Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
71
89%
NIE
9
11%
 #105826  od o.n.y.x.
 před 9 lety
sohun píše:
ingbrzy píše:Aha čo nám vrátili tento týždeň... :-)

Obrázek

~Tapatalk~
hoja, co to mas za apku na to pocasi a na ty upominky? :) diky
Super trma, ale jak si nastavim svetlejsi pozadi v nastavenkch a tak. Vse mam sedy a nic tam neni videt.


Tapatalk Mi3W
 #105830  od magero
 před 9 lety
Cafte ja mam taku otazocku ohladom rSAP, mam MI4 a neda sa mi pripojit k autu, uz som aj nieco cital na rsap-android.com fore, ze nieco zmenili v basebande. Otazka znie ci admini vedia zasiahnut aj do basebandu a pripadne to fixnut alebo ako by sa to dalo riesit, ci niekdo ma tiez tento problem. dik
 #105838  od Shatter
 před 9 lety
Palike píše:iba ja mam problem so synchronizaciou kalendára?.. a este problem s nastavenim predvoleneho launcheru?... vdaka za odpovede
Konkrétnejšie?

Nastavenia - Aplikácie - Predvolená aplikácia - Launcher
Palike se to líbí
 #105841  od Pepe II
 před 9 lety
ingbrzy píše:ktori jedinci..? ani jeden sa tu zatial neozval.. :) ale pozriem sa na to...
řeší se to na en.miui.com (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť). Nevím jestli to byla konkrétně vaše ROM, nicméně SuperSU ve vaší ROM pro MiPad vyžaduje selfupdate. Volbu CWM/TWRP zkoušet pochopitelně nebudu.
Naposledy upravil(a) Pepe II dne 23 Říj 2014, 09:31, celkem upraveno 1 x.
 #105843  od ingbrzy
 před 9 lety
o.n.y.x. píše: Super trma, ale jak si nastavim svetlejsi pozadi v nastavenkch a tak. Vse mam sedy a nic tam neni videt.


Tapatalk Mi3W
nastav si default (pôvodnú) temu.. ta je svetla...
 #105845  od ingbrzy
 před 9 lety
Pepe II píše:
ingbrzy píše:ktori jedinci..? ani jeden sa tu zatial neozval.. :) ale pozriem sa na to...
řeší se to na en.miui.com. Nevím jestli to byla konkrétně vaše ROM, nicméně SuperSU ve vaší ROM pro MiPad vyžaduje selfupdate. Volbu CWM/TWRP zkušet pochopitelně nebudu.
supersu v mipad bude aktualizovany na 2.14 zajtra...
Pepe II se to líbí
 #105852  od Picusak
 před 9 lety
Neměl nikdo rpoblém s přihlášením se do Xiaomi účtu? Nebo jak přistupujete do nákupu témat? Nemohu se přihlásit, témata žádná nevidím, jen prázdné šablony.. už jsem z toho nešťastný. Internet mi v pořádku jede, jsem připojen k WiFi i k mobilním datům, ale při přihlašování mi to píše chyba sítě, a témata se ani nezobrazí, pouze prázdné šablony.. Neměl někdo podobný problém? Začalo mi to dělat při přechodu na MIUI 6 po celkovém obnovení továrního nastavení.
 #105853  od o.n.y.x.
 před 9 lety
ingbrzy píše:
o.n.y.x. píše: Super trma, ale jak si nastavim svetlejsi pozadi v nastavenkch a tak. Vse mam sedy a nic tam neni videt.


Tapatalk Mi3W
nastav si default (pôvodnú) temu.. ta je svetla...
To jo. Ale nebudu tam mit zase to pekny pocasi.

Tapatalk Mi3W
 #105854  od Picusak
 před 9 lety
Picusak píše:Neměl nikdo rpoblém s přihlášením se do Xiaomi účtu? Nebo jak přistupujete do nákupu témat? Nemohu se přihlásit, témata žádná nevidím, jen prázdné šablony.. už jsem z toho nešťastný. Internet mi v pořádku jede, jsem připojen k WiFi i k mobilním datům, ale při přihlašování mi to píše chyba sítě, a témata se ani nezobrazí, pouze prázdné šablony.. Neměl někdo podobný problém? Začalo mi to dělat při přechodu na MIUI 6 po celkovém obnovení továrního nastavení.
EDIT:
Tak už je to vyřešené, včera a dneska ráno jim to rpostě nefungovalo a měli nějaký problém, teď už mě to přihlásilo..
 #105859  od ingbrzy
 před 9 lety
o.n.y.x. píše:
ingbrzy píše:
o.n.y.x. píše: Super trma, ale jak si nastavim svetlejsi pozadi v nastavenkch a tak. Vse mam sedy a nic tam neni videt.


Tapatalk Mi3W
nastav si default (pôvodnú) temu.. ta je svetla...
To jo. Ale nebudu tam mit zase to pekny pocasi.

Tapatalk Mi3W
zamykaciu obrazovku si vyber z coho chces... Temata - kategorie - Mix...
 #105899  od Dirck
 před 9 lety
Já nemůžu přijít na to, kde změním barvu pozadí v menu.. Třeba v nastavení, je to šedé a vážně téměř nečitelné.. Omlouvám se za OT..
 #105901  od ingbrzy
 před 9 lety
Daj screenshot.. V default (povodnej) teme je pozadie biele..

Obrázek

~Tapatalk~
 #105905  od Dirck
 před 9 lety
Takto to vypadá.. Když dám zpět defaultni, naskočí všude staré téma..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #105910  od jirivob
 před 9 lety
Mohl by se prosim uz nekdo vyjadrit k tomuto? Z meho pohlednu je to problem dost velky.. Jedna se o permanentni stahovani tohoto souboru, dokud to nezastavite. Ale i tak to stale otravuje v notifikacbi liste, ze ceka na stazeni… nejake opatreni?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #105912  od lukbe
 před 9 lety
Způsobuje to Gmail, píšu o tom zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
jirivob se to líbí
 #105914  od jirivob
 před 9 lety
lukbe píše:Způsobuje to Gmail, píšu o tom zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Super. Uz jsem to uvadel nekolikrat, ale jeste zadna reakce nebyla. Tak ti dekuji za tu tvoji. Jsem rad, ze vim, ze se o tom vi ;-)
 #105915  od lukbe
 před 9 lety
Jako nejvíc mě to štve. Jelikož email který je v miui mi nevyhovuje a u toho Gmail je tento problém. No jsem zvedavej na inbox Google, zažádal jsem o pozvání tak čekám.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #105917  od stormwar
 před 9 lety
Dnes mi přišel Xiaomi Mi3. Ještě nikdy jsem Xiaomi neměl tam mě neukamenujte....mám dotazy. Jak poznám zda mám v telefonu českou miui a jak zda tam mám MIUI V6?? :)

EDIT: České miui mám a verze je 4.2.7 tak to je asi MIUI V5 ne? Jak mám do telefonu dostat MIUI V6? Díky!
Naposledy upravil(a) stormwar dne 23 Říj 2014, 14:47, celkem upraveno 1 x.
 #105918  od jirivob
 před 9 lety
lukbe píše:Jako nejvíc mě to štve. Jelikož email který je v miui mi nevyhovuje a u toho Gmail je tento problém. No jsem zvedavej na inbox Google, zažádal jsem o pozvání tak čekám.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Taky mi to celkem dost vadi. Prvni vec je, ze kdyz to nevypnes, tak te to zere data a druha je navyseni spotreby baterie a to markantni. Je to achopny vytriskat telefon behem cca. 2 hodin.. Tak az budes kdyz tak neco vedet, hod to do toho vlakna, jak jsi odkazoval. Trochu me i zarazi to, ze na V5 nic takoveho nebylo a tady ano a nic se s tim nedeje..
 #105921  od lukbe
 před 9 lety
No ja to psal i na en. Miui... Ale upřímně pochybuji že se to v blízké době změní... Proto hledám adekvátní náhradu, popř když to Xiaomi opraví tak budu moc rád. Jinak někdo nemáte pozvánku na inbox Google?

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #105929  od Bravo37
 před 9 lety
stormwar píše:Dnes mi přišel Xiaomi Mi3. Ještě nikdy jsem Xiaomi neměl tam mě neukamenujte....mám dotazy. Jak poznám zda mám v telefonu českou miui a jak zda tam mám MIUI V6?? :)

EDIT: České miui mám a verze je 4.2.7 tak to je asi MIUI V5 ne? Jak mám do telefonu dostat MIUI V6? Díky!
nainstaluj si 4.10.17 a máš nejnovějši verzi v6 i s češtinou :)
 #105935  od lukbe
 před 9 lety
Stáhni ji do telefonu z prvního postu a pak dej aktualizace tlačítko menu a vybrat zip...

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #105936  od Bravo37
 před 9 lety
Musíš ručně tady na fóru. Stahneš zip který pak nainstaluješ. Dáš aktualizace 3 tečky vybrat zip s novou verzí a nainstaluješ. ;)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat