[cancro]

Koupíte si nový Mi4?

Ano
211
58%
Ne
49
13%
Možná
103
28%
 #189778  od Missto3
 před 8 lety
Chcel by som sa opýtať či bude na mi4 DT2W čiže double tap to wake... niekde na internete som našiel že to nastavil v nastaveniach a išlo mu to len teraz neviem či cez appku alebo treba počkať a počíta sa vôbec s týmto updatom na mi4 ? :) ďakujem za odpovede
 #189779  od Missto3
 před 8 lety
Chcel by som sa opýtať či bude na mi4 DT2W čiže double tap to wake... niekde na internete som našiel že to nastavil v nastaveniach a išlo mu to len teraz neviem či cez appku alebo treba počkať a počíta sa vôbec s týmto updatom na mi4 ? :) ďakujem za odpovede
 #189780  od energy100
 před 8 lety
na miui official nikdy. Na custom rom je už dávno. Pozri XDA - kernel R3union. Myslím že sa dá dokonca vyskúšať flashnúť aj na Miui.
 #190768  od Vitezslav2
 před 8 lety
Chtěl bych poprosit majitele Mi4ek o informaci.Chtěl bych si tento telefon pořídit (byl jsem majitelem Mi3),ale běžně v prodeji a za lákavou cenu je jen verze 16GB.Je to dostatečná kapacita?Mám docela strach,abych měl dost volného místa.Rád fotím a rád si pouštím v telefonu nějaké to video.A když ještě telefon natáčí video 4K,to zabere taky dost úložiště.A kdo má dneska telefon jen na volání že.Díky za info.
 #190771  od Junker83
 před 8 lety
Je to málo, žalostně málo. Já mám 64GB a půlka je fuč. To tam nemám skoro vůbec nic, jen fotky a videa z foťáku + pár MP3.

Odesláno z mého MI 4W
 #190774  od stanley210
 před 8 lety
Já mám 16Gb,tak 200 mp3,300 fotek,nějaký to video (z fotoaparátu) a aplikace jen ty,které aktivně používám,ty co použiju jednou za měsíc a dýl ani v tel. nepotřebuju,pak mám zálohu v Titanium Backup a jednen (vždy ten poslední) stažený update a stále mám cca 5Gb volných.
Takže ono asi dost záleží,co kdo jak potřebuje.Ano,v mém případě se musím hlídat,nějaká ta hra, která má řádově přes Gb už by pro mne byla hraniční,ale hry už nějakou tu dobu nehraju (od toho mám pc),takže mě to celkem stačí.Je pravda,že to co si řeknou za 64Gb verzi oproti 16Gb je už podle mě zlodějina.

Mi4 W
 #190779  od Vitezslav2
 před 8 lety
S tou zodějinou máš pravdu a 16GB ted maji za hezkou cenu.Nevíš kolik zabírá systém při čisté instalaci?
 #190780  od stanley210
 před 8 lety
Z těch 16 zbývá cca 11 což je třeba oproti Lg G2 dobrý,tam mi u 16Gb varianty zbývalo snad jen okolo 7Gb.

Mi4 W
 #190837  od Samuellko
 před 8 lety
Ludiaa prečo mi nejde fastboot ? ked dam volume- a power button tak mi iba vyhodi ten obrazok a mobil sa vypne.... co stym ?
 #192470  od energy100
 před 8 lety
Xiaomi Mi4 údajne s Miui V7 bežiacej na Android 6.0 ;)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #192859  od energy100
 před 8 lety
Docela ma rozladilo že predvčerom mala byť vydaná Win10 pre MI4, ale samozrejme téma sa z en.miui.com už stratila, a nikde žiadne info ... je tam len jedna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
 #192971  od MarX
 před 8 lety
Moc som z toho čínskeho čaju nepochopil, je už W10M oficiálne na stiahnutie? :D
Inak screen MIUI 5.11.26 na Androide 6.0.
Snáď čoskoro vyjde. Chcel by som sa ešte opýtať či, bude potom nejaký problém s prekladom, alebo to pôjde tak rýchlo ako s Android KK, teda ak sa na to dá odpovedať. Ďakujem :)
Obrázek
 #192990  od peter1
 před 8 lety
Z toho čo som sa dočital vo win 10 su nejaké chyby a tak si ešte chviľu musime počkať na oficiale zverejnenie. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #193562  od llzn
 před 8 lety
Mám problém s Mi4 LTE koupený u xiaomeforsale.com. Využívám síť Vodafone ČR. Telefon pravidelně aktualizuji (Miui v7). Telefon mám od července 2015, a asi před 2 až 3 měsíci mně při volání neslyší 2. strana. Nejedná se o trvalý problém, ale poslední dobou je to čím dál tím častěji. Pomůže jen restart telefonu, ale jen dočasně. Druhá strana mně slyší trhaně, přerušovaně. Já druhou stranu slyším dobře. Nepomohlo nastavení na síť 2G, ani nastavení potlačení šumu na jeden mikrofon, nebo i odpojení se od MiCloudu. V poslední době nejde i otáčení obrazovky. Telefon musím taktéž restartovat, pak otáčení funguje.
Chtěl jsem se zeptat, zda výše uvedené problémy mám jen já, nebo se projevily i u dalších uživatelů. Popřípadě, zda se
jedná o SW nebo spíš o HW problém pro případnou reklamaci. Děkuji za odpovědi.
 #193596  od llzn
 před 8 lety
děkuji za odkaz na špatný zvuk, na fóru jsem se jen díval na diskuzi k Mi4 nebo na obecné diskuze
 #194467  od Mio
 před 8 lety
mozno off topic otazka, ale viete mi povedat ako sa mi zobrazia smiles v smskach? alebo ako sa mi zobrazi smile button na klavesnici kde si viem vybrat zo smajlikov ktorych chcem dat do sms? alebo to nepodporuje miui? dakujem za odpoved
 #194534  od MarX
 před 8 lety
CZ/SK Miui má Google klávesnicu, takže stačí keď podržíš prst na lupe ;)
Přílohy
Screenshot_2015-12-06-01-06-05_com.android.vending[1].png
Screenshot_2015-12-06-01-06-05_com.android.vending[1].png (577.51 KiB) Zobrazeno 1995 x
Mio, anqweker se to líbí
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat