#80663  od gatecomputers
 před 9 lety
Zdravím, jsem čerstvý majitel LG G2, hned jsem tam nahrál poslední MIUI v4.8.8 CZ pro LG G2. Mám takový problém ... nejdou spustit aplikace jako Meteor, Jízdní řády, Pubtran. Něco jakoby problikne při spuštění a vrátí se to znovu do ikon. Chci se zeptat majitelů LG G2, jak Vám tyto aplikace fungují v této verzi 4.7.25 na LG G2?

Jinak moc velký dík všem, co se podílejí na portu MIUI včetně češtiny na tento skvělý foun.

Pozn. Zjistil jsem, ze když zakazu pro vyse uvedene aplikace zjišťování polohy, tak se spusti a fungují kromě meteoru. Jsem z toho volalo zmeteny.
 #80830  od majkyke
 před 9 lety
Pouzival som asi mesiac MIUI na G2,ale kazdou aktualizaciou nieco prestalo fungovat,hlavne pri prechode na Android 4.4,takze som momentalne presiel na iny port kym sa tie chyby neodstrania.
 #80837  od gatecomputers
 před 9 lety
Evidentně ma tato romka na g2 problém s určováním polohy v některých app. To je asi jediná chyba zatim, na kterou jsem přišel. Služby google play mám aktuální, vše povoleno pro tyto app.
 #80982  od Exocutors
 před 9 lety
LG G2 app jede vsechno jen občas mi přijde že GPS dlouho čeká na polohu na stock rom to bylo okamžitě... ^-^ ^-^
 #86523  od zahy
 před 9 lety
Ahojte, uz nejakou dobu mi nejde stahnout ROM pro HUAWEI Honor 2. Zkousel jsem prohledavat kde co.... Byl by nejaky tip? Diiiky
 #88871  od ingbrzy
 před 9 lety
nie..
 #89947  od D@nny2
 před 9 lety
Zdravím, poradí mi někdo kde sehnat ROM pro Xperii z2? Na home stránkách je sice ke stažení ale bez návodu a hlavně nevím zda obsahuje češtinu najde se tu někdo kdo má taky Z2 a poradí?
 #90635  od Sixo
 před 9 lety
Dobrý deň, mám problém s mojou LG G2. Pokiaľ do nej nahrám oficiálnu MIUI rom (prejdem inštalátor) všetko ide jak má. Ale jak mile tam nahodím akoukoľvek verziu z miuios.cz telefón sa mi neustále reštartuje cca každých 15 sekúnd. Prvýkrát ešte pri bootovaný potom stihnem nadstaviť jazyk a skončí to pri načitavaní sim karty kde sa to reštartuje dokola .
Samozrejme inštalujem všetko podla návodu. Ďakujem za nápady.
 #91795  od MUF
 před 9 lety
To už žádné aktulizace nad 4.7.25 nebudou?? (ZTE 967 S) 8)

AHA... TADY TO JE..
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

...funguje,,,akorát číňani,,,v tomto telefonu zrušili aktualizci přes menu telefonu,,,musí se přes vypnutý tlf... TAKŽE ASI MĚ NAŠTVALI !!!!
 #94459  od spravcanetu
 před 9 lety
ingbrzy: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť tu pisu ze verzia miui na Jiayu G4S je a ze vraj funguje, no neda sa stiahnut odtialto ale z Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak ako teda? Planujem ho nahodit na frajerkin mobil. JA mam vo svojom Xiaomi mi3 vasu miui v6
 #95876  od gasaxx
 před 9 lety
Zdravím, používal jsem MIUI od Vás na Nexusu 5 a byl jsem spokojený. Nyní mám Xperii Z1 a Miui mi opravdu chybí... Plánujete zařadit mezi podporovaná zařízení i Z1? Díky.
 #98868  od luryda
 před 9 lety
Mám dotaz, koupil jsem Elephone P10C s MIUI Rom, byla tam verze 4.3.14 Multilang. Je možnost stáhnout někde tady aktualizaci? U nich nejsou. Dík za odpověď.
 #98887  od ingbrzy
 před 9 lety
zial elephone nie je medzi nami podporovanymi zariadeniami....
 #99255  od Petr76
 před 9 lety
Zdravím všechny. Mohl by někdo poskytnout odkaz na poslední rom pro Lg optimus p760. Dík.
 #101178  od dejdis
 před 9 lety
Prosím o nějaké postřehy po update Samsung Galaxy Note II na build 4.9.26 s KitKat 4.4.4.
 #101198  od Tiger
 před 9 lety
Mám ho nainštalovaný od včera a za mňa spokojnosť. Používam i Sony SW2 a nakoniec som i to rozchodil, písal som o tom v Note II vlákne. Raz sa mi telefón reštartoval, keď som nainštaloval betu Here maps a zmenil som úložište na SD kartu. Nechal som to na internú pamäť a no problem.
Raz sa mi zasekol fotoaparát, keď som zmenil ukladanie súborov z SD karty na internú pamäť. (kvôli galérií)
MIUI sa my vždy páčilo (používal som i na Nexus4), na Note II to švihá parádne.
dejdis se to líbí
 #101206  od dejdis
 před 9 lety
Díky. Předpokládám, že budu muset udělat full wipe, když přecházím z poslední ofiko Miui s JB 4.1.1 ?
 #101221  od Tiger
 před 9 lety
Určite áno. 4.1.1 je postavená na starej Samsung rom, nová je postavená na CM11. A ono prechod medzi troma verziami full wipe chce na každom telefóne.
dejdis se to líbí
 #102481  od warrick
 před 9 lety
Neviem ci to len ja nemozem najst, ale nikde nevidim kde by som si stiahol ROM na Nexus 4. Odkazy na stiahnutie boli len pri oficialnych zariadeniach. Mozete ma niekto navigovat alebo hodit rovno link ? Vdaka
Naposledy upravil(a) warrick dne 12 Říj 2014, 09:47, celkem upraveno 1 x.
 #102487  od warrick
 před 9 lety
Ale stranku co si mi hodil to bude v anglictine nie ? Ja som myslel miui z tohto fora. Ci pre nexus 4 tu nie je ?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat