[cancro]
 #225507  od Hipposs
 před 8 lety
Dobrý den,

rád bych se zeptal než bych udělal z telefonu Mi4 W přítelkyně těžítko, jak postupovat při přechodu ze stable verze V7.2.8.0.MXDCNDB v7-6.0 na verzi týdení MIUI7.3 6.4.21 OFFICIAL CZ SK. V minulích dnech jsem se odvážil s updatovat to na V7.2.8.0.MXDCNDB v7-6.0, což se povedlo a rád bych, aby byl telefon aktuální raději s týdení aktualizací.

Prosím o informaci, zda
a) je možné přejít jednoduchým způsobem a to přes aktualizace / vybrat soubor MIUI7.3 6.4.21 zip (přejmenovaný na update.zip)
b) nebo je nutné nahrání ROOTu - SuperSU 2.65 přes TWRP
následně v app aktualizaci zvolit menu / restart do Recovery a v TWRP - Instalovat soubor MIUI7.3 6.4.21 přejmenovaný na update.zip ze SuperSU a restart?
Nebo postupovat dále přes OTA?

Omlouvám se, pokud už se někde řešilo, ale nic jsem nenašel přímo s touto situací. Bohužel mi některé návody zde příjdou dvojsmyslné, tak poprosím, kdyby se někdo pokusil mi to osvětlit, jako lajkovi, mnohokrát děkuji.
 #225536  od mirotaso
 před 8 lety
je to tu vsade krizom krazom asi tak miliontrikrat... jak nenajdes navod na cancro tak si bud lenivy, nechapavy alebo nevidiaci.... v TWRP urob wipe dalvik a cache, zvol instal a vyhladaj aktualizaciu, kde ju maz ulozenu, swipe to install... spat do menu... wipe, swipe to factory reset... spat do menu a daj instlal este raz... potom teboot.... pri prechode zo stable na dev musis urobit factory reset, kedze specialita poslednych MM verzii je, ze ti pri ti pritom zmiznu aj sys apk, preto instal este raz.... odporucam nedavaj poslednu ale 6.3.17
Hipposs se to líbí
 #225565  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Na co mu radis ful wipe ked ide zo Stable -ktora je o par verzii pozadu na tyzdnovu full wipe alebo factory reset? Opacne by som to pochopil. Staci zmazat Cache a Dalvik
Hipposs se to líbí
 #225620  od VMach3
 před 8 lety
Je možné přejít jednoduše, tedy postupem a) a bez nutnosti přejmenovávat na update.zip
Hipposs se to líbí
 #225623  od Hipposs
 před 8 lety
Děkuji mnohokrát za radu a odpověď i na mou otázku. Tato varianta se mi po pravdě zamlouvá nejvíce, protože ještě nemám tolika zkušeností s těmito telefony a OS. Nerad bych přítelkyni telefon dostal do stavu nepoužitelného. Tento postup zvládne sama. Ještě jednou díky všem.
 #228574  od Hipposs
 před 8 lety
Zdravím,
bohužel jsme se k reinstalu dostali až nyní, omlouvám se tedy za pozdí info. Reinstal ze stable na týdení verzi proběhl bez problémů přes aktualizace. Děkuji za rady.
 #229375  od Duranji
 před 8 lety
Ahoj vsichni,prosim vas,mam stejnej problem,koupil jsem Mi4 W,se stable verzi a chtel bych take tydeni...tady na tydenich aktualizacich jsou Mi4,Mi4C a Mi4S...jakou mam stahnout,abych neudelal neco spatne? Predpokladam,ze Mi4 (cancro)?? A jestli ano,staci stahnout zip do telefonu,pak jit do aktualizaci a vybrat zip z uloziste? Dekuji za odpoved...
 #229382  od Hipposs
 před 8 lety
Ahoj,
v podstatě je to tak (cancro). Prosím nejdříve si zkontroluj jakou máš verzi v telefonu, jak píše mirotaso. Pokud máš starší verzi 4 - 5.1, bude potřeba nedříve upgrade dvakrát po sobe na verzi 5.12.17. Přes aktualizace / vybrat soubor. Poté můžeš nahrát jakoukoliv verzi 6. Já přítelkyni stáhl verzi 6.3.17 na doporučení. Zatím jsem nic neobjevil, co by ovlivnilo chod telefonu a ani nic neříkala, tak snad dobrý. Ale projdi si fórum a podívej se na reakce ostatních, jak jsou s kterou verzí spokojeni.
 #229390  od mirotaso
 před 8 lety
... takze najprv 2x 5.12.17, potom aktualnu /nie je zle po instakacii akt, urobit factory reset a potom flashnut este raz.../ ... ak mas ale beryko, tak potrebujes navod na vyhananie diabla :) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Hipposs se to líbí
 #229402  od Hipposs
 před 8 lety
Vždyť ti Mirotaso dal odkaz přímo na topic, kde je to popsané. Kdyby si to četl, věděl bys, že to je e-shop s telefony. Tím ti chtěl říci, pokud si koupil telefon od beryko, použiješ návod viz odkaz na topic od mirotasa. Popisuje to tam remaxik a je to v bodech 1 - 6 cca uprostřed na 2hé straně.
mirotaso se to líbí
 #229432  od VMach3
 před 8 lety
Jdi na aktuální verzi, v tabulce pro cancro je jak aktuální tak i 5.12.17
Hipposs se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat