[mocha]
 #162285  od Emsi
 před 9 lety
Zdravim vsechny,uz to sem musim napsat a doufam ze mi poradite
Jedna se o to ze muj Mipad mi prijde v neporadku asi...
Duvody:video 720p 1020p se v internim prehravaci skube(mirne skubnuti co 2-3 vteriny),stejne tak i ve VLC z toho duvodu se na filmy divat neda,bs player obcasne skubnuti
Ve hrach jako je gangstar vegas je to tak trhany ze sem odinstaloval (vyzkouseny vsechny graficke moznosti ve hre).Hra real racing3 vse origo stahnuto s Play,detaily jak starej vlacek!!!!Dead trigger2 obcasne mirnejsi zaseky,proste graficky na houby a to mam mit Top tridu (pisu to sem proto ze jsem skoukl tak stovku video hernich testu na youtube kde vse bezi perfekne,to byl hlavni duvod koupe--->vykon...a kde nic tu nic)
Caste nacitani launcheru,skoro zadny multitasking,sekani i v systemu
Restart,tovarni vyzkouseno bez rozdilu
Pravidelne aktualizuji,nyni nejnovejsi ->problemy stejne
 #162722  od KoumiCZ
 před 8 lety
Jak by napsal Jeníček, je to chyba uživatele. Takhle mi bylo na podobné otázky odpovězeno několikrát.
 #163092  od Emsi
 před 8 lety
Pro KoumiCz:
Nevim kam tim mirite ale pokud si koupim vyrobek ktery mi takto blbne uz od zakladu nemyslim si ze koncovy uzivatel na to ma az takovy vliv,abych si neco koupil a pak buhvi co udelal aby byl funkcni?nema snad byt takto funkcni uz po vybaleni?
Pro Prometheus:
Diky za radu je to asi posledni moznost zkusim v pristim tydnu,napisu pak stav
 #168382  od ONDRAAA
 před 8 lety
Spíš doporučuji CM11 naportovanou z NVIDIA SHIELD tabletu, jede mnohem lépe.

Odesláno z mého MI PAD pomocí Tapatalk
 #206383  od Emsi
 před 8 lety
sice uz je to moje stary vlakno se stiznosti ale dopadlo to na reklamaci a dali mi dobropis na vraceni castky "udajne" byl vadny graficky cip na zakladni desce....Takze zpetne se mrknete na chytroliny a jejich komentare typu "chyba uzivatele atd"... diky za rady s miui a xiaomi koncim......
 #206388  od jenicekk
 před 8 lety
Tak čau budeš nám všem chybět ale hlavně xiaomi :)

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat