Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
138
69%
NIE
62
31%
 #125409  od burroso
 před 9 lety
Mám Xiaomi Mi3, stáhl jsem si verzi na Xiaomi Mi2, Mi2S, Mi2SC (OTA) (doufám, že je to správně) a vždy mi to napíše, že soubor je poškozen nebo není stažený celý. Stahoval jsem do mobilu na přímo i do PC, oboje mělo 357MB a stejně to hází chybu. Nevíte co s tím?
 #125411  od ingbrzy
 před 9 lety
burroso píše:Mám Xiaomi Mi3, stáhl jsem si verzi na Xiaomi Mi2, Mi2S, Mi2SC (OTA) (doufám, že je to správně) a vždy mi to napíše, že soubor je poškozen nebo není stažený celý. Stahoval jsem do mobilu na přímo i do PC, oboje mělo 357MB a stejně to hází chybu. Nevíte co s tím?
Podla coho si usudil, ze ak mas Mi3, mas stiahnut verziu pre Mi2..?
 #125412  od burroso
 před 9 lety
No, dle toho, že pro Mi3 tam na stažení odkaz nevidím a hned pod tím je napsáno info:
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Mi2 / Mi3 / Mi4 - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Aktualizácia (Updater)
Dle toho jsem usoudil, že to bude stejná verze. :)
Prosím, kde najdu správnou?
 #125413  od ingbrzy
 před 9 lety
Ak tu nie je, znamena to, ze tato verzia NIE JE pre Mi3... Pre Mi3 je uz MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #125448  od Kornator
 před 9 lety
Zdravim na svém redmi note 3G už nemám v interní pameti moc místa proto bych potřeboval poradit jak přesunout aplikace hlavně hry (200MB-2GB) na externí SD kartu. Chci aby tam byla cela hra se vším všudy
nwm zda link2sd nebo další aplikace jsou to pravé není tu třeba možnost že bych si stáhnul ROM která bere externí SD kartu jako interni ?
 #125851  od doliva
 před 9 lety
Jen perlička... Mám předposlední V5 - 4.11.28 a DNES mi telefon nabídl aktualizaci na 4.12.5... [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #125867  od Kefča
 před 9 lety
Mohu se zeptat, která je poslední funkční verze pro Xiaomi Mi3. Mám starou 4.8.22 a dneska mi byla nabídnuta 5.1.9, ale když jsem jí chtěl nainstalovat vyběhly na mne pouze čínské znaky, takže jsem toho hned nechal. :-[
 #125907  od kozaman
 před 9 lety
mohu se zeptat stahl sem stable 47.0.0 a vono to tu není jen 45.0.0 nemam se vrátit k 45 zda sem ta 47 nedodelana ) jo ještě mam furt androida 4.3 neda se to prehrat na 4.4 a kde to mam stahnout )) dekuji za radu jo mam redmi s1
 #126805  od Harper Demagog
 před 9 lety
ingbrzy píše:Ak tu nie je, znamena to, ze tato verzia NIE JE pre Mi3... Pre Mi3 je uz MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Zdravím ta som úplný nováčik a dnes my prišiel MI 3 z činy a potreboval by som poradiť ohľadom inštalácie cz sk rom stiahol som hore uvedenú aktualizáciu do PC potom som ju dal do TEL interne úložisko potom UPDATER láve tlačítko potom explorer tam nájdem zip súbor ale neviem nainštalovať lebo nie je možnosť instal.
 #126807  od ingbrzy
 před 9 lety
Harper Demagog píše:
ingbrzy píše:Ak tu nie je, znamena to, ze tato verzia NIE JE pre Mi3... Pre Mi3 je uz MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Zdravím ta som úplný nováčik a dnes my prišiel MI 3 z činy a potreboval by som poradiť ohľadom inštalácie cz sk rom stiahol som hore uvedenú aktualizáciu do PC potom som ju dal do TEL interne úložisko potom UPDATER láve tlačítko potom explorer tam nájdem zip súbor ale neviem nainštalovať lebo nie je možnosť instal.
Stiahni MIUIv6...

~Tapatalk~
 #127080  od kokin1
 před 9 lety
MÁM 1S 4G LTE MOHL BY MĚ NĚKDO PORADIT CO TAM DÁT ZA VERZI NEBO POČKAT NA PODPORU
Nikdo nemá 1S 4G LTE poradte co tan dát za češtinu
Naposledy upravil(a) kokin1 dne 08 Úno 2015, 13:27, celkem upraveno 1 x.
 #127653  od ingbrzy
 před 9 lety
MIUI v6

~Tapatalk~
 #128249  od Dare
 před 9 lety
Zdravim momentalne mam Nexus 5 s MIUI 4.12.5 a chcel by som sa informovat ci sa da nastavit 4G alebo to tato rom nepodporuje?
 #128632  od vasheg
 před 9 lety
Potřebuju pomoc vždy při stahování souboru na češtinu se mdo xiaomi redmi note mi spadne stahování o kolo 40-60%..kde je problém ?. interenet mi nepadá musí to být aplikací !?.
 #128633  od Dare
 před 9 lety
Stiahni do pc a potom si prenes do telefonu to mas istejsie

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
 #130378  od gigid
 před 9 lety
Bude někdy možnost si aktualizovat systém bez nějakého stahování přes odkaz a nahrávání do telefonu ? Normálně, že kliknu zkontrolovat aktualizace a natáhne se vše samo ?
 #130852  od kokin1
 před 9 lety
kokin1 píše:MÁM 1S 4G LTE MOHL BY MĚ NĚKDO PORADIT CO TAM DÁT ZA VERZI NEBO POČKAT NA PODPORU
Nikdo nemá 1S 4G LTE poradte co tam dát za češtinu
 #130853  od ingbrzy
 před 9 lety
MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #130970  od Tommiik55
 před 9 lety
Nemá někdo tušení, proč hned po nainstalování v6 mi zaboha nejde wifi? .. na liste ji mam stale jako zapnutou, ale nejsem pripojeny k siti.. nejde s tim ani nic delat v nastaveni.. je to zasedle vse.. MI2S
 #131301  od janstruminsky
 před 9 lety
Zdravím, koupil jsem Xiaomi Red mi 2 a nefunguje mi multitasking (mobil se divné zasekne a zamkne ) poradil by mi někdo jak to vyřešit nebo jakou verzi MIUI mám stáhnou, verze pro redmi 2 tady není.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat