Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
71
89%
NIE
9
11%
 #105159  od ingbrzy
 před 9 lety
Optimalizacia - AntiSpam - koliesko vpravo hore
 #105168  od VMach3
 před 9 lety
Odpověď zde
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
 #105169  od muser61
 před 9 lety
Alebo aj tu: ano mne ide :D
 #105179  od SteveCZ
 před 9 lety
Zdravím, dneska jsem akorát nainstaloval v6se na mi2s a zatím bez problémů. Pouze mi vadí prohození tlačítek pro otevírání multitaskingu nevíte kde to jde přenastavit? Já to ne nenašel.
 #105180  od Satrej
 před 9 lety
gonzo píše:Klávesnice mě naštěstí netrápí protože SwiftKey je top a zdarma. Na tři ... v notifikaci jsem si už zvykl a nevadí mě. Dostačující je, že funguje ikonka GPS. Takže po opravě pro mě 100%.

Mi2s V6
Swiftkey je super, ale prý krade hesla, nevím co je na tom pravdy. Ta nová klávesnice už se skoro vyrovnala. Uvažuju že Swiftkey odinstaluju.
 #105183  od conflikt
 před 9 lety
Ahoj , mám menší problem, existuje nejaka machrovinka jak si třeba uzamknout pod heslo složku fotek v galerii?? Mam tam složku kerou nechci aby vetsina lidi videla kdyz jim např pujcím tel. Dal jsem složku skrít ale uz mi to nejde vraťit zpět nebo nevím jak !! Myslím že by to byla celkem dobrá věc aby si uživatel mohl nejaké složky zvlašť uzamknout např pod heslo... pokud to jde tak se omlouvam Diky
 #105184  od VMach3
 před 9 lety
SteveCZ píše:Zdravím, dneska jsem akorát nainstaloval v6se na mi2s a zatím bez problémů. Pouze mi vadí prohození tlačítek pro otevírání multitaskingu nevíte kde to jde přenastavit? Já to ne nenašel.
Nastavení - Tlačítka a hned první volba Levé tlačítko

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
 #105185  od Slacek
 před 9 lety
Jenom otázka, MiKey na special edition Mi2A nefunguje?

Odesláno z mého MI 2A
 #105188  od Pluto
 před 9 lety
Zaznamenal jsem drobný problém s přiřazováním čísel ke kontaktům, resp. i v uloženém formátu +420 mi ho nepřiřadí k uloženému jménu. V call logu jen číslo. Po zpětném volání se problem spraví... Je tu i někdo s podobnou zkušeností?
 #105199  od b16071
 před 9 lety
Po dirtiflashi v6 na Mi4 mi spatne funguji notifikace, nastaveno mam spravne, napriklad pri prijet gmailu telefon nic neudela, obcas nefunguji pri volani vibrace( zvoneni nepouzivam).. :(/
 #105209  od Pluto
 před 9 lety
b16071 píše:Po dirtiflashi v6 na Mi4 mi spatne funguji notifikace, nastaveno mam spravne, napriklad pri prijet gmailu telefon nic neudela, obcas nefunguji pri volani vibrace( zvoneni nepouzivam).. :(/
U gmailu (+ namátkou livescore) potvrzují občas stejný problém.Mám pocit, že se tak děje při přechodu přes jinou BTS nebo výpadek int. připojení...
 #105213  od dkalina
 před 9 lety
conflikt píše:Ahoj , mám menší problem, existuje nejaka machrovinka jak si třeba uzamknout pod heslo složku fotek v galerii?? Mam tam složku kerou nechci aby vetsina lidi videla kdyz jim např pujcím tel. Dal jsem složku skrít ale uz mi to nejde vraťit zpět nebo nevím jak !! Myslím že by to byla celkem dobrá věc aby si uživatel mohl nejaké složky zvlašť uzamknout např pod heslo... pokud to jde tak se omlouvam Diky
Existují na to aplikace na Google obchode.
conflikt se to líbí
 #105218  od Pepe II
 před 9 lety
Pro MiPad je tato aktualizace uspesna. Odstranen vseobecny bug se zaseknutim pri zapnuti tabletu (po zapnuti zustal zaseknut s plnym jasem). Z hlediska prekladatelu bych chtel podekovat za opravy v Mi Gadgets. Az na jeden funguji jak maji. Pouze gadget Search je stale zdeformovany a v CZ prekladu je v jeho nazvu "Vyhladať"
 #105306  od spambox82
 před 9 lety
Cez noc mi telefon z podivných pricin vybil 50% baterky (mam 3100 baterku) a vybil sa totalne. Rano som staval pozde lebo budik nezvonil..
thanks Xiaomi
 #105308  od Dirck
 před 9 lety
Tak nechlastej, protoze budík zvoní, i když je tlf vyzdimany.. Může za to opice, věř mi, znám to.. ;-)
 #105312  od dkalina
 před 9 lety
Jenom pro jistotu se zeptám. Nevím s čím mi Mi4 přijde, ale stačí přes MiRecovery nahrát českou ROM v.6 ? Žádnej MiFlash?
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Prechod z MIUIv5 na MIUIv6:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúča sa ho urobiť) no je nutné znovu aplikovať Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použiť)
- OTA z MIUIv5 (4.8.22) na MIUIv6 zatiaľ NEBUDE, inštalácia len manuálne cez aplikáciu Aktualizácia pre užívateľov ktorí si chcú MIUIv6 skúsiť už teraz..
- Ak sa chcete vrátiť späť z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET!
 #105322  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
dkalina píše:
conflikt píše:Ahoj , mám menší problem, existuje nejaka machrovinka jak si třeba uzamknout pod heslo složku fotek v galerii?? Mam tam složku kerou nechci aby vetsina lidi videla kdyz jim např pujcím tel. Dal jsem složku skrít ale uz mi to nejde vraťit zpět nebo nevím jak !! Myslím že by to byla celkem dobrá věc aby si uživatel mohl nejaké složky zvlašť uzamknout např pod heslo... pokud to jde tak se omlouvam Diky
Existují na to aplikace na Google obchode.
Vždyť to lze nastavit přímo v Miui: nastavení - zabezpečení soukromí - ochrana soukromí a tam si zapni kontrolu soukromí. Vyber si, které aplikace (třeba tu galerii) mají vyžadovat heslo a je to.
 #105323  od magero
 před 9 lety
Zdravim vas, som novy na platfome MIUIv6, ako si nastavim tu novu klavesnicu Lolipop? Dik moc.
 #105326  od VMach3
 před 9 lety
dkalina píše:Jenom pro jistotu se zeptám. Nevím s čím mi Mi4 přijde, ale stačí přes MiRecovery nahrát českou ROM v.6 ? Žádnej MiFlash?
Předpokládám že v telefonu bude poslední stable V5, v tom případě stačí nahrát V6 přes Updater.



Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
dkalina se to líbí
 #105329  od jirivob
 před 9 lety
spambox82 píše:Cez noc mi telefon z podivných pricin vybil 50% baterky (mam 3100 baterku) a vybil sa totalne. Rano som staval pozde lebo budik nezvonil..
thanks Xiaomi
A mel jsi zapla data? Telefon se totiz opakovane pokousi stahnout nejaky soubor a tim se slusne vyzdime. Dojde i k jeho zahrati, jak furt sosa z baterky… Nechapu, proc s timhle nekdo neco neudela, vnimam to jako zasadni chybu. Jasne, stahovani jde zastavit, ale soubor mam neustale v notifikacni liste… jiz jednou jsem tento problem psal a nebyl jsem sam. Da se to nejak osetrit Ingbrzy?
 #105336  od VMach3
 před 9 lety
V nastavení Klávesnice Google si nastav barevné schéma Material
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat