[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #235019  od hobilis
 před 7 lety
Zdravím. Dneska se mi stáhla nová verze Mi Fit (2.1.4). Vím zatím o jedné pozitivní novince. Jde editovat začátek a konec spánku. Myslím, že to je první dvojková verze s touto možností. :)

Edit: Tak radost byla bohužel předčasná. Editovat začátek a konec spánku lze. Bohužel ale už neukazuje hluboký spánek a probuzení. Třeba v některém s dalších updatů. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) hobilis dne 29 Čer 2016, 18:27, celkem upraveno 1 x.
 #235032  od gonzo
 před 7 lety
Dá se někde stáhnout manuálně? Bo mám v 2.0 a žádnou aktualizaci mi nenabízí
Tak vyřešeno stahnutim z prvního příspěvku

~ Redmi Note 2 ~
 #235042  od Setit
 před 7 lety
Zdravím, u verze z marketu se mi vyskytuje takový menší problém, který je pro mě dost podstatný. Když zapnu upozornění na SMS, miband vibruje i v případě zprávy z Facebook messengeru, což je dost otravné. V současné době mám mi band 2, je možné využít nějaké alternativní aplikace (ty na marketu jsou zatím jen pro první řadu mi band), která by podporovala upozornění pouze na SMS nebo třeba starší verzi mi fit? Děkuji

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #235667  od Estios
 před 7 lety
Ahojte, prosim radu...
Samotna aplikace MiFit ma moznost notifikace pro jine aplikace. Chtel bych aby me upozornovala na messenger... v minulosti sly vybrat 3 aplikace, ted uz je mozno jich vybrat vice, ale presto, ze mam povoleno upozorneni na messenger, tak MiBand nereaguje. V pripade, ze je moznost v teto nove aplikaci povolit upozorneni pro messenger nemelo by byt potreba dalsi aplikace tretich stran. Podarilo se to nekomu rozchodit? Diky
 #235882  od Despotion
 před 7 lety
Ahojte, dnes mi přišel MiBand 2, synchronizoval, mam nejnovejsi aplikaci, ale stale ne a ne mi jit kroky, spalene kalorie, atd., pritom srdecni tep mi to spocita. Musim jeste neco nastavit? Ja uz si nevim rady..

EDIT: Tak vse funguje jak ma, ale tedy ty kroky, to je bida, nevim, proc se vsude haneli, jak upravili vypocitavani kroku, kdyz si to pocita v podstate jak chce.
Naposledy upravil(a) Despotion dne 30 Čer 2016, 15:05, celkem upraveno 1 x.
 #235997  od standas22
 před 7 lety
Me to taky nepocitalo jak ma, ale dneska jsem aktualizoval Mi fit, automaticky se aktualizoval firmware a vylada, ze to bude makat. Dneska dojedu den na Mi band 1s a od zitra jedu na Mi band 2. Kazdopadne velky diky vyvojarum a lidem, co se podileji na aktualizacich. Myslim si, ze ani netrvalo dlouho, odstraneni chyb a vad okolo Mi band 2 a bude lip urcite.. :-)
 #236149  od angeldx
 před 7 lety
rnest píše:Ahoj všem,
mám Mi BAND 2. aplikaci Mi Fit a českou Mi BAND tools.
všechno funguje krásně a skvěe, budík budí, notifikace notifikují, tep měří kontinuálně kdykoliv chci a klidně i neměří, když nechci. synchronizuje se se sporttrackery...

jen jedna věc mě trápí. i když nemám v mobilu nastavený žádný budík, dokonce i když mám mobil úplně vypnutý, náramek začne vibrovat každé ráno v 5 hodin.

Máte pro mě nějakou radu, jak mu to rozmluvit?

díky
Jak se ti to povedlo spárovat mě po ručním zadání bt adresy nejde potvrdit ok u miband tools
 #236630  od ingbrzy
 před 7 lety
Matigli píše:Přátelé prosím vás.Která česká verze Mi fit je poslední pro Miband 2.Je možné nasměrovat na odkaz?Děkuji za radu,moc se v tom nevyznám.
Na Google Play aplikacia MiFit

~Tapatalk Mi5~
 #236641  od ingbrzy
 před 7 lety
Ano je.. inak by som ti to nepisal..
 #236713  od fitom
 před 7 lety
Tak je to shame tá 2.1.4 verzia. Povedal som si,ze to checknem či tam konečne je early bird a neni, dokonca aj počet budíkov je teraz "až" 3 , oproti 10 či koľko má stará...hlavne že v popise v obchode je furt early bird alarm...

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
  • 1
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179
  • 180
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat