[Dior, gucci]
 #142001  od rdckONE
 před 9 lety
Zdravím jsem vlastníkem Redmi Note Pro 4G, od listopadu minulého roku. Je pravdou že mi telefon několikrát spadl na zem podotýkám s velice malé výšky rovná se od kolen dolů při výšce 185CM.

Problém se vyskytuje při přehrávání videi, neboli cokoliv kde je čisté černý podklad např: plocha, již zmíněné video. Jsou to barevné tečky od modré po světlé zelenou. Zkoušel jsem všechnomožné od obnovení systému po nahrátí MIUI V6, problém se stále objevuje, jak dny plynou tak se tečky začínají více rozšiřovat. Ptám se tedy jestli je to důvod na reklamaci nebo se někdo s něčím podobným u tohohle modelu setkal. Dále mám takovou "stupidnější otázku". Nahratí MIUI V6 by neměl být problém při reklamaci? Jelikož telefon jsem dostal s MIUI v5. Ještě jednu nemá někdo zkušenost opět s reklamací tohohle model u alfa.cz?.


Děkuji vám za váš čas při čtení a následné odpovědi :). Hezký zbytek dne/večera/noci :)
 #142006  od rdckONE
 před 9 lety
Ojéjej, na něco podobného jsem myslel. Tak dík za rychlou reakci. Nené to neřeknu, nejsem moc nadšený předchozí telefon teda vydržel více..
 #142044  od HellAngel
 před 9 lety
Ak je telefon vizualne poskriabany alebo poskpdeny, reklamaciu ti mozu vratit, s tvrdenim ze k poskodeniu displeja doslo mechanickym poskodenim. Mne sa to uz raz tak stalo
 #142054  od rdckONE
 před 9 lety
Displej není poškrábány, jenom na zadním krytu je malá oděrka, ale to mohu konstatovat, že jsem telefon dal do kapsy mezi klíče, zapalovač :D
 #142358  od Edie
 před 9 lety
Ahoj.objevují se mi taky tyto tečky.a to mi telefon nikdy nespadl.mám ho taky od listopadu a projevy mrtvých pixelu pozoruji asi 2 měsíce.původně jsem myslel ze je to opotrebenou folii, ale ted když jsem ji měnil tak bohužel display.
 #153455  od bazy
 před 9 lety
Taky je tam mam. Reklamovali jste to nekdo a jak jste dopadli? Ja tel kupoval na ibuygou

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat