[Dior, gucci]
 #100137  od danklapy
 před 9 lety
Zdravím, rozmýšlím se mezi HM Note Pro a HM Note LTE. Jde mi o to, jak na tom je verze se Snapdragonem...půjde na tom rozjet asi dost, když na svém telefonu s MT6589 a 1G ram jsem nenašel aplikaci kterou by to nezvládlo. Chtěl bych slyšet názor lidí kteří telefon mají např na GPS, protože na Mediatek telefonu je to běs a hrůza. Potom jak je na tom výdrž a celková prozatimní odladěnost systému... Díky :)
 #100162  od peknyden
 před 9 lety
Spis rekni, proc premyslis o verzi LTE... Neni dual sim, LTE v CR to strejne neumia je drazsi. Takze v cem vidis pozitivum, procesor?
 #100172  od danklapy
 před 9 lety
Důvod je, že nemám dobrou zkušenost s GPS na Meditek telefonech. Je ale možné, že tento procesor je na tom lépe než jeho předchůdci. Co jsem se doslechl tak 4G verze podporuje i glonass. Pak také KitKat MIUI, bude vůbec pro Note Pro?
 #100207  od oswaldik
 před 9 lety
O gps sa neboj. Mal som red rice tam bol z gps stále problém. Teraz mám note pro z mediatekom a gps funguje super,jazdim po celej europe. Fix 10s az 1 min. A ohladom kitkat tak pevne verime ze bude...:-)
 #101476  od elbarto_elbarto
 před 9 lety
Muj prvni testovaci RedRice 1s predcil ocekavani. Chtel bych objednat do firmy dalsi a stale vaham zda opet pekne fungujici 1ska nebo novejsi s LTE a vetsi pameti i baterkou:
Original Xiaomi Red Rice Note Snapdragon 400 Quad Core 1.6GHz Xiaomi Hongmi Note 4G FDD LTE Phone 5.5" 1280x720 2GB RAM 13MP
Novejsi model nema treba koukam cestinu. Tady se pise, ze ji lze stahnout, respektive se mluvi o slovenstine. Nejsem zady telefonni tuner, potrebuji telefony vybalit, nakrmit kartama a pouzivat.

1 je spotreba s LTE opravdu o 30 procent vice ?
2 muzu LTE jednoduse vypnout, pochopitelne, aby 3G dal fungovala ?
3 je zmena update na CZ bez problemu ?
 #101491  od ingbrzy
 před 9 lety
Instalacia CZ SK Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #101498  od Homipc
 před 9 lety
Nemáš přehled, jestli všechny LTE maji updater, případně z ibuy?

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk 2
 #101508  od ingbrzy
 před 9 lety
vsetky s ORIGINAL alebo nasou multijazykovou verziou maju Updater aplikaciu...
 #102020  od Johny115
 před 9 lety
zdravim chcem sa spytat jake note 4G/LTE je pre sk a ci je lepsi snapdragon alebo mediatek na hry,filmy atd. ?
 #104518  od Nostradamus
 před 9 lety
Ahoj,
Mám tento model Note 4G/LTE.
Narazil jsem na problém s nedostatkem místa pro aplikace. Jak přesunu aplikace a hry na SD kartu? Tento phone mám teprve 3dny, tak se sním seznamuji. Ostatní problémy zatím nemám.
Předem děkuji za odpověď.
 #105380  od Pepe II
 před 9 lety
sohun píše:takze na tomhle redmi note 4g nefunguje lte v CR ? chapu to dobre? :D
Zalezi jaky si koupil typ Note 4G/LTE, jestli China Mobile nebo China Unicom. Pokud China Unicom, tak ti LTE pojede. Tedy aspon u O2.
 #105812  od Waj
 před 9 lety
Mám Red mi note LTE, jedná se o verzi TDD-LTE (China mobile, označení modelu HM NOTE 1LTETD).
Jede mi pouze GPRS/Edge, 3G sítě neumí, pro O2, TM i Vodafone nalezne pouze 2G.
LTE tedy u nás (stejně jako 3G nejede).

podle specifikace
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
používá TDD verze jiné frekvence než u nás, takže pozor na verzi.
Verze FDD LTE má více frekvencí a podle všeho u nás pojede 3G i LTE.

Jinak telefon jede bez problémů, root funguje dle návodu na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť i pro verzi MIUI 15.0.0
 #105860  od ingbrzy
 před 9 lety
Redmi Note 4G je len jedna verzia ktora je dualband.. teda FDD LTE aj TDD LTE....
 #105862  od Pepe II
 před 9 lety
Prdlajz, pokud kupujes primo u XIAOMI mas na vyber China Mobile (TD LTE) nebo China Unicom (TD LTE+ FDD LTE) verzi. Firmwarove je to stejny ale hardwarove ne. Stejne jako Nexus 5, je americka a evropska verze. Lisi se pouze frekevencne u LTE ale jedna se o dva modely.
 #105866  od ingbrzy
 před 9 lety
tak sorry.. :) hlavne, ze ROM je rovnaka.. tak si teda davajte pozor pri kupe... :)
 #105869  od Pepe II
 před 9 lety
:-) Bohuzel, to vim az moc dobre. Diky spatnymu prekladu od cinskeho kolegy jsem objednal spatnej model. Ten jsem musel vratit a koupit druhej.
 #106082  od jjirka
 před 9 lety
Waj psal, ze ma TDD verzi a oznaceni modelu ma HM NOTE 1LTETD. Moje FDD verze ma oznaceni modelu HM NOTE 1LTEW.

Note 4G & Tapatalk.
pepanzezahoran se to líbí
 #106331  od Harg
 před 9 lety
tak... drzim v ruce note 4G(nema diakritiku, sorry:D), je to verze, co podle krabky sezere i fdd-lte, i td-lte... Nicmene po hrubem odzkouseni mi proste lte v Praglu nefacha... Frekvence na lte to ma tusim 1800/2100, simku mam mobil-cz(t-mobile) u ktere mi urcite lte na jinym founu jelo... Tedy ptam se nekoho kdo by ted mohl vedet vic nez ja... Co je spatne
?:D Podle vseho fdd-lte v cechach maka jen na frekvencich 800 a 2600 mhz... Ale potreboval bych to slyset od nekoho komu se to neplete tolik jako mne:D Mam v tech frekvencich hroznej gulas...

Edit: Ujasnil jsem si pojmy a dojmy a t-mobile má podle všeho v Praze slabší pokrytí fdd-lte 1800mhz... Takže tipuju že jsem jen málo zkoušel(ikdyž na hlaváku bych to skoro očekával)...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat