Changelog
Kód: Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.New features
1 enabled on MIUI V6 system immersive title bar;
2 Home menu to share to the new style;
3 cache weather information updated hourly;
4. Find bracelet charging function is disabled;
5 adjust some interface design;
6 fix bugs.
#93703 od pansaloun
15 zář 2014, 19:44
Není někde také verze pro redmi note pro? :)
Popř. jestli někdo neví, kdy bude aktualizace MIUI?
díky za odpovědi.
#94009 od Miroslafko
16 zář 2014, 20:49
Tak som to tu prečítal všetko, čo sa týka MI BAND. Objednal som si náramok a aktívne stiahol aplikáciu a chcel si ju "vyskúšať" na nečisto....lenže sa mi otvorí obrazovka, kde to chce po mne prihlásiť sa cez Xiaomi účet. OK, tak som sa tam zaregistroval. Ale po kliknutí na prihlásiť, sa mi na mobile otvorí len biela obrazovka, kde nič nie je. Čím to je? Mám Samsung galaxy S4. (skúšal som jak originá verziu, tak túto s prekladom). Samozrejme, že S4 má 4.4.
#94018 od ingbrzy
16 zář 2014, 21:10
mas na S4 aspon MIUI..?
#94029 od Miroslafko
16 zář 2014, 21:30
ups...žeby firm, či nadstavba androidu? Nemám....bol som v tom, že stačí apka...ako mi funguje tlačítko do konektoru pre slúchadlá MiKey....takže budem mať nepotrebný kus hardware za pár týždňov doma? [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Edit: Ospravedlňujem sa..to je tak, keď má človek v mobile kdejaké apky. Proste som nemal povolené dáta pre túto aplikáciu...už teda aplikácia zfunkčnená...tak len počkať, až príde balíček..
Ešte raz sorry....

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!