[cancro]
 #114301  od nob
 před 9 lety
Tady je nějaké hands-on černé verze - jak jsem se bál, vypadá to, že se nám bude loupat. Moc nechápu, proč nenechali rámeček jak je. Pokud ho takto udělali, měli by si být na 120% jistí, že to bude ok ... Uvidíme, každopádně se do toho nepoženu a počkám na další zkušenosti. No, kdyžtak si ji oloupu pak celou, stejně jako kdysi Galaxy SII ;)

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #114306  od dkalina
 před 9 lety
Už jsem se toho loupání bál, když jsem o tom psal někdy v srpnu po představení Mi4.
Proto se těším na svoji special edition se stříbrným rámečkem ;)
lukbe se to líbí
 #114307  od nob
 před 9 lety
Tak oni třeba brzy takovou "speciální" edici udělají taky, až budou stížnosti ...
 #114309  od Honzys1983
 před 9 lety
Hmm.. Takze jim trvalo snad pul roku vyladit ramecek, ktery se odre skoro hned po vyndani z krabice :D Docela by me zajimal fototest vecer.. Ale toho nikde moc neni :(
 #114317  od Honzys1983
 před 9 lety
Taky to muzeme poslat do servisniho centra @dkalina ;) :D No a v nejhorsim snad @strom pomuze vyjednat reklamaci se svym novym kamaradem Yoyo :D
 #114581  od nob
 před 9 lety
No, chtěl, no.

U tel. za desítku bych fakt chtěl, aby se nezačal loupat ani při pádu... neříkám neodřel...
 #114608  od jenicekk
 před 9 lety
Stříbrný rámeček se dá sehnat jako nahradni dil, takze jestli se to bude loupat vymenim to za stříbrný rám a bude hotovo

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk 4
 #114613  od nob
 před 9 lety
Nevíš cca cenu rámečku, popř. jak složitá by byla výměna? Díky
 #114956  od pavuk
 před 9 lety
Chcel by som sa vás opýtať či je nejaká možnosť , požiadať IBUYGOU o vrátenie peňazí za predobjednávku na XIAOMI MI 4 ?
 #115145  od Honzys1983
 před 9 lety
Ted jsem si prochazel fotky z gizmochina a vsimnul jsem si, ze je zadni kryt leskly.. Nemel byt nahodou matny? Moc hezky to nevypada.. V ty nahradni kryty uz ani nedoufam.. A nalepky si na telefon davat nechci.. Preci jenom uz mam pubertu za sebou :D :D
 #115158  od dkalina
 před 9 lety
Pravda, cernej kryt vypada fakt divne, bilej to jisti. Vsak i na mi2s byl bilej kryt k cernymu predku nejlepsi ;). Za 15 dolaru original bude asi nejlepsi volba, ty neoriginal preci jen nesedi tak dobre. Mam 3 a kazdy je jako by ho vyrobili v jiny fabrice. Jeden nelicuje u fotaku, druhej ma pulmilimetrovy skviry nahore a dole, nejlepsi je kapitan amerika, ale taky uplne nedoleha, jako origos.

Mi4 MIUI v.6
 #115199  od jenicekk
 před 9 lety
Lesklý zadní kryt je příšerný, naštěstí je na aliexpresu k dostani černý matný snad za stovku.
 #115207  od rasasak
 před 9 lety
ten rkovovy ramecek je jen prelakovany ? o.O omg .. ja myslel ze kdyz jim to tak dlouho trva ze to proste bude tmavy kov ..... a ne jen pretrene lakem
nob se to líbí
 #115231  od dkalina
 před 9 lety
Tak cernej displej uz je v Praze ;)
Kdyz jsem zde cetl, ze uz se delaji fake mi4 s nizssim rozlisenim displeje, zacinam mit trochu obavu.
Da se zjistit, jestli ma displej udavane rozliseni? Existuji ruzne programy, ale myslim si, ze berou informace pouze z romky.

Mi4 MIUI v.6
 #115238  od nob
 před 9 lety
rasasak píše:ten rkovovy ramecek je jen prelakovany ? o.O omg .. ja myslel ze kdyz jim to tak dlouho trva ze to proste bude tmavy kov ..... a ne jen pretrene lakem
Tak, tak. Ale to je patrně daň za to, že Xiaomi chtělo být "výjimečné" za každou cenu a neudělali rámeček hliníkový, který se dá relativně snadno udělat v jiné než stříbrné barvě. Já osobně ovšem potom nechápu, proč ho nenechali stříbrný i u černé varianty. Ono ocel přebarvit už není asi sranda, což ale snad! museli vědět, ježkovy voči. Uvidíme, ale myslím, že riziko olupování je dost vysoké.

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #115239  od jenicekk
 před 9 lety
Relativně snadno se dá udělat hliník v jiné barvě? Na tom jsi byl kde, opět by se to barvilo tak jak to barví Apple, a proto už nedělají černý iphone ale pouze spacegray aby nebyly škrábance tak patrné. Všechno je to elox nebo podobné druhy povrchové úpravy. A vše se poskrabe pokud není al ve své přírodní stříbrné barvě.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #115240  od nob
 před 9 lety
Určitě se nechci přít, vím, že máš úplně jinou úroveň znalostí! Ale pořád se mi zdá, že elox hliníku je relativně! jednodušší než lakování oceli. Poškrábe se, jasně, ale neoloupe? Kdyžtak mě klidně oprav. Ale každopádně právě proto bych byl za ponechání přirozeně stříbrné ...

Jsem holt poznamenán oloupáním rámečku na mém Galaxy SII (vím, byl to plast), raději až je to škráblé, než aby se mi to oloupalo, no...
Naposledy upravil(a) nob dne 30 Lis 2014, 19:08, celkem upraveno 2 x.
 #115241  od strom
 před 9 lety
Já tedy vaší potřebu černé Mi4 se stříbrným rámečkem nesdílím :) Nevím, jestli si to dovedu dostatečně živě představit, ale mám dojem, že by ten rámeček příliš vynikal a v kombinaci s černou přední plochou by to vypadalo kýčovitě. Černá by se mi líbila v originálním provedení, v jakém zatím není k dostání :) Uvidím, jestli jí budu chtít vyzkoušet. Momentálně si zvykám na černou Mi3. Občas mám chuť se jí zbavit, ale zatím pokaždé jsem odolal. Černou Mi4 64 GB vyzkouším, až bude představena 5,5 " Mi5 s QHD displejem. Aspoň už bude dostupná za normální cenu.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat