[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #166843  od Fan1s
 před 8 lety
Tak se právě do toho pouštím a instaluji to vše na čistý diskový oddíl. Když jsem nainstaloval MiFlash, vyskočí tohle, musím s tím něco dělat a nebo odkliknout pouze? Nevím kam bych se měl podívat, kdybych to měl nastavovat všechno. Díky

Obrázek
 #166858  od Fan1s
 před 8 lety
Jo, zkusil jsem develop a pořád stejný problém, prostě mi přijde, že se do mobilu nic nenahrává, pouze se to zkouší do mobilu nějak dostat a stejně to nejde. Natočil jsem to celé, má to asi 2min, hned sem postnu video a můžete se na to mrknout, třeba budete někdo vědět co je špatně.. nechápu co to jako je.


EDIT:. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Naposledy upravil(a) Fan1s dne 05 Čer 2015, 13:16, celkem upraveno 1 x.
 #166861  od ingbrzy
 před 8 lety
Browse - Advanced - Fastboot script - Browse - vyber Flash_all.bat zo zlozky kde mas rozbaleny image s 5.7.2..
 #166894  od Fan1s
 před 8 lety
jasny to jsem zkousel vzdycky, ted jsem to zkusil takhle bez, zadny rodil.. kdyz se kouknes na video, dela to to co ma, to co tam probiha a nebo je to uz cele od zacatku spatne? :( diky


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #166895  od ingbrzy
 před 8 lety
prebieha to spravne... teda az na ten bootloop... :/
 #166904  od Fan1s
 před 8 lety
Achjo, tak co s tim? Zkousel jsem to vsechno horem dolem a nic nepomaha :( jeste muzu zkusit jine PC, ale pochybuju, na 99% to PC neni. Podle navodu na xiomi webu to u nich konci sucessfull a u me jen finish a opakujicim se restartem a zobrazenim loga :( :/ jako kdyz do toho nejde nic nacpat.

Chapu spravne, ze po flashnuti by se mel telefon normalne zapnout a system bezet a pak bych tam pouze hodil ceskou nastavbu? To, ze se nedostanu do recovery modu je z duvodu ze recovery mod je v systemu, co je nahranej asi v pameti ze? Tedy pokud neni system, neni recovery..
 #166999  od jasix
 před 8 lety
tak bych tam ještě zkusil flashnout TWRP Recovery.

Stáhni tady:
For 2014811: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Flashing TWRP recovery from PC/laptop:
1. Then connect the device to the Windows PC/laptop via a micro USB cable
2. Run the bow "Flash-TWRP.bat" from the pre-unpacked archive.
3. If everything is connected correctly installed all the drivers, then act according to the instructions in the window ...
4. As a result, the phone downloads the new recovery.


Pokud se povede, tak tam pak můžeš nahrát libovolnou ROM nebo stock recovery (Mi)
 #167056  od Fan1s
 před 8 lety
Konečně mám pocit, že by se něco mohlo povést! Zkusím to za chvílí !

Jen než na tom začnu makat, telefon mam připojit jak, když se mi restartuje jenom přes to logo, normálně fastboot mód a nebo vypnutý? Nevím jak ten program vypadá, ještě jsem to nestáhl, ale abych potom na něčem neztroskotal. Zatím ti moc děkuji a dám hned info! To by bylo aby to nejelo : >:( :( ::)
 #167086  od jasix
 před 8 lety
to je pech :(

právě jsem našel nové vlákno na miui.com kde je to dost podrobně i s obrázkama..
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

NEBO TADY JEDEN NÁVOD, ALE JEN NA VLAASTNÍ NEBEZPEČÍ (budeš potřebovat dokonce drátek a šroubovák a to si nedělám srandu)
:o
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Do Brna to máš asi daleko, že by ti v servisu poradili?
Fan1s se to líbí
 #167190  od ingbrzy
 před 8 lety
skus este tento MiFlash Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #167224  od Fan1s
 před 8 lety
Ten drátek mi přijde jako nejvíc useful, jenomže, po příložení, přikládám teda pinzetku, má přesně ten rozměr, se v PC nic nenačte. Nevím proč, nevím co dělám špatně :( Mám propojené 2 body, potom zasunu USB a v PC nic, Miflash nic nedetekuje.. Nevím co s tou F8 a driverama, možná je problém nějak v tom, ve správci zařízení nic detekováno nemám, prostě jak když nic nepřipojím, žádnej zvuk, nic.. (Windows 8.1).
 #167227  od Fan1s
 před 8 lety
Jo to chápu dobře, ale při bootovaní windowsu mi nejde F8.. první věc a druhá, že ty drivery se to ani nepokusí instalovat, možná ale právě kvůli té F8..
 #167229  od Fan1s
 před 8 lety
Už to mám zapnuté, udělal jsem to přes příkazovej řádek a jsem v testovacím režimu a stejně to nenačítá mobil..
 #167234  od lukbe
 před 8 lety
Zkus pustit pc pomocí tohoto návodu cs.stealthsettings.com/cum-putem-instala-drivere-fara-semnatura-digitala-in-windows-8.html

Na win 8 mi také nefunguje f8.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Fan1s se to líbí
 #167237  od Fan1s
 před 8 lety
Do fastbootu ho přeci nedostanu bez baterky a nepíše tam o tom nic ne?

Rozebral jsem REDMI, připravil si MiFlash, přiložil železo na puntíky a střil do PC, které mám v testovacím módu, podle návodu. PC ani REDMI nereaguje z nějakého důvodu mnou neznámého .. :( Podle toho co tam píše, by se to mělo v PC tvářit jako seriál (COM), ale nejde to.

Díky za návod, to zapnutí PC s F8 jsem oželil a udělal to v CMD.. princip je stejný.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat