[WCDMA=lcsh92_wet_jb9, TD-SCDMA=lcsh92_wet_tdd]
 #83331  od Sonic1SVK
 před 9 lety
To sa dozvieme az niekedy koncom roka zrejme
 #84286  od ondrik69
 před 9 lety
Ahoj prej už xiaomi hledá testery na note takže miui 6 bude na note s mediatek procesorem ale as nějak v lednu je to kuli mediateku spozdene ale na sto procent bude jediné co nevědí určité ze není potvrzené onepad xiaomi s tegrou k 1 ale na notě bude urcite musíme jsi ale ještě počkat :(
 #84745  od MichalCzEJ
 před 9 lety
Ahoj, tam se jen píše, kdy bude co testováno, že Redmi atd.. budou až koncem roka nic víc :D a to já už vím, ja chtěl jen vedět kde se přihlašovalo na to testování pro Note Pro :D
 #108822  od Clee-Shock
 před 9 lety
Neoficialni drby z gizchina forum rikaji, ze by miui v.6 meli dostat testeri na konci roku 2014 a vyjit by melo v prvnim kvartalu 2015. Pry se ceka na zdrojove kody od Mediateku.
 #112965  od MIKY666999
 před 9 lety
No nevím dnes jsem mel v ruce notě 4g s MIUI 6 systém pěkný telefon svizny ale ovládání? Je to jinak tlačítko pro nabídku vyvolá multitasking byl jsem z toho ovládání zmateny.
 #113049  od VMach3
 před 9 lety
Krátký stisk vyvolá multitasking, dlouhý nabídku. Tlačítko lze i přemapovat aby na krátký stisk byla nabídka.

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
Clee-Shock se to líbí
 #114100  od vrána
 před 9 lety
Tlačítka by se měla dát konfigurovat.

Odesláno z Xiaomi MI2S (32GB) v.5/JB via Tapatalk
 #116714  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
1) All Redmi phones will get MIUI 6 developer version and stable version; We will try our best to release some beta versions by the end of Dec. 2014
Dalsi z marketingovych kecov..
Radek75, Clee-Shock se to líbí

 #116867  od bobson007
 před 9 lety
Mám Note od srpna a docela mě mrzí, že jsem si nepočkal aspoň na 4G.. Ze začátku mi přišel celej ekosystém MIUI prima, ostatně sem ho i léta používal na starý xperii mini st15i, ale poslední dobou už mi začíná vadit, že updaty na note nejsou každej pátek, jako tomu bylo i pro port na st15i a hlavně že jsme furt zaseklý na zastaralým jelly beanu, na kterej jsem přešel z CM 11 4.4.4 kitkatu z xperie mini.. Doufám, že s tim něco udělaj ještě, aspoň ten kitkat by to chtělo
 #116875  od lostsoul81
 před 9 lety
Ja bych rekl, ze uz Note Pro davno zarizli. Je to skoda. Ovsem byl to dobre prodavany telefon a urcite se dockame i spousty custom ROMek...,

....via portable device
 #118261  od nicanikdo
 před 9 lety
tajas píše:Jaký je kurz pro sázky zda bude v6 na NOTE PRO do konce roku?
[SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES] kterého roku myslíš???
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat