[Dior, gucci]
 #166474  od zuzanka.k
 před 8 lety
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. koupila jsem včera Xiaomi Redmi Note LTE a mám to všechno v češtině -koupila jsem z české distribuce. Jenže když dám nastavit vyzvánění nebo tón zprávy, vyskočí tam na mě jen ty jejich čínské klikiháky... To je jako normální? Je to i u tapet a témat a schémat - i když tam to snad nevadí - ale proč bych tam vůbec měla mít něco takového... Jak to odstranit - dát do češtiny? Nebo to tak máte všichni?

mám model HM NOTE 1LTEW
android 4.4.2
MIUI-15.0.0
 #166502  od zuzanka.k
 před 8 lety
A kde to, prosím, přesně najdu? Hledám a nic takového nemůžu aplikacích najít...
dneska ráno jsem dokonce měla v upozorněních nějaké čínské znaky s ikonkou videa - předpokládám něco nového u videa nebo tak něco... takže to nemám jen u vyzvánění, ale snad u všeho.... a to je jako normální u telefonů z české distribuce?
 #166503  od Posix
 před 8 lety
To stím videem je známá věc to je normální prostě aplikací videa zákaz notifikace. Data aplikace vymazes v nastavení - aplikace - daná aplikace.
Mas vůbec v mobilu počeštěnou verzi?

Odesláno z mobilu
 #166510  od zuzanka.k
 před 8 lety
V mobilu mám všechno ostatní česky - nevím jak poznám, že to tam opravdu je... proto jsem si ale kupovala telefon z české distribuce,abych to všechno měla česky a neměla problém :-(
tak jsem zkoušela vymazat to video, dala mazání dat a restartovala telefon a stejně tam pak jsou zase ty čínské :-(

mám nový telefon a ono už je i něco novějšího? to je pěkné... klidně přejdu na něco lepšího, ale to by bylo určitě tak složité, že bych to asi nezvládla...
 #166652  od Posix
 před 8 lety
Tak znovu a pěkně pomalu..

Zksu tedy jak někdo radil vymazat data aplikace témata ( nastavení - aplikace - najit aplikaci témata - vymazat data )

Upozornění z aplikace video se zbaviš tím že mu zakazes dělat notifikace ( nastavení - aplikace - najít aplikaci video - zobrazit upozornění - povolit upozornění [ vypnout ] )

Ano, každý týden ve čtvrtek vychází novy update malých změn, bug fixu, atd. ( V pátek jsou zde na fóru ke stažení počeštěné verze a v sobotu/neděli jsou k dispozici OTA - aktualizace přímo v telefonu ), takže aktualizovat můžeš přes aplikaci Aktualizace

To že jsi kupovala přímo v Česku jsi udělala naprosto zbytečně, protože ani oni nemusí mít ROM která je počeštěná zde z fóra. Navíc je zde na fóru přehledný obrázkový návod, který zvládne každý gramotny člověk

Odesláno z mobilu
 #166787  od ingbrzy
 před 8 lety
miuios.cz/rom

~Tapatalk~
 #167568  od zuzanka.k
 před 8 lety
Posix píše:Tak znovu a pěkně pomalu..

Zksu tedy jak někdo radil vymazat data aplikace témata ( nastavení - aplikace - najit aplikaci témata - vymazat data )

Upozornění z aplikace video se zbaviš tím že mu zakazes dělat notifikace ( nastavení - aplikace - najít aplikaci video - zobrazit upozornění - povolit upozornění [ vypnout ] )

Ano, každý týden ve čtvrtek vychází novy update malých změn, bug fixu, atd. ( V pátek jsou zde na fóru ke stažení počeštěné verze a v sobotu/neděli jsou k dispozici OTA - aktualizace přímo v telefonu ), takže aktualizovat můžeš přes aplikaci Aktualizace

To že jsi kupovala přímo v Česku jsi udělala naprosto zbytečně, protože ani oni nemusí mít ROM která je počeštěná zde z fóra. Navíc je zde na fóru přehledný obrázkový návod, který zvládne každý gramotny člověk

Odesláno z mobilu
děkuji, zrušit se mi to snad podařilo... co se týče té aktualizace - musím první tady něco stáhnout a pak to až v telefonu aktualizovat, že? protože když dám aktualizaci v telefonu, tak mi to říká, že mám nejnovější... nebo to funguje jen s tu sobotu/neděli?
 #167571  od Posix
 před 8 lety
Ne to funguje vždy, ale nové aktualizace jsou nahrávány v sobotu/neděli
Jak na ruční aktualizaci je moc pěkně napsané zde : Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mobilu
zuzanka.k se to líbí
 #274535  od ZuzMac
 před 7 lety
Dobry den, mozem sa opytat. Aj napriek tomu, ze vymazem data v casti aplikacie pre temy, prvykrat sa mi zobrazi ponuka po kliknuti na temy v lokalnom jazyku ale v sekunde je to refreshnute a vsetko je opat v cinstine. Co je mozne s tym robit?
Vdaka.
 #274562  od ingbrzy
 před 7 lety
Nainstaluj nasu ROM

~Tapatalk Mi5~

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat