[WCDMA=lcsh92_wet_jb9, TD-SCDMA=lcsh92_wet_tdd]
 #113520  od tajas
 před 9 lety
Mám takový zvláštní postřeh ohledně režimu "letadlo". Jde o to, že když do něho přepnu, tak se mi podle symbolů odpojí obě simkarty, odpojí se wifi, ale mobilní data (SIM1) jedou dál a v roletce ikonka data rovněž nezešedne jako třeba wifi. Je to nějaká chyba, nebo to takhle MIUI má normálně? Byl jsem zvyklej vždy na noc přepínat na letadlo aby mě nic nerušilo a zároveň mě budil budík a já nemusel ráno pouštět telefon s těma procedůrama zadávání pinů.
 #113522  od ingbrzy
 před 9 lety
Ktora verzia MIUI?

~Tapatalk~
 #113526  od tajas
 před 9 lety
Mám 29.0.0
 #113534  od ingbrzy
 před 9 lety
Nainstaluj 37.0.0

~Tapatalk~
 #113536  od tajas
 před 9 lety
Děkuji určitě se to zdá jako logický krok. Jinak nemám žádné vítky ohledně běhu telefonu, snad jen to ukládání fotek do vnitřního úložiště. Vypadá, že ten update zkusím.
 #113560  od tajas
 před 9 lety
Sliwusiq píše:Preco na noc nepouzijes rezim nerusit?

Nevím jsem zvyklej na "letadlo", protože by to mělo kompletně vypnout vysílání, ale zároveň nevypínat mobil. Když jsem třeba v noci ve 23h odpojil telefon od nabíječky a měl 100%, tak ráno v 5:30h tam bylo 99%. Takže pohoda co se týče baterky. Mimochodem teď jsem tu MIUI zaktualizoval, tak se uvidí čím mě to překvapí mile/nemile.
 #113753  od tajas
 před 9 lety
MIKY666999 píše:A neni jednodussi nastavit budik a trlefon vypnout?
Ne pro mě to jednodušší není viz to co jsem psal jako důvody v prvním postu. Ale chápu, že to tak někomu vyhovuje.
 #113775  od MIKY666999
 před 9 lety
A omlouvam se zacatek jsem nejak vypustil :) u Xiaomi je super ze te vzbudi i pri vypnutem telefonu na rozdil od konkurence to umi.
 #113944  od lerak
 před 9 lety
Nevím proč to řešíš tak složitě v telefonu je nato přímo program jménem Optimalizace (tam kde povoluješ práva root) je tam i baterie a zde si nastavíš co jak chceš, čas vypnutí, zapnutí (spánek) co kdy chceš zapnout aniž by se telefon musel vypnout. To vše probíhá automaticky tak že nemusíš nic dělat a přitom se vnoci můžeš podívat i na hodiny, co se tíče úspory baterie je velká pokud to nastavíš jak máš. Vypínáse mi to ve 21,45 h. (např. při 73 procentech) a ráno v 5,45 se to dá do stavu jaký jsem si nastavil a stále mám 73 procent.

Co se tíče zapnutí letadla najdeš odpověď také v tomto prográmku kde je jeho nastavení: Výchozí - Maraton - Spánek
Když máš nastavení výchozí tak máš 3G síť a synchronizaci zaplou což je v nastavení jako aktualní. Nevím jak jeto u dvou simek neboť používám jen jednu ale mělo by to bít stejné.
 #113984  od tajas
 před 9 lety
Super, tu optimalizaci vyzkouším.
 #114056  od BlueSeven
 před 9 lety
tajas píše:Super, tu optimalizaci vyzkouším.
A takhle nějak to vypadáObrázek

Odesláno z HM NOTE 1W
 #114577  od Yurax
 před 9 lety
Je zvlastni, ze pri prechodu z rezimu letounu do normalniho to nechce PINy od simkaret. Zil jsem v dojmu, ze to tak ma byt.
 #114675  od dimerBAX
 před 9 lety
mohl by se někdo rozepsat, jak ma nastaveny Rezimy ve vztahu k setreni baterie v programu Optimalizace? Spekuluji nad maximalni usporou baterie neco jako rezim Den a Noc jak jsem videl ve Screenu vyse...dekuji za odpoved
 #114678  od BlueSeven
 před 9 lety
dimerBAX píše:mohl by se někdo rozepsat, jak ma nastaveny Rezimy ve vztahu k setreni baterie v programu Optimalizace? Spekuluji nad maximalni usporou baterie neco jako rezim Den a Noc jak jsem videl ve Screenu vyse...dekuji za odpoved
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odesláno z HM NOTE 1W
dimerBAX se to líbí
 #114687  od dimerBAX
 před 9 lety
velice dekuji BlueSeven - presne toto jsem potreboval :-)

jeste jsem se chtel zeptat na nastaveni Automatickeho jasu - absolutne mi tato volba nevyhovuje (Display je neustale prirlis tmavy mi prijde, nebo nekdy v seru se ztmavi jeste vice a nevidim uz vubec nic, takto to funguje/nefunguje spravne?)
a dale moznost automatickeho cisteni pameti pri zamknuti telefonu - vidite v tomto nejaky benefit tohoto nastaveni? Jakoze to nemusim klikat rucne to zavreni vsech pouzitiych aplikaci? Tomu moc nerozumim

opet dekuji za odpovedi
 #114703  od lerak
 před 9 lety
V nastavení pro "DEN" klikni na "JAS" a nastav si jas podle svého - to samé udělej pro noc. Teď dej nastavení systému a klikni na dysplej a tam opjet klikni na jas a zruš "automatický jas" nebo stahni roletové menu a zde zruš automatický jas. Co se týče čističe (maže jen při přechodu ze DNE na Noc a naopak) tak to jsem nigdy nekontroloval ale ráno mám stále kolem 43% obsazené paměti a nějak to neřeším pokud se systém neseká nebo nespomaluje. Jinak je nato widget který ti ukazuje obsazenou paměť a pokud naň klikneš tak ti vyčistí a nemusíš navšechno klikat. Widget najdeš přímo ve widgetech jako "Správce Ram" tak si ho hoď na plochu a jedním klikem se ti vše uvolní (kromě zamknutých aplikací)
dimerBAX se to líbí
 #114707  od dimerBAX
 před 9 lety
dekuju, jinak nahodou nastaveni presne dnu kdy pobezi ktery rezim asi nelze ze? jakoze o vikendu rezim NOC nechci pac by se mi nikdo v 1 ranu nedovolal....to asi musim pres Tasker a rezim Airplane
 #114709  od BlueSeven
 před 9 lety
dimerBAX píše:dekuju, jinak nahodou nastaveni presne dnu kdy pobezi ktery rezim asi nelze ze? jakoze o vikendu rezim NOC nechci pac by se mi nikdo v 1 ranu nedovolal....to asi musim pres Tasker a rezim Airplane
Já v režimu noc nemám aktivované letadlo, takže telefon normálně funguje Obrázek

Odesláno z HM NOTE 1W

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat