[WCDMA=lcsh92_wet_jb9, TD-SCDMA=lcsh92_wet_tdd]
 #156089  od craZy_nho
 před 9 lety
Zdravim, vcera som aktualizoval z 5.4.24 na 5.5.8

Autoradio pioneer mvh x370bt

Nefunuje sparovanie kontaktov na mojom redmi note 3g s autoradiom. Ked sa radio pokusi nacitat tak bud bt na telefone crashne alebo nie a kontakty si radio nevie stiahnut. Opacne to funguje ak poslem z telefonu cez bt do autoradia, ale robit to pri kazdom sadnuti do auta je .... No proste katastrofa.

Skusali sme tak isto mi2s a funguje aj ked si radio poziada a aj naopak. Po sadnuti do auta si samo stiahne.

Skusali sme aj microsoft lumia 640 xl a taktiez funguje bez problemu.

Skusal som aj app z gplay bluethooth phonebook trial tak radio si stiahlo, kupil som aj normalnu potom za 1.7 eur aj ta isla ale len prvy krat si radio stiahlo samo a po naslednom sadnuti do auta si uz nevedelo stiahnut a zase nic.

Rady? Uz ma to fakt sere
djalcapone se to líbí
 #163623  od T-ba
 před 8 lety
Už jste to nějak vyřešili?
Mám originál Škoda autorádio, kontakty se přenesou, ale po chvíli následuje neustálé odpojování a připojování k rádiu.
Nepomáhá nic.
Naposledy mi HF v autě fungovalo s Jotiki ROM. S miui se to ještě nikdy nepovedlo.

ROM 5.6.11

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #164116  od djalcapone
 před 8 lety
T-ba píše:Už jste to nějak vyřešili?
Mám originál Škoda autorádio, kontakty se přenesou, ale po chvíli následuje neustálé odpojování a připojování k rádiu.
Nepomáhá nic.
Naposledy mi HF v autě fungovalo s Jotiki ROM. S miui se to ještě nikdy nepovedlo.

ROM 5.6.11

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
Mám ten stejný problém autorádio bolero škoda

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #164118  od djalcapone
 před 8 lety
T-ba píše:Už jste to nějak vyřešili?
Mám originál Škoda autorádio, kontakty se přenesou, ale po chvíli následuje neustálé odpojování a připojování k rádiu.
Nepomáhá nic.
Naposledy mi HF v autě fungovalo s Jotiki ROM. S miui se to ještě nikdy nepovedlo.

ROM 5.6.11

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
Mě se ne přenesou ani kontakty jen seznam volání ale Handsfree jede ale pořád se odpojuje

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #164183  od czedison
 před 8 lety
Taky mi padala aplikace Bluetooth, pomohl až factory reset a vše ručně nainstalovat, takže žádné nahrátí aplikací ze zálohy.

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #164468  od T-ba
 před 8 lety
To u mne bohužel nefunguje..
Aplikace sdílení bluetooth přestala fungovat... A pořád dokola...

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #164561  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Je to reportovane uz riadne dlho. Na vacsine custom ROM to ide. Nezvladli integraciu do MIUI. To iste plati pre REDMI. MTK a Xiaomi DEV neidu ku sebe.
 #165071  od djalcapone
 před 8 lety
Tak na miuiv5 to přeneslo jen 51 kontaktu jinak vše ok, po instalaci bluetooth phonebook je to OK tak se vrátím zpět na miuiV6 a testnuto každopádně moc děkuji!
 #169355  od T-ba
 před 8 lety
Tak nevím co se přihodilo, v changelogu nic nebylo, ale už mi s poslední verzí funguje HF. ;-)

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #169837  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Ktorá verzia? Možno to opravili aj na Redmi. Mtk base
 #170731  od Pape
 před 8 lety
Nevím jak vám, ale mě se pořád Hongmi odpojuje.
Na 5.7.24 - při spárování s autorádiem se připojí a cca za 20 sekund odpojí, připojí, odpojí atd. Na telefonu to hodí hlášku Aplikace sdílení bluetooth přestala pracovat. Nemám šanci si zavolat nebo spustit na rádiu hudbu.
Zkusil jsem Sonicuv Redkat 5.6(25), s touto ROM se to k radiu připoji, dokonce jde volat, ale po zavěšení telefonu to začne na novo, odpojeno, připojeno,... Stačí, aby mi přišla jen SMS a už hned je to odpojeno, připojeno.

Nevíte někdo co s tím? V radiu problém není, žebrák Samsung galaxy young se na to připojí a jede bez problémů.
Díky.
 #170738  od ingbrzy
 před 8 lety
Ked spadne zdielanie Bluetooth, daj Odoslat MIUI - menu - kopirovat a vloz sem ten log

~Tapatalk~
 #170746  od djalcapone
 před 8 lety
Pape píše:Nevím jak vám, ale mě se pořád Hongmi odpojuje.
Na 5.7.24 - při spárování s autorádiem se připojí a cca za 20 sekund odpojí, připojí, odpojí atd. Na telefonu to hodí hlášku Aplikace sdílení bluetooth přestala pracovat. Nemám šanci si zavolat nebo spustit na rádiu hudbu.
Zkusil jsem Sonicuv Redkat 5.6(25), s touto ROM se to k radiu připoji, dokonce jde volat, ale po zavěšení telefonu to začne na novo, odpojeno, připojeno,... Stačí, aby mi přišla jen SMS a už hned je to odpojeno, připojeno.

Nevíte někdo co s tím? V radiu problém není, žebrák Samsung galaxy young se na to připojí a jede bez problémů.
Díky.
Phonebook nepomůže?

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #170866  od Pape
 před 8 lety
Phonebook nepomohl, to jsem zkoušel ještě před ROMkou.

Bluetooth mi spadl zase dnes, ale "odeslat MIUI", nic takového nevidím. Znám jen aplikaci "hlášení chyb". A v té, v sekci bluetooth je to prázdné i těsně po pádu.
Mám hledat něco jiného?

Díky za odpověd.
 #170878  od ingbrzy
 před 8 lety
Povol odosielanie hlasenia o chybe v Nastavenia - Zabezpečenie

~Tapatalk~
 #170884  od djalcapone
 před 8 lety
Pape píše:Phonebook nepomohl, to jsem zkoušel ještě před ROMkou.

Bluetooth mi spadl zase dnes, ale "odeslat MIUI", nic takového nevidím. Znám jen aplikaci "hlášení chyb". A v té, v sekci bluetooth je to prázdné i těsně po pádu.
Mám hledat něco jiného?

Díky za odpověd.
Měl jsem stejný problém ale phonebook to vyřešil. Ještě jsem si říkal vyzkoušet originální činskou ROM Obrázek

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #171376  od Pape
 před 8 lety
Dnes se mi při odpojení podařilo uložit log, který prikladam. Je li z toho něco poznat, Díky za objasnění.
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 Pandroid.database.sqlite.SQLiteException: no such column: indicate_phone_or_sim_contact (code 1): , while compiling: SELECT _id, display_name, data1, data2 FROM view_data_restricted data LEFT OUTER JOIN (SELECT data_usage_stat.data_id, SUM(data_usage_stat.times_used) as times_used, MAX(data_usage_stat.last_time_used) as last_time_used FROM data_usage_stat GROUP BY data_id) as data_usage_stat ON (data_usage_stat.data_id=data._id) WHERE (1 AND mimetype_id=1) AND ((indicate_phone_or_sim_contact > 0)) ORDER BY data1 LIMIT 16384
	at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtils.java)
	at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtils.java)
	at android.content.ContentProviderProxy.query(ContentProviderNative.java)
	at android.content.ContentResolver.query(ContentResolver.java)
	at android.content.ContentResolver.query(ContentResolver.java)
	at com.android.bluetooth.hfp.AtPhonebook.queryPhonebook(AtPhonebook.java:443)
	at com.android.bluetooth.hfp.AtPhonebook.getPhonebookResult(AtPhonebook.java:395)
	at com.android.bluetooth.hfp.AtPhonebook.handleCpbsCommand(AtPhonebook.java:260)
	at com.android.bluetooth.hfp.HeadsetStateMachine.processAtCpbs(HeadsetStateMachine.java:1927)
	at com.android.bluetooth.hfp.HeadsetStateMachine.processUnknownAt(HeadsetStateMachine.java:2033)
	at com.android.bluetooth.hfp.HeadsetStateMachine.access$6600(HeadsetStateMachine.java:79)
	at com.android.bluetooth.hfp.HeadsetStateMachine$Connected.processMessage(HeadsetStateMachine.java:896)
	at com.android.internal.util.StateMachine$SmHandler.processMsg(StateMachine.java:966)
	at com.android.internal.util.StateMachine$SmHandler.handleMessage(StateMachine.java:789)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java)
 #171401  od ingbrzy
 před 8 lety
Dakujem..

tento bug je uz nahlaseny Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

ktoru verziu MIUI mas..?
 #171410  od Pape
 před 8 lety
Teď poslední 5.7.31.
Zkoušel jsem kde kterou verzi, ale pořád stejné.
Jaká je šance, že to bude v krátké době opraveno?
Ještě mám dotaz k bluetoot (bude li fungovat) a dual sim Hongmi nebo novější Redmi.
Přes autoradio, když spustím volbu zavolat, tak to nic nevytočí. DOmnívám se, že je to díky tomu, že je to DUALSIM a bluetooth si asi nevybere kartu. I když mám nastavenou "vychozí SIM".

Díky za odpověd.
 #171412  od djalcapone
 před 8 lety
Mě to jde když mám výchozí neumí to jen když máš možnost výběru [WINKING FACE]po 6 vteřinách ti spadne [DISAPPOINTED FACE]nikde jsem nenašel kde nastavit odpočet při výběru sim [DISAPPOINTED FACE]

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat