[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #243438  od DanBlack
 před 7 lety
To posledni mereni (75bpm) ma spatne cas - naramek pri zmereni pred spustenim appky ukaze cas o hodinu posunuty...
A je to tam i napsane v tom kruhu, "75bpm PREDPOSL. VYSLEDOK". :-)
 #243605  od Katas
 před 7 lety
Od té doby, co používám Mi Band 2 se poměrně často (skoro každý den) setkávám s tímto problémem - rozdílné hodnoty kroků na úvodní obrazovce (zde odpovídají krokům na displayi náramku) a ostatních dvou obrazovkách.

Blbé je, že splněný cíl a synchronizaci s Google fit neurčuje ta úvodní, ale právě ta obrazovka se statistikami. Rozdíl kroků pak už v tom dni nejde nijak dohnat. Zkoušel jsem reinstalaci aplikace, zrušení spárování s náramkem a nic nepomohlo. Poslední, co mi tedy asi zbývá zkusit je aplikace zde z fóra.

Zde na obrázku jde o malý rozdíl, ale již jsem se setkal s rozdílem více jak 2 000 kroků, což je celkem blbé. Jedná se o verzi Mi fit z Google play. Předtím jsem 7 měsíců používal Mi Band 1s a nic takového se nestávalo.

Setkali jste se s něčím podobným?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
 #243657  od janl27
 před 7 lety
Dobrý den.
Mám Xioami Redmi 1 S se Stable 50 tedy android 4,3. Bude mi fungovat Miband?
Popřípadě, jestli nemá někdo nejaké Android hodinky a jak komunikují s mobilem. Chtěl bych nějaké, aby se tím dal sledovat tep (to už mají skoro všechny), ale aby to bylo jako hodinky.
 #243669  od janl27
 před 7 lety
Děkuji.
Sakra.
Koukal jsem na Ebay, jsou tam už od asi 400 kč!!! To bych nechtěl. Ale spíš, aby to bylo trochu vodotěsné. Umělo to monitorovat tep. Ukazovalo kalorie a kroky. A třeba to umělo ukázat SMS a hovory na LCD. Víc nic. Také kdyby seřizoval čas podle mobilu by bylo OK.
A spíš jako do tvaru kulaté, jako hodinky.
 #243700  od vosel
 před 7 lety
S náramek ID107 jsem se normálně sprchoval ale za mě bych ti ho moc nedoporučoval, nabytej vydrží max tři dny což by mi ani nevadilo ale nevydrží spárování s telefonem takže na notifikace můžeš zapomenout, zase ale když je tel sparovany tak je super že si přečteš na náramku kdo ti volá ale bohužel sparovany mi vydržel max půl dne. Miband 1 si ani nepamatuju že by se mi někdy odpojil. Zkoušel jsem jej nosit s mi4 a s Huawei p9 lite, vystřídal dvě aplikace k němu co jsem našel na play, uzamknout app v paměti ram, měnit nastavení a marný. Tep jsem zkoušel porovnávat s hrudním pásem a to docela sedělo ale porovnával jsem je jen jednou a jen za chůze. Mám na cestě miband 2 takže asi tak ;-)
 #243701  od jogobelo
 před 7 lety
DanBlack píše:To posledni mereni (75bpm) ma spatne cas - naramek pri zmereni pred spustenim appky ukaze cas o hodinu posunuty...
A je to tam i napsane v tom kruhu, "75bpm PREDPOSL. VYSLEDOK". :-)
áno je to tam, ale ak si všimneš čas na fóne , tak ešte nebolo toľko hodín, ako ukázal,že som meral ..
 #243724  od janl27
 před 7 lety
Koukal jsem na toto, ale vůbec tomu nerozumím, jestli to bude stačit a jestli to půjde.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #244207  od HITMIK
 před 7 lety
Ahojte,

máte aj vy problém s odpajaním náramku od mobilu (aj keď ho mám pri sebe)? Dá sa to nejak ošetriť alebo je to problém náramku alebo telefónu (hardware alebo software)? Stáva sa mi to po niekoľkých hodinách a zistím to tak, že mi nechodia notifikácie. Používam Xiaomi Mi Fit a Mi Band Notify.

Telefón mam Xiaomi Redmi note 3, poslednú verziu miuos.cz 7.

Ďakujem za každú radu
 #244399  od Katas
 před 7 lety
Katas píše:Od té doby, co používám Mi Band 2 se poměrně často (skoro každý den) setkávám s tímto problémem - rozdílné hodnoty kroků na úvodní obrazovce (zde odpovídají krokům na displayi náramku) a ostatních dvou obrazovkách.

Blbé je, že splněný cíl a synchronizaci s Google fit neurčuje ta úvodní, ale právě ta obrazovka se statistikami. Rozdíl kroků pak už v tom dni nejde nijak dohnat. Zkoušel jsem reinstalaci aplikace, zrušení spárování s náramkem a nic nepomohlo. Poslední, co mi tedy asi zbývá zkusit je aplikace zde z fóra.

Zde na obrázku jde o malý rozdíl, ale již jsem se setkal s rozdílem více jak 2 000 kroků, což je celkem blbé. Jedná se o verzi Mi fit z Google play. Předtím jsem 7 měsíců používal Mi Band 1s a nic takového se nestávalo.

Setkali jste se s něčím podobným?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jsem tady opravdu jediný, kdo má výše popsaný problém s Mi Band 2? Respektive s Mi fit. :-(
(dělá to i verze odsud z fóra)
 #244535  od riman22
 před 7 lety
Katas píše:
Katas píše:Od té doby, co používám Mi Band 2 se poměrně často (skoro každý den) setkávám s tímto problémem - rozdílné hodnoty kroků na úvodní obrazovce (zde odpovídají krokům na displayi náramku) a ostatních dvou obrazovkách.

Blbé je, že splněný cíl a synchronizaci s Google fit neurčuje ta úvodní, ale právě ta obrazovka se statistikami. Rozdíl kroků pak už v tom dni nejde nijak dohnat. Zkoušel jsem reinstalaci aplikace, zrušení spárování s náramkem a nic nepomohlo. Poslední, co mi tedy asi zbývá zkusit je aplikace zde z fóra.

Zde na obrázku jde o malý rozdíl, ale již jsem se setkal s rozdílem více jak 2 000 kroků, což je celkem blbé. Jedná se o verzi Mi fit z Google play. Předtím jsem 7 měsíců používal Mi Band 1s a nic takového se nestávalo.

Setkali jste se s něčím podobným?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jsem tady opravdu jediný, kdo má výše popsaný problém s Mi Band 2? Respektive s Mi fit. :-(
(dělá to i verze odsud z fóra)
Ja mam ten istý problém, sumár krokov za deň nesúhlasí s údajom v štatistikách. Používam aplikáciu z Google play. V Google fit mi to tiež nesedí, je tam nejaký problém asi so synchronizáciou údajov.

Odoslané z ONE E1003 pomocou Tapatalku
 #244703  od iQual
 před 7 lety
mi band je v pohode za tu cenu, len skoda ze mne ako aktivnejsiemu bezcovi neposkytne presne udaje, pretoze mi do behu zapocitava napr. cestu, rozcvicku.... takze by som na naramku privital nejake tlacitko ktorym by som spustil rezim beh a rovnako ho nim ukoncil, nakolko nosit mobil popri naramku sa mi zda dost neprakticke...
 #247071  od Spake
 před 7 lety
Ve verzi 2.2.0 konečně funguje běhání i s historií běhu i když je skoro všechno nepřeloženo.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #247072  od štír
 před 7 lety
No a já před chvílí vytiskl kopii faktury a napsal průvodní dopis - můj náramek se nejdříve "zbláznil" (pořád dokola se měnily ikony, a rychle se vybijel) až nakonec nejde ani nabít... Zítra odesílám na reklamaci :-(
 #247142  od wentink
 před 7 lety
Katas píše:
Katas píše:Od té doby, co používám Mi Band 2 se poměrně často (skoro každý den) setkávám s tímto problémem - rozdílné hodnoty kroků na úvodní obrazovce (zde odpovídají krokům na displayi náramku) a ostatních dvou obrazovkách.

Blbé je, že splněný cíl a synchronizaci s Google fit neurčuje ta úvodní, ale právě ta obrazovka se statistikami. Rozdíl kroků pak už v tom dni nejde nijak dohnat. Zkoušel jsem reinstalaci aplikace, zrušení spárování s náramkem a nic nepomohlo. Poslední, co mi tedy asi zbývá zkusit je aplikace zde z fóra.

Zde na obrázku jde o malý rozdíl, ale již jsem se setkal s rozdílem více jak 2 000 kroků, což je celkem blbé. Jedná se o verzi Mi fit z Google play. Předtím jsem 7 měsíců používal Mi Band 1s a nic takového se nestávalo.

Setkali jste se s něčím podobným?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jsem tady opravdu jediný, kdo má výše popsaný problém s Mi Band 2? Respektive s Mi fit. :-(
(dělá to i verze odsud z fóra)
Tak já mám ten stejný problém... Doufám, že to spraví nějaký update.... Zkouším pro přenos dat ještě apk Notify & Fitness for Mi Band a tam přenos probíhá správně....

Níže dávám foto nesrovnalosti z MiFit:

Obrázek

Obrázek
 #247149  od sajmon_TM
 před 7 lety
ahojte od akej verzie apky podporuje BEHANIE, lebo ja mám MiFit 2.1.8 a nikde tam možnosť BEH nevidím...

Inak ja osobne som dosť sklamaný... krokomer mi je ozaj na nič, keďže potrebujem to výlučne len na behanie (avšak darovanému koňovi na zuby nehlaď)

Odoslané z EVA-L19 pomocou Tapatalku
  • 1
  • 181
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat