Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
65
71%
NIE
26
29%
 #118880  od ingbrzy
 před 9 lety
[html]<h2>
MIUIv6 4.12.19 OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 TD-SCDMA - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S - SPECIAL EDITION MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A - SPECIAL EDITION MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note - 4G/LTE MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Mi3 / Mi4 - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2/S SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2A SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

MIUIv5 už nie je! viac info na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Kedy dostane vaše Redmi zariadenie MIUIv6..? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Poznámky:

- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Prechod z MIUIv5 na MIUIv6:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúča sa ho urobiť) no je nutné znovu aplikovať Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použiť)
- Ak sa chcete vrátiť späť z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.8.22 cez MiFlash!
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
VMach3, lesanus se to líbí
 #118895  od kapap1
 před 9 lety
Teda dneska to je rychlost, kluci. Už to do těch mašin cpu a nechám se překvapit.
Díííííky

btw - opět musím flashovat přes recovery - Aktualizace mi to nechce vzít - ani u Mi3 a ani u Mi4. (že se tomu ještě divím?!)
Nicméně včera jsem zkusil aktualizaci OTA u Mi3 a k mému údivu bez protestu napoprvé.
 #118897  od lukbe
 před 9 lety
Tak aktualizováno a vše zatím ok.. I se mi vrátila aplikace prohlížeč.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #118898  od kapap1
 před 9 lety
Tak vše zatím, jak se zdá, šlape, jak má.
Ten widget hodin s počasím je vcelku slušná vychytávka. (pro bezvadnou funkčnost je třeba aktualizovat aplikaci Počasí) [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
IgorCharvat se to líbí
 #118899  od kapap1
 před 9 lety
lukbe píše:Tak aktualizováno a vše zatím ok.. I se mi vrátila aplikace prohlížeč.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Používáš interní prohlížeč??? (mi se po odinstalaci nevrátil, ale vrátil se mi odinstalovaný xiaomi účet [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] )
 #118900  od kapap1
 před 9 lety
kapap1 píše:
lukbe píše:Tak aktualizováno a vše zatím ok.. I se mi vrátila aplikace prohlížeč.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Používáš interní prohlížeč??? (mi se po odinstalaci nevrátil, ale vrátil se mi odinstalovaný xiaomi účet [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] )
btw - už jsem prohlížeč našel - skrytý v jedné ze složek. Tak už letí!!!! [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #118903  od lukbe
 před 9 lety
Já právě výchozí nepoužívám, ale nic jsem s ním nedělal a zničeho nic jsem ho tam prostě neměl. Až když jsem dnes aktualizoval tak se vrátil.

Je mi taky divný že s minulou verzi jsem měl volno v systémové paměti jen 3 mb a teď tam mám 71.3 mb tak co tam minule tolik zabralo místa?

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #118905  od muser61
 před 9 lety
Mne po aktualizacii ostala priesvitna notifikacna lista. Zmenili nieco cinania na poslednu chvilu, alebo sa rozhodli podla poll-u co mali na stranke.
 #118906  od lukbe
 před 9 lety
ja mám taky prusvitnou lištu.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #118909  od fblack
 před 9 lety
Potvrzuji průsvitnou notifikační lištu na mi2s, pryč je však to silné a nezměnitelné vibrování, po aktualizaci a restartu telefonu mi vyskočila hláška process com.android.systemui byl ukončen, po další restartu již OK
 #118912  od ingbrzy
 před 9 lety
lukbe píše:ja mám taky prusvitnou lištu.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
muser61 píše:Mne po aktualizacii ostala priesvitna notifikacna lista. Zmenili nieco cinania na poslednu chvilu, alebo sa rozhodli podla poll-u co mali na stranke.
fblack píše:Potvrzuji průsvitnou notifikační lištu na mi2s, pryč je však to silné a nezměnitelné vibrování, po aktualizaci a restartu telefonu mi vyskočila hláška process com.android.systemui byl ukončen, po další restartu již OK
poslúchli hlas ľudu.. :)
 #118914  od muser61
 před 9 lety
Konecne sa riadia aj poll-om, som rad, ze to nechali takto.

Tato aktualizacia je super, dve nove pekne ikony(video, youtube), pri prijmani hovoru uz netreba swipovat tak vysoko, odstranena hlaska pri zvysovani hlasitosti, galeria uz nepada, widget pocasia..
 #118916  od krtoj1
 před 9 lety
Ahoj,
Muzete mi prosim poradit,co bych mel udelat aby me fungovalo ovladani jednou rukou?Nejde mi uz od zacatku a rad bych toto vyuzival.
Dekuji
 #118917  od zienteks
 před 9 lety
Čaute, mel bych dotaz ohledně widgetu hodin viděl jsem na youtube, že bliká dvojtečka mezi hodinami a minutami. Mě nebliká, jak to máte Vy? (MI 3W)

[youtube]
[/youtube]
Naposledy upravil(a) zienteks dne 19 Pro 2014, 16:18, celkem upraveno 1 x.
 #118918  od MichalCzEJ
 před 9 lety
Ahoj, Ingbrzy nemáš prosím nějaké informace o MIUI v6 pro Note Pro ?? Mám to brát že to bude na silvestra, nebo někdy dřív ?
 #118920  od Dirck
 před 9 lety
muser61 píše:Konecne sa riadia aj poll-om, som rad, ze to nechali takto.

Tato aktualizacia je super, dve nove pekne ikony(video, youtube), pri prijmani hovoru uz netreba swipovat tak vysoko, odstranena hlaska pri zvysovani hlasitosti, galeria uz nepada, widget pocasia..
Ikonu Video jsem postrehnul ihned, ale YouTube nikde nemám..

Odesláno z mého MI 3W
 #118923  od hugans12
 před 9 lety
Zdravim. Po nainstalovani najnovsej aktualizacie mi prehravac hudby nefunguje ako by mal, tj. prehravana skladba je ina ako je nazov skladby, ktoru mi telefon ukazuje. Spozoroval aj niekto iny tento problem ?
 #118924  od lukbe
 před 9 lety
Když telfon odemknu pomocí tlačítka hlasitosti tak se mi někdy ukáže na displeji signalizace pro zesilovani zvuku.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #118925  od comandr
 před 9 lety
Vysvětlí mi někdo, proč každá páteční aktualizace maže aplikace MiKey a MiBand?
 #118926  od Duffman
 před 9 lety
Nelze aktualizovat - MI3 - akutalizováno přes zip z uložiště, někdo stejný problém nebo řešení ? Díky
 #118927  od muser61
 před 9 lety
zienteks píše:Čaute, mel bych dotaz ohledně widgetu hodin viděl jsem na youtube, že bliká dvojtečka mezi hodinami a minutami. Mě nebliká, jak to máte Vy? (MI 3W)
Dvojbodka už nebliká nikomu tak isto neblikajú ani tri bodky v notifik. tieni. Šetri sa tak baterka.
 #118930  od zienteks
 před 9 lety
muser61 píše:
zienteks píše:Čaute, mel bych dotaz ohledně widgetu hodin viděl jsem na youtube, že bliká dvojtečka mezi hodinami a minutami. Mě nebliká, jak to máte Vy? (MI 3W)
Dvojbodka už nebliká nikomu tak isto neblikajú ani tri bodky v notifik. tieni. Šetri sa tak baterka.
Díky za info Já MI3 nemám dlouho. Po koupi tam byla V5 hned jsem to dal na V6 4.12.5 a tam už neblikala.
 #118931  od karelDVD
 před 9 lety
Zdar všeci,mužete mi prosím helpnout...nemohu to nikde najit.Jak se dá záložka hodit na plochu.Dík
 #118932  od Pyrat z Karibiku
 před 9 lety
kapap1 píše:
lukbe píše:Tak aktualizováno a vše zatím ok.. I se mi vrátila aplikace prohlížeč.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Používáš interní prohlížeč??? (mi se po odinstalaci nevrátil, ale vrátil se mi odinstalovaný xiaomi účet [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] )
Prosím může mi někdo poradit mám xiaomi mi4 par dni a vidím tu novou verzi miui 4.12.19 ale tel mi update nenabízí a když jsem to stahnul tak nevym jak to tam dat pros pomoc 608980083 stac prozvonit
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat