[armani]
 #184169  od tomas67
 před 8 lety
ahoy ... pls mam problem a stale se motam dokola. cilem je CyanogenMod 12.1 R11. chci zacit instalaci CWM nebo TWRP ale vzdy to konci hlaskou verification failed
kongo root spusteny v pc se tvari ze dela co ma, zahlasi ze root probehl uspesne, ale rashr nasledne oznami not rooted ...
za pomoc diky
 #184175  od pherynk
 před 8 lety
pajinek píše:Ty nemáš povolení rootu v Optimalizace - Povolení - Správa root?
Já jsem měl podobný problém, vyřešil jsem jej vytrvalým spouštěním TWRP recovery z TWRP manageru, podařilo se mi za pomoci Pájínka instalaci dokončit a pak jsem si root v cyanogen modu povolil.
 #184188  od tomas67
 před 8 lety
historie je taková, že tuším 5.0.0 začala blbnout, nejvíc mě štvalo že přestaly chodit autorizační sms. chtěl jsem nahrát nějakou novou verzi, také odsud, ale stala se chybka, tlf scípnul a musel jsem přes MiFlash nahrát něco čínského.tzg ... a pak už jsem jen přehrával verze za starší a novější a zese zpátky ... root nic, update.zip verification failed .... začíná mi jít pěna z koutků
 #184192  od pajinek
 před 8 lety
Postup na flashnutí pomocí MiFlash je stále stejný, flashoval jsem takto asi 15 Redmi 1S a vždy správně. Takže to udělej podle návodu, který tu je. Bohužel teď nemám čas, jedině až večer.
 #184194  od tomas67
 před 8 lety
a to ještě po MiFlash začal normálně systém nabíhat, ukázala se tapeta ale při pokusu odemknout obrazovku vyběhla nějaká hláška o problemu a celé to zmrzlo. pomoslo až Mirecovery a wipe user data ... pak tlf asi funguje ale nic s ním neudělám - ani root, ani cwm..
 #184225  od pajinek
 před 8 lety
Fastboot package MIUI6:
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.nz/#!ckx0CDja!gMORTtJ31kpa7RM3Y-uOk72MJc5DNWvKJeRi50U3yLE
MiPhone obsahující MiFlash:
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.nz/#!khQCFbLA!NWfHew5ZaYDQgcqecmMaQvx4XrRmhMqHlvwcqSisNaI
Před flashnutím si zazálohuj vše potřebné z interního úložiště, vyndej microSD kartu, případně i SIM kartu a pak přes MiFlash flashni Fastboot package. Přitom zvol script "flash_all.bat".
 #184686  od tomas67
 před 8 lety
pajinek píše:No to musíš mít správné gapps.
... zkousel jsem to i s jinými gapps uvedenými u postupů přechodu na 12.1 na jinych serverech ale stale se stejnym vysledkem ... je to mozna hloupost, ale vsiml jsem si ze vlastne vsichni jako recovery uvadeji twrp a ja pouzivam cwm, ale to asi nema vliv? ... pripadne da se nejak prejit z cwm na twrp .... a mohu pozadat o odkaz na vyzkousene gapps?
diky
t

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat